Po co nam Straż Miejska?

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Tym razem nie SM a Policja ale myślę, że warto tutaj przywołać ich niebywały sukces:
Patrolujący okolice osiedla Romanowicza policjanci podczas rutynowego sprawdzenia ujawnili u 17-letniego mieszkańca miasta środku odurzające w postaci marihuany w ilości 0,316g.
Z http://www.tarnow.policja.gov.pl

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11724
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

halford pisze:Tym razem nie SM a Policja ale myślę, że warto tutaj przywołać ich niebywały sukces:
Patrolujący okolice osiedla Romanowicza policjanci podczas rutynowego sprawdzenia ujawnili u 17-letniego mieszkańca miasta środku odurzające w postaci marihuany w ilości 0,316g.
Z http://www.tarnow.policja.gov.pl
Od razu uczuję się bezpieczniej. Jednego bandyty mniej na ulicach ;)
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

halford - już wielokrotnie pisałem na tym forum... takie informacje pojawiają się na portalach informacyjnych niemal codziennie. Codziennie będziesz wklejał? ; /


Dom
Archont
Posty: 802
Rejestracja: 06-10-2010, 13:53

Post autor: Dom »

Takie informacje sa bardzo wazne, zamykaja one usta tym, ktorzy krytykowali zakup nowych drogich samochodow dla policji, pozatym skutecznie pietnują zwyrodnialcow, ktorzy zamiast pić wódke jak kazdy normalny człowiek, siegaja po smiercionosne substancje typu marihuana.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Codziennie będziesz wklejał? ; /
Myślę, że warto wklejać nawet dwa razy dziennie takie wielkie sukcesy policji. Niech społeczeństwo wie, że ktoś o nie dba :P


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

A propos SM - własnie trwa akcja spisywania żuli na placyku przy ul. św. Anny.

Co zabawne - radiowóz podjechał żeby spisać ludzi, ale jak tylko zaparkował to nagle auta obok radiowozu (źle zaparkowane) sobie przypomniały, że zostawiły włączone żelazko... i szybcikiem uciekły z paniką w oczach ; DD

Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11091
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

SM będzie się przeprowadzać - na os. Legionów, do fragmentu budynku szkoły - chyba nr 23.

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1375
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33

Post autor: Baxon »

A Mądel też się przeniesie? Przecież to o niebo dalej niż teraz i o wiele więcej paliwa samochody spalą wożąc wygłodniałych strażników na regeneracyjną zupkę i schabowego...

Awatar użytkownika

misha
Proedroj
Posty: 460
Rejestracja: 22-09-2009, 20:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: misha »

Nie, Madel nie musi bo przecież Secesja otworzyła swoje podwoje za Liderem na Westerplatte i koło ronda tymczasowego;) W drugim przypadku nieco dalej, ale i tak bliżej niż Mądel na Mostowej.


TomekN
Prytan
Posty: 237
Rejestracja: 01-03-2011, 22:14

Post autor: TomekN »

Dzisiaj chłopaki dzielnie spisywali coś, mam nadzieję, że dwa zaparkowane samochody które skutecznie utrudniały wyjazd z parkingu na skrzyżowaniu Lwowskiej i Starodąbrowskiej.
http://www.kpt.jun.pl/ - tarnowskie forum o komunikacji zbiorowej


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

W Esce podawali, że centrala straży miejskiej zwiększy kontrolę nad strażnikami poprzez montaż nadajników GPS w ich samochodach. Ma to kosztować ok 20 tyś zł. Po zrealizowaniu tego pomysłu mogą spaść obroty na stacji Mondla :)

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Albo nie - wzrośnie ilość "patroli" w tamtych okolicach :)
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

Kolejny dzień wracając po południu do domu Wałową widzę dwa wozy SM jadące jeden za drugim. Tak niebezpiecznie, ubezpieczają się czy nową knajpę otworzyli w tej okolicy? SM, dziękuję za zapewnienie poczucia bezpieczeństwa na ul. Wałowej :lol:
Ps. Do zgłoszenia w okolicy Krakusa jadą 25-30 min, szkoda słów.

Awatar użytkownika

figa
Archont
Posty: 758
Rejestracja: 19-07-2011, 21:55

Post autor: figa »

Przykład z zeszłego roku. Wracam z pracy, patrzę, na srodku chodnika leży facet. Podeszłam, trochę było czuć alkohol. Ale w końcu to człowiek. Zadzwoniłam po SM, bo nikt mi nie chciał pomóc. Po 40 min. przyjechali. I jeden ze strażników wyskakuje z tekstem:" Po co nas pani wezwała?" No to tłumaczę że chyba widzi, że w końcu człowiek lezy na środku, nikt nie chce mi nawet pomóc przenieść go gdzieś na trawę, itp...A on do mnie:"Zachwouje się pani jak rozkapryszona dziewczynka! Nie wiem po co nas pani wezwała". I awantura na całego. Na moją prośbę o wylegitymowanie się, powiedział że tego nie zrobi!!! Skończyło sie na konfrontacji i skardze u komendanta SM.

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1419
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

W sobotę widziałem bardzo sprawną akcję przepędzania drechów czyhających na pary młode pod k. Misjonarzy. :D

ODPOWIEDZ