Spotkanie z Prezydentem

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11090
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

myślę, że w miare sensownym terminem byłby koniec wakacji - teraz wiadomo jak jest, sporo ludzi jednak ma urlopy i gdzieś jeździ.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Sensownym terminem by było tak z tydzień po wyborach ; )


Weredyk

Post autor: Weredyk »

Akuratnie bedzie juz po 1 turze, przejda inni kandydaci, wiec bedzie miał czas na podsumowania.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7678
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Weredyk pisze:przejda inni kandydaci
Nawet się nie łudź, że Józef 'startuję w każdych wyborach, nawet miss Podlasia' Rojek wystartuje - On już wie, że wtedy straci fajny etat na Wiejskiej...
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

Weredyk pisze:Akuratnie bedzie juz po 1 turze, przejda inni kandydaci, wiec bedzie miał czas na podsumowania.
:lol:
Bo fantazja jest od tego aby bawić się nią na całego :lol:
Gołym okiem wszyscy widzą ile inwestycji powstaje za Ścigały a ile powstało za Rojka ... ale Weredyk woli budować swój świat gdzie jego koledzy zawsze wszystko robią naj... naj ... w sumie na ministra propagandy byś się nadawał jak nikt inny :lol:


Autor tematu
D.Kunc-Pławecka
Obywatel
Posty: 95
Rejestracja: 10-02-2010, 11:31

Post autor: D.Kunc-Pławecka »

:)

Wracając do tematu spotkania z Prezydentem, proponujemy ze swojej strony 2 sierpnia o 18 00, miejsce jest do ustalenia, dostosujemy się do Waszych oczekiwań. Sugeruję miejsce na świeżym powietrzu, ale jednocześnie zamknięte, aby można było swobodnie rozmawiać.

DKP
Rzecznik UMT
Dorota Kunc-Pławecka


Marcin Zaród
Rhetor
Posty: 1966
Rejestracja: 09-09-2009, 18:28

Post autor: Marcin Zaród »

Jak dla mnie termin ok... Co do miejsca, dostosuję się...


Lilith
Proedroj
Posty: 358
Rejestracja: 19-11-2009, 11:13

Post autor: Lilith »

Jak dla mnie też :) Czekam na podanie miejsca

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6905
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

A ja bym wolał termin po wyborach :D

Awatar użytkownika

Guzio.zhp
Prytan
Posty: 120
Rejestracja: 01-07-2010, 20:36
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Guzio.zhp »

Jak dla mnie do dobry pomysł takie spotkanie :)
Problemów z ubiorem nie będę miał, bo w sukienkach nie latam, gajerku za bardzo nie trawię, to zostają dżinsy lub mundur harcerski - jak jakiś harców wyciągnę :D

Jak dla mnie termin może być. Miejsce jak sugerowała Pani rzecznik - na świeżym powietrzu i w zaciszu, to może marcinka - ruiny zamku :mrgreen:
Uważam świetne miejsce - na ruinach gadu gadu, a później do Zamczyska na bibkę :mrgreen:
Zawsze jak widzę Ścigałę, to jest poważny i taki troszkę jakby spięty, może otworzy się przed nami, powie co go martwi, opowie o problemach... ;)

Man nadzieję, że nie będzie to akcja typu, kto jest wrogiem publicznym nr 1 :P
Ostatnio zmieniony 23-07-2010, 15:19 przez Guzio.zhp, łącznie zmieniany 1 raz.
Tomasz Guziak

ZHP Hufiec Tarnów
1TWDH "Czarna Jedynka"
http://czarna1.prv.pl/

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6905
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Guzio.zhp, czy ty nie możesz się uspokoić tylko w każdym temacie w jakim się udzielasz zhp zhp i zhp... daj sobie już spokój.


Lilith
Proedroj
Posty: 358
Rejestracja: 19-11-2009, 11:13

Post autor: Lilith »

Guzio.zhp, to ma być spotkanie a nie harcowanie wiesz znam wielu harcerzy ale wierz mi żaden nie mówi tylko o harcerstwie. Twój post jest nie na miejscu.


sainte_nitouche
Archont
Posty: 937
Rejestracja: 23-11-2009, 15:45

Post autor: sainte_nitouche »

Guzio, zeby nie bylo, ze na ciebie napadamy ;) - kazdy z nas pewnie gdzies na jakims etapie swojego zycia gdzies zuchowal albo harcerzyl (ja tez :P ) - ale czy znasz pojecie 'zaglaskac kotka na smierc'? Bo jak tak wszytskim tym, ktorych chcesz z patologii wyciagnac (co chwalebne) ciagle tak trabisz o jedynie slusznym modus vivendi jakim jest zhp, to moze zemdlic, naprawde. I odwrotny skutek przyniesc ;)
Moze ktos woli chinska zupke z torebki, zamiast kielbasy z ogniska? :)
tolerancji dla odmiennosci w harcerstwie ucza, o ile pamietam ;)
Pozdr.


Marcin Zaród
Rhetor
Posty: 1966
Rejestracja: 09-09-2009, 18:28

Post autor: Marcin Zaród »

Guzio, wyluzuj trochę, bo trochę wspierasz takim zachowaniem utarte stereotypy dot. nawiedzonych harcerzyków.

To ma być spotkanie Prezydenta z uczestnikami forum Agora, a nie ognisko harcerskie, więc jak chcesz harcerzy zapraszać, to najpierw spytaj, czy działają na forum...

Awatar użytkownika

Guzio.zhp
Prytan
Posty: 120
Rejestracja: 01-07-2010, 20:36
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Guzio.zhp »

O jejciu :-? nie wiem, może jednak przesadzam to sorki, ale z tym harcowaniem to był taki żarcik ;) więc wybaczcie
aleście mi pojechali po rajstopkach ;)
Tomasz Guziak

ZHP Hufiec Tarnów
1TWDH "Czarna Jedynka"
http://czarna1.prv.pl/

ODPOWIEDZ