Mapa powiatu tarnowskiego

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Autor tematu
matkra
Metoikos
Posty: 1
Rejestracja: 22-06-2012, 12:51

Mapa powiatu tarnowskiego

Post autor: matkra »

Jest mi pilnie potrzebna. Nie wie ktoś czy jest do kupienia w gdzieś w jakimś sklepie/stacji benzynowej, czy muszę pytać w starostwie? Chodzi o mapę drogową, topograficzną.


kato
Rhetor
Posty: 2720
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: kato »

Idź do Empiku i kup sobie "Ziemia tarnowska". Skala 1:50000. Będzie aż za dobra.
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2344
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

kato pisze:Idź do Empiku i kup sobie "Ziemia tarnowska". Skala 1:50000. Będzie aż za dobra.
Potwierdzam, świetna mapa. Sam mam dwie takie ;))


TarnówTravel
Obywatel
Posty: 32
Rejestracja: 12-04-2012, 15:04
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Mapa powiatu tarnowskiego

Post autor: TarnówTravel »

matkra pisze:Jest mi pilnie potrzebna. Nie wie ktoś czy jest do kupienia w gdzieś w jakimś sklepie/stacji benzynowej, czy muszę pytać w starostwie? Chodzi o mapę drogową, topograficzną.
Codziennie również w soboty i niedziele szeroki wybór map regionu w tym najlepsza na rynku Ziemia Tarnowska firmy Compass dostępny w TCI na Rynku 7.
Tarnów - Polski Biegun CiepłaĄ

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

TarnówTravel, a są też mapy powiatu tarnowskiego w wersji elektronicznej/mobilnej? (android, iphone etc?)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Szybszy
Obywatel
Posty: 56
Rejestracja: 16-04-2010, 23:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Szybszy »

ad2222 pisze:TarnówTravel, a są też mapy powiatu tarnowskiego w wersji elektronicznej/mobilnej? (android, iphone etc?)
Polecam Ziemię Tarnowską w wersji na TrekBuddy (jest na Java i jest na Androidzie).

http://compass.krakow.pl/katalog-produk ... Tarnowska/

w połączeniu z GPS np. w telefonie rewelacja, można się z przyjemnością zgubić i odnaleźć, mam to ze 2 lata już, dużo nowych miejsc w okolicy odkryłem :)

do biegania, na rower, na spacery

ODPOWIEDZ