[EURO 2012] Strefa kibica w Tarnowie?

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Jaka mamy dziurę w budżecie, bo nie pamiętam ... .
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Jak starczyło na nowe auto i touchpady to i na igrzyska starczy.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

savage
Prytan
Posty: 129
Rejestracja: 29-08-2011, 12:24
Lokalizacja: Mościce

Post autor: savage »

Drodzy forumowicze, nie zauważyliście, że u nas wielu regionalnych polityków obrało metodę foto - aktywności?! Zrobić imprezę - cyknąć fotkę - wrzucić na portal społecznościowy. Taka domowa metoda na poprawę PR-u.

Dla mnie jest oczywistym, że taka strefa powstać powinna, lecz doskonale wiem, że takie eventy można w 100% zlecić firmie z zewnątrz. Browary mają takie sprzęty jak telebim, ławki, namioty na poczekaniu. Wydzielamy im jakiś "sektor" i oni sobie już to sami zorganizują elegancko. Z Miasta przydałoby się tylko wzmożenie patroli policji i pozamiatane. Czy to kosztuje 100 000 ? Nie wydaje mi się ;]. No chyba, że ktoś chce to zorganizować tak, aby wszędzie było logo Tarnowa, na tle którego można będzie się prężyć z nad piany - to tak, faktycznie, trzeba będzie wydać pieniądze...

Ja powtórzę kolejny raz - jeżeli miasto ma do wydania luźne 100 000 i chce je wyrzucić w piane od piwska, to lepiej niech zorganizuje turniej dla młodych piłkarzy !!

Pozdrawiam

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Myślę, że Prezydent sobie to już 'piarowo' przeanalizował - są maaaarne szanse na sukcesy polskiej reprezentacji, a któż by chciał robić sobie zdjęcia z luzerami w tle?
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

ad2222 pisze: są maaaarne szanse na sukcesy polskiej reprezentacji
Po czym wnosisz? :roll:

Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

ja wnosze po tym np. że są farbowańcy dla których straciliśmy 2,5 roku. Zamiast promowania polskiej młodzieży były polowania na kogokolwiek kto chciałby zagrać dla Polski. O ile, na Euro jakimś fuksem może uda się wyjść, bo grupa jest wyrównana i gramy u siebie to taką polityką w el. MŚ nie ma czego szukać. Zawsze jest nadzieja, że wszyscy będą zdrowi i jakoś to będzie wyglądało. Przykładowo tercet Piszczek, Błaszczykowski, Lewandowski robi ogromną różnice i jak ktoś wypadnie to już problem. Szczególnie w ataku i obronie przy kontuzjach będą problemy.

Tą padakę z Portugalią na otwarcie narodowego w TV oglądało 8,8 mln widzów, Rysiek z Klanu więc przepadł z kretesem w tej rywalizacji. :lol:
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Deto pisze:Po czym wnosisz? :roll:
Bo naszym sportem narodowym powinna być siatkówka lub piłka ręczna, w które to dyscypliny po prostu potrafimy grać, a nie piłka kopana, w którą jesteśmy najnormalniej w świecie ciency.


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

LordRuthwen pisze:
Deto pisze:Po czym wnosisz? :roll:
Bo naszym sportem narodowym powinna być siatkówka lub piłka ręczna, w które to dyscypliny po prostu potrafimy grać, a nie piłka kopana, w którą jesteśmy najnormalniej w świecie ciency.
Ciency, a mecz z Portugalią obejrzało prawie 9 milionów widzów. :P

To jest właśnie fenomen futbolu, którego wielu z was, przy okazji innych tematów, za cholerę zrozumieć nie potrafi :lol:

Sport narodowy, to nie ten w którym osiąga się najlepsze wyniki, a ten, którym się interesuje, trenuje i którym żyje największa liczba ludzi.


Dom
Archont
Posty: 802
Rejestracja: 06-10-2010, 13:53

Post autor: Dom »

Zgadzam sie z Deto. Pilka nozna to fenomen, FIFA zrzesza wieksza liczbe czlonkow niz ONZ, w siatkowke czy reczna gra tak naprawde po kilka-kilkanascie repzrezentacji. Gdyby, jak chca niektorzy z Was, kierowac sie tylko tym, w ktorej dyscyplinie osiaga sie sukcesy to naszym sportem narodowym bylo by ukladanie kostki rubika na czas.

Co do strefy kibica to chyba w naszym miescie sie nie doczekamy, a szkoda bo pewnie za naszego zycia taka impreza w kraju sie nie powtorzy. Jeszcze jest troche czasu, ale poki co Tarnow nie zglosil checi do organizatorow (w przeciwienstwie do ponad 60 innych, czesto znacznie mniejszych miast i miasteczek). Na szczescie Krakow niedaleko, a tam jak sie zjada anglicy czy holendrzy to moze byc naprawde ciekawie:)


Beny
Archont
Posty: 522
Rejestracja: 27-02-2010, 05:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Beny »

Deto pisze: Ciency, a mecz z Portugalią obejrzało prawie 9 milionów widzów. :P
Tyle widzow obejrzalo ten mecz tylko ze wzgledu na druzyne Portugali i ich gwiazdy no i ze wzgledu na nowy stadion, pilka nozna to jeden z najpopularniejszych sportow na ziemi ale my zwyczajnie jestesmy w nim kiepscy.
Popoularnosc wynika tez z przeprowadzanych transmisji, kiedy ostatnio telewizja publiczna transmitowala mecz towarzyski pilki recznej lub siatkowki?? nigdy, nawet na wielkich turniejach sa problemy z dostepnoscia tych dyscyplin w tv no chyba ze wykupimy sobie abonament w jednej z platform cyfrowych.

