RYSZARD ŚCIGAŁA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Czy jesteś za odwołaniem Przezydenta Tarnowa

Czas głosowania minął 01-05-2013, 22:05

TAK
26
68%
NIE
12
32%
 
Liczba głosów: 38

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3591
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

małopolska2 pisze:A Rysiu siedzi...

http://tarnow.prawdemowiac.pl/newsreade ... tepny.html
Królu złoty!!!!! Świetnie opisane.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

redakcjazh
Prytan
Posty: 129
Rejestracja: 07-10-2011, 11:34
Lokalizacja: po co Ci to wiedzieć?

Post autor: redakcjazh »

lll pisze:Sam robiłeś, czy..... jak zawsze?
- foty robił ich Autor czyli Artur Kubanik - był na tej sesji.
Mr Greenback pisze:Królu złoty!!!!! Świetnie opisane.
wiesz, że autorem jest Marek Ciesielczyk?

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

wspaniały warsztat reporterski. Ujęło mnie na przykład 7 zbliżeń na twarz Latałowej. To wniosło wiele do sprawy. do tego jeszcze ta jakość zdjęć... Kiedy będziecie mieli zdjęcia robione aparatem, a nie kotletem?

Awatar użytkownika

redakcjazh
Prytan
Posty: 129
Rejestracja: 07-10-2011, 11:34
Lokalizacja: po co Ci to wiedzieć?

Post autor: redakcjazh »

lll pisze:wspaniały warsztat reporterski. Ujęło mnie na przykład 7 zbliżeń na twarz Latałowej. To wniosło wiele do sprawy. do tego jeszcze ta jakość zdjęć... Kiedy będziecie mieli zdjęcia robione aparatem, a nie kotletem?
zdjęcia są czytelne, nie potrzebuje na chwile obecną Fotografii na poziomie Pawła Topolskiego. Na potrzeby prezentacji są wystarczające. Nie muszą Ci się podobać :)

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3591
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

redakcjazh pisze:
lll pisze:Sam robiłeś, czy..... jak zawsze?
- foty robił ich Autor czyli Artur Kubanik - był na tej sesji.
Mr Greenback pisze:Królu złoty!!!!! Świetnie opisane.
wiesz, że autorem jest Marek Ciesielczyk?
Wiem. Umiem czytać. Napisał nieprawdę o kolesiach? Nie zatrudniał Ś. tych ludzi? Nie działy się dziwne rzeczy z ul. Krakowską? Nie trzeba być Ciesielczykiem by widzieć takie rzeczy. Ponadto uważam, że gdyby była opozycja w stylu Ciesielczyka to może ktoś by to potrafił zastopować czasami.
PS. Nie ma nic wspólnego z Ciesielczykiem, ani żadną partią polityczną. Mogę więc mówić, co myślę !
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

redakcjazh
Prytan
Posty: 129
Rejestracja: 07-10-2011, 11:34
Lokalizacja: po co Ci to wiedzieć?

Post autor: redakcjazh »

Mr Greenback nikt Ci nic nie zabrania :) napisałem tę wstawkę bo widziałem na tym Forum już nie jedną obelgę na Marka Ciesielczyka, a co do Twoich pytań dopowiadam na wszystkie TAK ma rację. I jak tu przykład jest doskonały artykuł idzie w drugą stronę czyli bardziej obwinia Ryśka czyli przeciwnie jak u mnie - widać tego że nie można pominąć stronniczości i obiera się jeden z kierunków ZA lub PRZECIW. Mój redaktor obrał drogę broniącą gdyż informacje jakie zebrał i do jakich miał dostęp przemawiają bardziej za tym, że posadzenie Ryszarda Ś. to bardziej sprawa polityczna i jak któryś z Was pisał ten kawał - nie wziąłem kasy jednak smród został i tutaj to się ma w 100% do tej sytuacji!

