Nowa strona www.tarnow.pl

Wiadomości "z miasta".
Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

W ogóle strona chyba została tylko ostylowana i działa na starym silniku, ale mogę się mylić.


krzychu
Archont
Posty: 881
Rejestracja: 23-09-2009, 19:02
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: krzychu »

wg mnie za panstwowe nie powinni robic najlepsi

najlepsi powinni dzialac na wolnym rynku


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

a mi się bardzo podoba odświeżony wygląd strony :) jest teraz bardziej prosty w obsłudze i wszystko pod ręką :), jedynie co mnie śmieszy to to że nie wiem po co "tankuj taniej" jeszcze zostało na stronie skoro i tak nie ma kto się tym od 28 lutego zajmować...

wiem że to nie na temat ale przy okazji odwiedzin tej strony zauważyłem, http://www.tarnow.pl/index.php/pol/Gale ... -okolicami ktoś mi powie w którym miejscu się znajduję taki widok jak na zdjęciach 29 i 30 i czy on dalej jest taki piękny i jak tam dojechać :)?


dragon86
Obywatel
Posty: 10
Rejestracja: 21-03-2010, 18:10
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re

Post autor: dragon86 »

gushman pisze:
lll pisze:Wtedy jest to uczciwe i ekonomicznie korzystne, bo jest konkurencja i wygrywa najlepszy.
Co proszę?! W administracji publicznej ZAWSZE wygrywa NAJTAŃSZY! Dlatego strona jest zrobiona w miarę dobrze, ale ul. Krakowska już nie. :)
W jakimś filmie był tekst: "Co byłby ze mnie za prezydent, gdybym robił przetarg i nie wiedział kto go wygra?" :)

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

krzychu pisze:wg mnie za panstwowe nie powinni robic najlepsi

najlepsi powinni dzialac na wolnym rynku
gushman pisze: ... Dlatego strona jest zrobiona w miarę dobrze, ale ul. Krakowska już nie. :)

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11724
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

krzychu pisze:wg mnie za panstwowe nie powinni robic najlepsi

najlepsi powinni dzialac na wolnym rynku

Jeżeli chodzi Ci o najlepszych pracowników - to owszem działają oni zazwyczaj na wolnym rynku a nie w sektorze państwowym.

Jednak nie widzę powodów aby inwestycje wykonywane za publiczne pieniądze miały być wykonywane gorzej niż inwestycje prywatne. Powinny być wręcz robione tip-top. Bo jak prywaciarz wtopi z inwestycją to jest jego strata - jak wtopi państwo to potem mamy pachołki wymuszające slalom przez całą Krakowską.


A nowa strona jakoś wrażenia na mnie nie robi. Jeżeli była to jakaś kosmetyka w wyglądzie szablonu to ok. Ale jeżeli była to jakaś droższa impreza to pieniądze są wg mnie niepotrzebnie wydane.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Autor tematu
lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

Czy ja mam wrażenie, czy ten pan, który robił stronę, jest też pracownikiem publicznym?

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

sprawdź na Bipie

Nawet jeśli jest, to mógł to zrobić w ramach obowiązków służbowych.

PS
chyba idziesz za daleko ;)

Awatar użytkownika

Autor tematu
lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

Nie chcę stwarzać teorii spiskowych. Jeśli zrobiłby to w ramach obowiązków służbowych sytuacja byłaby idealna. Niemniej na dole jest adres prywatnej firmy, a jeśliby pracownik publiczny robił zlecenia publiczne w ramach prywatnej firmy to...

No ale może się mylę :)

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Bip UMT mówi, że nie pracuje tam nikt o nazwisku Gzyl.

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

TCI to nie UMT. Przepraszam, nie idziesz za daleko.

Strona tarnow.pl podlega pod UMT, więc urząd nie mógł zlecić pracownikowi TCI przebudowania strony w ramach obowiązków służbowych, tak na moje.

PS
Pytanie otwarte, czy pan Gzyl będąc urzędnikiem może mieć swoją firmę. Pamiętam, taką rozmowę, jak jeszcze pracowałem w Pałacu. Chciałem zakładać swoją firmę, kazano mi sprawdzić czy pracując na stanowisku Grafik mogę prowadzić podobną działalność w sektorze prywatnym. Jest jakaś ustawa, wtedy tego nie sprawdziłem, nie zarejestrowałem firmy.

Awatar użytkownika

Autor tematu
lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

Ja myślę, że nie ma nic złego w tym, że pracownik publiczny prowadzi także działalność prywatną. Problem robi sie wtedy, gdy ta firma dostaje od urzędu zlecenia.

ps. Od jakiegoś czasu, prawie każde wydane pieniądze przez UM, w krótkim czasie znajdują się w zainteresowaniu prokuratury, stąd moje wyczulenie.

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Na pewno da się to jakoś wytłumaczyć

Awatar użytkownika

^cypis^
Proedroj
Posty: 316
Rejestracja: 27-12-2010, 22:28
Lokalizacja: KO00MA
Kontakt:

Post autor: ^cypis^ »

gushman pisze:Co proszę?! W administracji publicznej ZAWSZE wygrywa NAJTAŃSZY!
Jest jeszcze kwestia tego, czy szuka się tego najtańszego wykonawcy/dostawcy rzetelnie czy "rzetelnie". IMO poszukiwania sprzętu łączności do SadoMaso były co najmniej "rzetelne", przynajmniej takie odnoszę wrażenie z mojej korespondencji z Panią Inspektor Ptak. Kupić aby mieć, reszta jest milczeniem. I było to na zasadzie zakupu bez przetargu, poniżej 14k EURO, więc zgodnie z prawem.
Podobnie może być więc i tutaj. Niby jest gdzieś jakieś ogłoszenie, ale my i tak już mamy wykonawcę ;) O, tak jak często w Służbie Cywilnej. Są ogłoszenia o wakatach, ale miejscówka i tak już klepnięta. A że wystawić trzeba, to się wystawia.

^
Kluczem do sukcesu w zawodach fonicznych jest klucz sztorcowy.
Bo łączność musi być pewna!


aaee
Archont
Posty: 664
Rejestracja: 03-03-2011, 14:49

Post autor: aaee »

sylw3st3r pisze:wiem że to nie na temat ale przy okazji odwiedzin tej strony zauważyłem, http://www.tarnow.pl/inde...wem-i-okolicami ktoś mi powie w którym miejscu się znajduję taki widok jak na zdjęciach 29 i 30 i czy on dalej jest taki piękny i jak tam dojechać ?

ODPOWIEDZ