Internetowa Skrzynka Radnego

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Jak wygląda sprawa z oklejaniem znaków drogowych, świateł i wszystkich możliwych powierzchni gładkich plakatami z kredytami? Dzisiaj widziałem na mieście dziesiątki ulotek o kredyty na sygnalizatorach świetlnych (wprawdzie nie na kolorowej części, ale kwestia czasu zapewne...)
Czy miasto nie widzi w możliwych grzywnach opcji na zarobek? Takie praktyki są jak myślę nielegalne? (naklejanie)


Autor tematu
Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3058
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Keleos pisze:Jak wygląda sprawa z oklejaniem znaków drogowych, świateł i wszystkich możliwych powierzchni gładkich plakatami z kredytami? Dzisiaj widziałem na mieście dziesiątki ulotek o kredyty na sygnalizatorach świetlnych (wprawdzie nie na kolorowej części, ale kwestia czasu zapewne...)
Czy miasto nie widzi w możliwych grzywnach opcji na zarobek? Takie praktyki są jak myślę nielegalne? (naklejanie)
Sprawę zgłoszę (któryś już raz) na sesji Rady Miejskiej. Być może będą się tłumaczyć "brakiem możliwości wykrycia sprawców" - zobaczymy...
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

To oskarżyć firmę na którą ulotki są, a jak dostaną karę to już się rozliczą z tymi co naklejają, proste i skuteczne.

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

LordRuthwen pisze:To oskarżyć firmę na którą ulotki są, a jak dostaną karę to już się rozliczą z tymi co naklejają, proste i skuteczne.
Na ulotkach nie ma adresu firmy, jest tylko numer telefonu. Coś mi mówi że to jeden z tych za 40 złotych/minuta. Po raz kolejny całe centrum ktoś okleił ostatniej nocy.


Autor tematu
Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3058
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Wnioski na dzisiejszej sesji, jakie zamierzam zgłosić...

http://www.kubakwasny.pl/interwencje.php?id=243

Ktoś chce coś dorzucić do listy? :)
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

Jakub Kwaśny pisze:Wnioski na dzisiejszej sesji, jakie zamierzam zgłosić...

http://www.kubakwasny.pl/interwencje.php?id=243

Ktoś chce coś dorzucić do listy? :)

Punkt 6 (Wniosek w sprawie zabezpieczenia murawy Stadionu Miejskiego - "Jaskółczego Gniazda" w czasie koncertu Scorpionsów) podobno staje się już nieaktualny, bo murawa już zryta.


Dom
Archont
Posty: 802
Rejestracja: 06-10-2010, 13:53

Post autor: Dom »

Warto by poruszyc sprawe z ujednoliceniem reklam i szyldow w miescie, dokopalem sie do wywiadu z plastykiem miejskim sprzed 5 lat, gdzie szumnie to zapowiadano. Ciekaw jestem czy udalo sie cos z tego zrealizowac, bo wciaz wiele miejsc w Tarnowie wyglada tragicznie.



Marcin Zaród
Rhetor
Posty: 1966
Rejestracja: 09-09-2009, 18:28

Post autor: Marcin Zaród »

Hmm, interpelacja w sprawie utrzymania ścieżki rowerowej na ulicy Wyszyńskiego (teraz gałęzie zajmują niekiedy 2/3 szerokości ścieżki)?

Interpelacja w sprawie przeglądu tarnowskich ciągów rowerowo-pieszych / ścieżek rowerowych względem zmienionych przepisów dotyczących poruszania się po ścieżkach (konieczność umieszczenia znaków informujących samochody o dojeździe do ścieżki, na której rowerzyści mają pierwszeństwo - np. na ulicy Powstańców Warszawy, wyjazd od strony Stokrotki do Szujskiego, na ulicy Strzałkowskiego przy dojeździe do Szujskiego). Obniżenie krawężników na przejściu/przejeździe dla rowerów na Al. Solidarności (skrzyżowanie z Klikowską, Chopina i Krasińskiego)...

Awatar użytkownika

angelo
Archont
Posty: 621
Rejestracja: 16-09-2009, 09:03
Lokalizacja: Tarnów/Strusina

Post autor: angelo »

Jakubie, wniosek o wywiązanie się z obietnic Zarządu Miasta w sprawie przywrócenia kierunków poruszania się po ul. Piłsdskiego. Pani Rzecznik znowu olała pytanie forumowiczów.

Pozdrawiam
29500ml B Rh+... A Ty?


Autor tematu
Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3058
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Wziąłem pod uwagę, jak tylko czas pozwoli :)

Jednocześnie proszą "Waaaadze" forum o podwieszenie mojego wątku podobnie jak podwieszony jest wątek Pani Rzecznik :) chyba na to zasługuję :-)

Pozdrawiam
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

Prośba o interwencje w sprawie braku barier zabezpieczających przy nowo powstałych mostkach na Wątoku, a w szczególności przy mostku koło wiaduktu, między ulicą Lwowską a Kossaka.
Moje obawy wynikają z tego, że ktoś może idąc, jadąc rowerem nie trafić w mostek :) i spaść wprost do koryta Wątoku a to w tedy nie będzie już śmieszne.


canne
Obywatel
Posty: 27
Rejestracja: 15-10-2010, 15:29

Post autor: canne »

W piątkowej gazecie Krakowskiej znalazł się artykuł o placu zabaw w Parku Strzeleckim. Jakoś nie satysfakcjonuje mnie wytłumaczenie, że to wandale niszczą plac zabaw a miasto nie nadąża z naprawą huśtawek. Niektóre z zabawek nie były naprawiane od kilku miesięcy. Skoro miasto nie wyrabia z naprawami to może 2 kamery monitoringu załatwiłyby sprawę. Przecież to też jest jakieś rozwiązanie. Na dzień dzisiejszy w plac zabaw w parku wygląda coraz gorzej. W załączniku zdjęcia z niedzieli 7 sierpnia. Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


canne
Obywatel
Posty: 27
Rejestracja: 15-10-2010, 15:29

Post autor: canne »

I jeszcze dwa zdjęcia jednego z wejść do parku od ulicy Romanowicza ( wejście wprost na plac zabaw). Obrazek Obrazek

ODPOWIEDZ