W 80% mam pewność, że R.Ś jest tutaj bardziej kozłem ofiarnym jak winnym. Lecz mogę się mylić i tego nie wykluczam, że obrót sytuacji może być zupełnie inny. Poczekajmy do bardziej konkretniejszych informacji jak te, co zostały do tej pory opublikowany przez media czy też organy ścigania.

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

redakcjazh pisze:Mr Greenback nikt Ci nic nie zabrania :) napisałem tę wstawkę bo widziałem na tym Forum już nie jedną obelgę na Marka Ciesielczyka, a co do Twoich pytań dopowiadam na wszystkie TAK ma rację. I jak tu przykład jest doskonały artykuł idzie w drugą stronę czyli bardziej obwinia Ryśka czyli przeciwnie jak u mnie - widać tego że nie można pominąć stronniczości i obiera się jeden z kierunków ZA lub PRZECIW. Mój redaktor obrał drogę broniącą gdyż informacje jakie zebrał i do jakich miał dostęp przemawiają bardziej za tym, że posadzenie Ryszarda Ś. to bardziej sprawa polityczna i jak któryś z Was pisał ten kawał - nie wziąłem kasy jednak smród został i tutaj to się ma w 100% do tej sytuacji!

W 80% mam pewność, że R.Ś jest tutaj bardziej kozłem ofiarnym jak winnym. Lecz mogę się mylić i tego nie wykluczam, że obrót sytuacji może być zupełnie inny. Poczekajmy do bardziej konkretniejszych informacji jak te, co zostały do tej pory opublikowany przez media czy też organy ścigania.
Przypadkiem nie powinno być tak, że dziennikarstwo informacyjne przede wszystkich relacjonuje, informuje a nie ocenia, przedstawia fakty ale nie wydaje osądów. Jest obiektywne względem rzeczywistości.

Ostatnio to modne pytanie, ale jakie jest pana wykształcenie? Pytam, ponieważ jestem magistrem dziennikarstwa i bardzo mnie interesuje z kim mam do czynienia.

Awatar użytkownika

redakcjazh
Prytan
Posty: 129
Rejestracja: 07-10-2011, 11:34
Lokalizacja: po co Ci to wiedzieć?

Post autor: redakcjazh »

Dominik_PCH, to nie miejsce na udzielanie takich informacji :) nie ten temat
po co Ci to wiedzieć? Im mniej wiesz tym dłużej żyjesz

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

mhm

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

Najważniejsze, że Artur "CTRL+C CTRL+V" Kubanik jest z wykształcenia dziennikarzem.

Awatar użytkownika

redakcjazh
Prytan
Posty: 129
Rejestracja: 07-10-2011, 11:34
Lokalizacja: po co Ci to wiedzieć?

Post autor: redakcjazh »

lll, nie męczy już Cię ta dziecinada obrażania innych?
po co Ci to wiedzieć? Im mniej wiesz tym dłużej żyjesz

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

redakcjazh, Czy obrażaniem jest to, że stwierdziłem, że jest dziennikarzem? Czy może to, że pokazał się tu z najlepszej strony jako osoba kopiująca cudze teksty i podpisująca własnym nazwiskiem?

ps. wstydzisz się swojego wykształcenia?

Awatar użytkownika

redakcjazh
Prytan
Posty: 129
Rejestracja: 07-10-2011, 11:34
Lokalizacja: po co Ci to wiedzieć?

Post autor: redakcjazh »

NIE, nie chce bana za pisanie nie w temacie i tyle:)
po co Ci to wiedzieć? Im mniej wiesz tym dłużej żyjesz

Awatar użytkownika

redakcjazh
Prytan
Posty: 129
Rejestracja: 07-10-2011, 11:34
Lokalizacja: po co Ci to wiedzieć?

Post autor: redakcjazh »

po co Ci to wiedzieć? Im mniej wiesz tym dłużej żyjesz

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Za kilka dni większość hipotez zostanie zweryfikowana.

Jest zażalenie w sprawie aresztu prezydenta Tarnowa
http://www.radiokrakow.pl/www/index.nsf/ID/KORI-9CAFEN

ODPOWIEDZ