"KROMKA CHLEBA"

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

Był taki film, Śmierć jak kromka chleba. Pani Czech kręci film pt. Polityczna śmierć jak kromka chleba.
Pierwszego aktora i plakaty już ma ;)


Autor tematu
Mark
Proedroj
Posty: 334
Rejestracja: 15-10-2009, 20:09

Post autor: Mark »

Kampania społeczna czy wyborcza? Kontrowersyjne bilbordy w Tarnowie.


"Ona robi sobie kampanię pod osłoną fundacji, to już jest chyba kpina - słychać
w kuluarach, a taka ocena nie jest odosobniona."

http://www.malopolanin.pl/index1.php?id=7329


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

I mimo, że być może radna PiS nie jest aż tak cyniczną osobą
Jakby się przyjrzeć temu fragmentowi, to autor sugeruje, że Anna Czech jest cyniczną osobą, ale nie koniecznie aż tak bardzo ; )


Monia
Obywatel
Posty: 20
Rejestracja: 06-02-2010, 09:17

Post autor: Monia »

Muszę sie odnieść do działań Radnej Anny Czech.
Jak widać to bardzo przemyślane działania. Nie można odmówic tutaj korzyści dla tego srodowiska choć wyciągnięcie na pierwszy plan swojej buzki pozostawia pewień niesmak, tymbardziej w obliczu prawdopodobnego kandydowania na Urzad Prezydenta.
Wydaje się, że to było pół kroku za daleko. Choć napewno skuteczne pół roku.
I cóż mamy tutaj ? Ano nic innego jak kolejną forme kreacji. Nic innego jak to co robi nasz prezydent tylko w innym wydaniu.Jak widac wyścig do fotela prezydenta w pełni rozkręcony.
Ciekawa jestem kto Ich dwojga zachowa większą klasę pędząc na oślep po władze.
O wiele łatwiej będzie to uczynić dzięki mozliwością UM aktualnie miłosciwie nam panującemu :lol:


Autor tematu
Mark
Proedroj
Posty: 334
Rejestracja: 15-10-2009, 20:09

Post autor: Mark »

bez komentarza :roll:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11091
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

To z imprezy "przyjaciele Dziennika Polskiego" - jak widać nagle wszyscy są jego przyjaciółmi. Widać, że wybory blisko.


Autor tematu
Mark
Proedroj
Posty: 334
Rejestracja: 15-10-2009, 20:09

Post autor: Mark »

Bardzo ładne saboty,czyzby z promocji Galerii Tarnovia :P


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Władza idze..... ale w co, tango ??. Coś ten parkiet pustawy. Nawiasem władza na tym zdjęciu wyszła b statycznie wręcz ustawnioczo i sztucznie :).
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


Autor tematu
Mark
Proedroj
Posty: 334
Rejestracja: 15-10-2009, 20:09

Post autor: Mark »

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Miłości z tego nie będzie, patrzcie na zdjecia ze nawet sie nie przytulili :D
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

Beaver pisze:Miłości z tego nie będzie, patrzcie na zdjecia ze nawet sie nie przytulili :D
Wiem że kobiet się nie ocenia ale z całym szacunkiem pani Czech w wyborach MISS miałaby nikłe szanse ;)


gadoid
Obywatel
Posty: 32
Rejestracja: 11-03-2010, 00:44

Post autor: gadoid »

Kobieta Tarnowa, laureatka konkursu zorganizowanego jesienią 2009 przez Galerię Tarnovia, by wyróżnić osobę, która "swoją aktywnością, zapałem lub talentem zaraża bądź inspiruje mieszkańców miasta", przekazała przyznaną w plebiscycie nagrodę na rzecz dzieci podopiecznych Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia przy ul. Robotniczej 4.

Za środki uzyskane ze sprzedaży nagrody (wycieczka o wartości 4 tys. zł) Kobieta Tarnowa przekazała ośrodkowi Sióstr Zgromadzenia specjalistyczne wyposażenie sali doświadczania świata: tor świetlno-dźwiękowy.

http://www.tarnow.net.pl/index.php?poka ... sc&id=9581

http://www1.atlas.intarnet.pl/index_ful ... l&id=15562

http://www.rdn.pl/info_kzw/index.php?rd ... 2010031432


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Dzisiaj miałem piękny obrazek jak pani Czech troszczy się o bezdomnych.

Na korytarzu siedział bezdomny (w szpitalu św. Łukasza). Po chwili podszedł do niego lekarz (albo medyk, nie pamiętam) i zapytał:
- "potrzebuje pan hospitalizacji?"
- nie...
- "zamierza pan się rejestrować, jest pan ubezpieczony?"
- nie...
- "to proszę natychmiast opuścić szpital bo wezwiemy odpowiednie służby"

Ja rozumiem, że tam chorzy, że ryzyko złapania czegoś, ale reklamowanie swojej osoby jako zbawcy bezdomnych do czegoś chyba zobowiązuje.
Całość działa się przed stanowiskiem rejestracji w ambulatorium (czy jak to się zwie). Nawet "kromki chleba" nie dostał.

P.S. Nic mi nie jest, za kilka dni przejdzie, o ile się chirurg nie pomylił.. aczkolwiek zarówno ja jak i inny lekarz mamy co do tego wątpliwości i jutro idę do innego miejsca potwierdzić. W razie innej diagnozy szykuje się skarga...


tarnowiack
Archont
Posty: 849
Rejestracja: 27-01-2010, 17:33

Post autor: tarnowiack »

Bez grzechu Czechowa na pewno nie jest. Mistrzyni autopromocji.
Ale akurat o te sytuacje do Czechowej miec pretensji nie mozesz... Bo nie moze bezposrednio odpowiadac za zachowanie swojego pracownika. A juz na pewno - nie ma to zwiazku z "kromką chleba".
Osobiscie bylem swiadkiem sytuacji bezposredni zwiazanych z pania Anią - "niech KTOS cos zrobi.. przeciez to jest czlowiek.." KTOS..?? (byle nie ja) Sama - ani patykiem by nie dotknela. Wiec cos w tym jednak jest...

Awatar użytkownika

kisiello
Prytan
Posty: 143
Rejestracja: 17-12-2009, 00:15

Post autor: kisiello »

kompletnie nie wiem o co chodzi z tą kromką chleba, ale jak wyłączam intelekt i patrzę na te bilboardy to nie wiem czy się śmiać czy płakać
lirycznie zamyślona pani na tle bezdomnych czy tam biednych, no parodia dla mnie. mi, jako odbiorcy reklamy bardziej to pokazuje nie jak ich kocha, ale gdzie ich ma, ta pani..
zaznaczam, muszę wyłączyć intelekt :p

ODPOWIEDZ