Gdzie parkować?

Wiadomości "z miasta".

Cubaza
Rhetor
Posty: 3829
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Tak weryfikują, że koleś stojący tam jako parkingowy patrzy i widzi, że osoba, która wysiadła z auta idzie sobie na miasto. I tym sposobem nie jest "klientem" UW.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Cubaza, nie jest interesantem, klientem może być :P

Awatar użytkownika

menuelita
Obywatel
Posty: 25
Rejestracja: 23-11-2010, 13:06
Lokalizacja: nowa w tarnowie

Post autor: menuelita »

co do kapłanówki: niekoniecznie od razu trzeba parkować na placu- spokojnie jeszcze można parkować na końcu dwernickiego przy kościółku, tuż przy dwupasmówce, są miejsca parkingowe po obu stronach ulicy dwern. codziennie widuję tam auta w godz. pracy.
generalnie to wzdłuż całej tej ulicy są miejsca parkingowe na codzień jeszcze nie wykorzystywane.
dojście do mickiewicza bardzo wygodne.
incydentów samochodowych nie widziałam/nie słyszałam.
zapraszam :-)

Awatar użytkownika

Autor tematu
Burnago
Obywatel
Posty: 21
Rejestracja: 19-09-2011, 20:33
Lokalizacja: Tarnów - Krzyż

Post autor: Burnago »

Muszę potwierdzić, że od ulicy Słowackiego i Sitki na północ zaczyna się darmowa strefa parkowania.

Ponadto znalazłem w internecie gdzie jaki jest zasięg strefy płatnego parkowania :) Polecam. Stałem dzisiaj cały dzień koło parku Strzeleckiego, bez karty i nikt się nie przyczepił :)
W centrum Tarnowa obowiązuje strefa płatnego parkowania (SPP), która znajduje się w obszarze ograniczonym ulicami Narutowicza - Konarskiego - Dąbrowskiego - Kołłątaja - Starodąbrowska - Słoneczna - Sitki - Słowackiego - Nowy Świat - Solidarności - Szujskiego - Szkotnik - Mościckiego - Pułaskiego - Krakowska

Awatar użytkownika

hightower
Prytan
Posty: 246
Rejestracja: 13-09-2011, 23:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: hightower »

a gdzie to kolega wyczytał ?
Agencja interaktywna hauerpower.com. SEO, kampanie Ads. Projektowanie UX/UI. Dedykowane wdrożenia Wordpress.


Bastekxyz
Archont
Posty: 947
Rejestracja: 05-06-2010, 02:45

Post autor: Bastekxyz »


ODPOWIEDZ