Wracajac do tematu ja swoja strefe kibica mam przed telewizorem w swoim domu:)

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11091
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Ja oglądnąłem kawałki, ale tylko żeby popatrzeć na stadion a nie na drużynę.
Kto ma u nas tworzyć ta reprezentację, skoro w klubach grają głównie obcokrajowcy.
Niedawno był pokazywany mecz Wisły Kraków z kimśtam. Gdybym nad nazwiskami graczy Wisły nie widział napisu "Wisła Kraków" to nie miałbym pojęcia, że to polska drużyna. Tam było jedno polskie nazwisko, czyli mniej niż w niemieckich klubach ;)

Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

LordRuthwen pisze:Bo naszym sportem narodowym powinna być siatkówka lub piłka ręczna, w które to dyscypliny po prostu potrafimy grać, a nie piłka kopana, w którą jesteśmy najnormalniej w świecie ciency.
a nie wspinaczka sportowa? :)

To się ogłasza jakimś dekretem? Nakażesz narodowi się tym ekscytować, bo Polska osiągnęła sukces? Byłem sobie wczoraj na tym twoim sporcie narodowym na hali Jaskółka, na meczu lidera, który z powodzeniem walczy o I ligę. Z nudów liczyłem liczbę widzów na hali - 260, już widzę jak piłkarze walczą o awans do I ligi, nawet w takim mieście jak Tarnów. Jeszcze grali z Zagłębiem Sosnowiec, znaną marką w Polsce nie tylko z piłki ale z hokeja, koszykówki. Gdyby ten mecz odbył się na szczeblu II ligi piłki nożnej, co jest obecnie fizycznie nie możliwe, to samych kibiców gości by było więcej.

Reprezentacja Polski w piłce nożnej:
złoty medal IO - 1972
srebrny medal IO - 1976, 1992
3 miejsce MŚ - 1974, 1982.

jest wiele krajów, które mogą tylko pomarzyć o takim osiągnięciu a piłka nożna jest dla nich sportem nr 1, siatkówka nigdzie nie jest sportem numer 1, a piłka ręczna na Islandii i w Macedonii.

Indonezja - ranking FIFA 146 miejsce, ostatni wyczyn 0-10 z Bahrajnem

http://www.youtube.com/watch?v=f6Duy4QAQ9Q

mecz ligowy
http://www.youtube.com/watch?v=-R4UTfGbJG0

Zainteresowanie piłką proporcjonalne do Polski, mają dać sobie spokój bo nie potrafią grać? :->

Ja bym wolał nawet w teorii słabszą polską kadrę, niż z farbowańcami.

Otwarcie Stadionu Narodowego to była wielka kicha, mogło wyglądać godnie ale nie zdążyli na 11 lutego. Te nasze galerianki na trybunach od Indonezyjczyków powinny się uczyć jak się hymn śpiewa...
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

extremal, ja nie oglądam piłki, jedyne co oglądam, a i to czasami tylko, to siatkówka kobiet, bo przynajmniej jest na co/kogo popatrzeć :)
Ot i całe moje zainteresowanie sportem.
Niech sobie gra kto chce i w co chce, póki mi nie przeszkadza nie jestem mu wrogiem.
Natomiast pieni mnie, gdy tłumoki za oknem ryczą na całe gardło po 22: "Gooool!", nic tylko wstać, nie rzadko z łóżka, i odstrzelić na miejscu.


Beny
Archont
Posty: 522
Rejestracja: 27-02-2010, 05:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Beny »

Goscinny pisze:Ja oglądnąłem kawałki, ale tylko żeby popatrzeć na stadion a nie na drużynę.
Kto ma u nas tworzyć ta reprezentację, skoro w klubach grają głównie obcokrajowcy.
Niedawno był pokazywany mecz Wisły Kraków z kimśtam. Gdybym nad nazwiskami graczy Wisły nie widział napisu "Wisła Kraków" to nie miałbym pojęcia, że to polska drużyna. Tam było jedno polskie nazwisko, czyli mniej niż w niemieckich klubach ;)
Oj z tym sie zgodzic nie moge, na calym swiecie jest tak ze klub to klub reprezentacja to reprezentacja , i mysle ze nic zlego jest w tym ze w klubie graja sami obcokrajowcy przynajmniej w pierwszym skladzie, od szkolenia sa szkolki.
Druga strona medalu to taka ze Polacy szybko obrastaja w piorka i kosztuja nie raz o wiele wiecej niz obcokrajowiec o wiekszych umiejetnosciach, wiec klub jako pracodawca wiadomo ze wybierze lepszego i tanszego, a nie dlatego ze ktos jest Polakiem.

Awatar użytkownika

yoda
Prytan
Posty: 153
Rejestracja: 19-02-2010, 14:47

Post autor: yoda »

Miejski Wybieg Dla Psów.

https://www.facebook.com/pages/Miejski- ... 902?ref=hl

ODPOWIEDZ