Prezydent Tarnowa 2010-2014

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Autor tematu
Weredyk

Post autor: Weredyk »

Rzufie dziekuje za sugestie. Wiek juz wszak odpowiedni osiagnalem. Do rozwazenia.

Doradztwo JR to jeden z kilku obszarów w ktorych obecnie dzialam. Inne sa rownie interesujace i wazne dla mnie, dlatego to nie wchodzi w rachube.

PS Kajko dziekuje nie potrzebuje - mam taczki zdalnie sterowane:)


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3058
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Weredyk pisze:Rzufie elektoran negatywny Prezydentowi wciaz rosnie, to nie tylko ja, ale w miare uplywu czasu coraz wieksza liczba osob, urzednicy, nauczyciele, uczniowie (vide sprawa Horbacewicza), kibice, pominieci w encyklopedii a jeszcze zyjacy, wreszcie szarzy Tarnowianie. Na pewno nie bedzie tak latwo jak 4 lata temu.
Skoro ty to za każdym razem jak mantrę powtarzasz, to już musi być w szeregach PiS niezły popłoch! 8 lat z dala od władzy w mieście to jest frustrujące, ale żeby aż tak?!

Weredyk nie licz na to że im więcej razy będziesz to powtarzał, tym więcej osób będzie w to wierzyło! ;)
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


Autor tematu
Weredyk

Post autor: Weredyk »

Jakubie poploch to powinien byc w szeregach SLD. Bedzie chociaz 1 radny?

Jesli te slowa Cie wzburzyly to jednak ziarenko prawdy w tym musi byc:)

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

Weredyk pisze:Jakubie poploch to powinien byc w szeregach SLD. Bedzie chociaz 1 radny?...

Chętnie zmienię poglądy i wstąpię do SLD by było dwóch radnych, i by zwiększyć szanse na brak PISu w Radzie Miasta


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

To fakt - po rzadach PiS mam zasadę WSZYSCY byle nie PiS.

Motto PiS : ein Volk, ein Reich, zwei Katchoren :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

... und eine Warnung.

Dla mnie to wygląda jak propagowanie faszyzmu ;)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Naprawdę? I za to dostałem ostrzeżenie? Czyli Nie pamiętamy twierdzeń PiS'u :
TYLKO PiS może zapewnić polskość i że Unia niszczy Polaków?
Na dodatek może mnie ktoś poprawi, ale PiS chyba jest partią wodzowską - bo jedynym przywódcą jest Kaczor, odwołuje się do tradycji narodowych, bazujacych na Endecji Dmowskiego. Do tego propagowanie SOCIALNEGO państwa - jak dla mnie CZYSTY NARODOWY-SOCJALIZM - czyli to co obowiązywało w III Rzeszy.

Dlatego uważam za NIESPRAWIEDLIWE, i to mocno przyznanie mi Ostrzeżenia, w końcu napisałem prawdę, może przejaskrawioną, ale uważam, że postawa PiS jest groźna.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Ravir, pamiętaj, jaką funkcję ma ostrzeżenie. To również działanie prewencyjne. :) Potraktuj to nie tylko jak karę, ale i widoczny znak "STOP". :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

Mało że PiS jest niebezpieczna to jeszcze ma zapędy dyktatorskie , poglądy antyniemieckie , antyrosyjskie i antyeuropejskie . Czyli z sasiadami nie z UE nie no to ja sie pytam z kim chcą nawiązywać sojusze ?
Druga sprawa to Jarosław jest niesamowicie zarozumiały i pewny siebie nie wiem czy on chce się dowartościowac przez to ?
Pamietam wielką wrzawę na temat wstąpienia Polski do UE ich wielkie krzyki równo z klerem że Polska straci suwerenność itp bzdury .
Tylko przez wstapienie do UE Polska będzie normalnym krajem .
Skoro Kaczyńscy tak są strasznie przeciwko Wałęsie i obrzucają go błotem pomimo przegrywanych spraw to ja zadam wam drodzy sympatycy braci K proste pytanie :
Skoro Wałęsa był Bolkiem czy Lolkiem jak wam tam wygodniej to czemu przesiedział tyle w więzieniu ? A wasz Jarosław ani dnia nie siedział ?
Bedę głosował na tego kandydata który będzie miał największe szanse na wygraną z kandydatem PiS dla dobra Polski jak i całej UE .


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3058
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Bedę głosował na tego kandydata który będzie miał największe szanse na wygraną z kandydatem PiS dla dobra Polski jak i całej UE .
Też zła metoda.
Powinno się głosować na najlepszego kandydata, bo już teraz widać, że Lech Kaczyński na ponowny wybór raczej szans nie ma. A patrząc na tą szopkę którą serwuje nam PO ze swoimi prawyborami to szczerze mówiąc nie wiem kto lepszy.

Sikorski - kandydat PO-PiS? którego postawa zakrawa na koniunkturalizm.
Komorowski - konserwatysta, który jako Marszałek blokuje projekty opozycji. Pewnie takim samym byłby Prezydentem jak Lech Kaczyński w czasach kohabitacji.

Osobiście, skłaniam się mimo wszystko ku Szmajdzińskiemu, bo merytorycznie jest lepiej przygotowany. Jego doświadczenie polityczne pokazuje, że nie jest jak chorągiewka, i fakt, że tak długo cieszy się poparciem społecznym, dodatkowo powoduje we mnie przekonanie, że jego Prezydentura nie byłaby polityczna, a rzeczywiście społeczna i ukierunkowana na współpracę z każdym rządem.

Choć niektórzy nadal liczą, że Cimoszewicz pojawi się na horyzoncie ;-)
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1419
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Ad2222 za co to ostrzeżenie dla Ravira? Tak samo idąc Twoim tokiem myślenia daj sobie ostrzeżenie, bo napisałeś słowo "faszyzm" , a to przecież szerzenie niniejszego... :-|

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11091
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Admin nie będzie się przed wami tłumaczyć.
ps: ty też napisałeś to słowo :)


Proboszcz
Obywatel
Posty: 68
Rejestracja: 07-09-2009, 15:39

Post autor: Proboszcz »

dafi33 pisze: Druga sprawa to Jarosław jest niesamowicie zarozumiały i pewny siebie nie wiem czy on chce się dowartościowac przez to ? .
Do naszego lokalnego podwórka pasuje jak ulał, tyle że imie zmienione na riczi

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

1. Admin ma zawsze rację
2. Jeżeli Admin nie ma racji, nie patrz na punkt pierwszy, po prostu pomyliłeś fora ;)

Tak jak napisał gushman - prewencja. Też nie lubię PiS, SLD i innych socjalistów, ale nie śmieję się z nich w taki sposób.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Ravir pisze:ein Volk, ein Reich, zwei Katchoren
ad, Reich może być przetłumaczone jako "imperium", niekoniecznie "rzesza", i powiem, że w takiej interpretacji by się wszystko zgadzało
Z tą uwagą, że zamiast Katchoren powinno być Enten :P

ODPOWIEDZ