Pomysły na promocje Tarnowa

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Ja tu dostrzegam jakiś "kompleks brata radnego". :D
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Ty Monia lepiej idź strofuj nasz Sąd, bo pozwala ludziom się z okien rzucać. O tym na onecie pisali.

Ty się natomiast zasłaniasz fucktem, artykuł/cynk do którego jestem niemal pewny, że sama wysłałaś (bo o takie braki intelektualne by czytywać regularnie fakt Cię nie posądzam nawet).


Monia
Obywatel
Posty: 20
Rejestracja: 06-02-2010, 09:17

Post autor: Monia »

ad2222 pisze:Monia, nie wiem w jaki sposób Kuba marnotrawi pieniądze miasta przeznaczone na reklamę, mogła byś to wyjaśnić?
Tego typu sytuacje działają jednoznacznie na szkodę wizerunku Miasta Tarnowa.
Wnoszą wartość ujemną mówiąc dosadnie.
Zastanów się dobrze jaki efekt to przynosi-przyniesie naszemu miastu.
Skandal=Tarnów oto przekaz :-? Czy to dobrze dla Tarnowa ?

http://www.fakt.pl/Skandal-w-Tancu-z-Gw ... 385,1.html

A co robi miasto ? Ano przeznacza spore kwoty na budowę i poprawe tego wizerunku.
Wiec każda czrana odsłona lub odsłona Tranowa w świetle skandalu przynosi mu szkodę a nawet prawdopodobnie bezpośrednio wyliczalne straty które za chwile będzie trzeba jakoś pokryć, doinwestować, wykonać kolejne działania propmocyjne (kosztowne działania) które ten negatywny przekaz przykryją.
Tak w olbrzymim skrócie o to chodzi.
Pozdrawiam.

ps. koleosie daruj sobie tego typu wycieczki proszę

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

No to mamy już prawdziwą powódź skandali...

Najpierw opiniotwórczy Fakt. Teraz nr 1 wśród numerów 1 - teleshow - wytropił w necie nawet stronę Kuby: http://teleshow.pl/gid,12704048,img,127 ... leria.html

Przy okazji znalazłem coś takiego na swiatseriali.pl: "Publiczność ratuje też Marcina Kwaśnego, czyli erotomana ze "Szpilek na Giewoncie". Fajna rola pewnie... :) Myślałem, że jest znany z poważnych ról. :)

Awatar użytkownika

misha
Proedroj
Posty: 460
Rejestracja: 22-09-2009, 20:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: misha »

A jak to niby miasto ma stracic na wzajemnej promocji braci Kwaśnych? Nie powiesz mi chyba, że to miałby byc jakiś wyznacznik atrakcyjności inwestycyjnej i turystycznej miasta? Kuba i Marcin to nie Jan Paweł II i Dalajlama żeby ich pochodzenie lub obecność tak rzutowało na sprawy gospodarcze. Pochodzenie Donalda Tuska nie odpycha mnie od odwiedzenia Trójmiasta, Kaczyńscy nie wpływają na moją ocenę stolicy, a czeste mijanie Maleńczuka na ulicach Krakowa nie sprawia bym polubil to miasto. Myśle więc, że promocja miast przez znane nazwiska nie odgywa w rzeczywistosci sztandarowej roli w ich rozwoju i wizerunku (pomijajac przykłady wspomnianych przywódcow religijnych - choć Tybet wciąz pozostaje pod tym względem w tyle daleko za Wadowicami i Rzymem). Inwestor nie powstrzyma sie przed wpakowaniem grubej kasy w miasto tylko dlatego, że Marcin wspomniał o swym bracie polityku z Tarnowa.
Blog Kuby nie jest tylko do spraw politycznych, jest jego stroną i to ze promuje na niej swojego brata ja akurat odbieram na plus. Mamy mnostwo polityków na różnych szczeblach, którzy sie promują jako ludzie bardzo zżyci z rodziną, wspierajacy ją. Dlaczego wiec Kuba naklaniajac do wsparcia brata mialby popełniać jakieś polityczne samobójstwo?

I tak, Marcin zagrał zarowno poważne role jak i komiczne czy kontrowersyjne. Nie boi się tego i chwała mu za to bo taka jest praca aktora, która widać dobrze realizuje - na potrzeby widza ma się stać szczurem, czwartą nogą fortepianu, gejem i Bogiem jesli trzeba. Próba zaszufladkowana go jaką stosuje autor/autorka artykulu bo zagrał pewną role (i to nie sztandarową w jego karierze) jest dość prymitywna i świadczy o braku profesjonalizmu pismaka.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Monia, To, że w Fakcie jest w tytule słowo "skandal" nie znaczy, że to jest w rzeczywistości skandal - oni żyją ze "skandali", to jest chyba najczęściej powtarzane w tej gazecie słowo...
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Marcin Zaród
Rhetor
Posty: 1966
Rejestracja: 09-09-2009, 18:28

Post autor: Marcin Zaród »

Zaraz jakiś pudelek wykryje, że Kuba ma też stronę na Facebooku...

To będzie dopiero skandal, w dodatku porażający, szokujący, wstrząsający (zaraz tylko zerknę do onetu na nagłówki przeciętnych artykułów - o, jest: oburzający).... Na szczęście nie rekomendowany przez Państwowy Instytut Higieny ;)

Kolejny tytuł sugeruję - Najmłodszy radny Tarnowa - hit czy kit ;)

A tak na serio to Kuba chyba musi komuś dopłacać za te artykuły, bo pewnie teraz jego stronę prywatną odwiedzi co drugi mieszkaniec Tarnowa....


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Marcinie - wierzysz, ze mamy w Tarnowie aż tylu ynteligentów czytających te portale?
W papierowym wydaniu Fucktu to się raczej nie pojawi.


Marcin Zaród
Rhetor
Posty: 1966
Rejestracja: 09-09-2009, 18:28

Post autor: Marcin Zaród »

No niby fakt, Keleos, ale z drugiej strony nie zdziwiłbym się, gdyby newsa podchwyciły lokalne portale internetowe, gazety i te sprawy (a te już mają sporo odbiorców)... W sumie to przynajmniej coś ciekawego się dzieje na lokalnym podwórku (i nie tylko)...

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1419
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Hehehe Monia nie rozśmieszaj mnie od rana swoimi urojeniami ;) O mało się nie udławiłem.
Zastanawiam się czy nie jesteś przypadkiem innym wcieleniem Weredyka, czy po prostu w przeszłości zostały odrzucone Twoje zaloty względem Kuby. :lol: :lol: :lol:


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3058
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Tu w temacie "czat z Prezydentem"
Monia pisze: Mam nadzieje ze to juz ostatnia błazenada naszego prezydenta.
Tu w temacie Kromki Chleba
Monia pisze: I cóż mamy tutaj ? Ano nic innego jak kolejną forme kreacji. Nic innego jak to co robi nasz prezydent tylko w innym wydaniu.Jak widac wyścig do fotela prezydenta w pełni rozkręcony.
Tu o klubie z Niecieczy a raczej o szpilkach
Monia pisze: Zniszczyłam już wiele butów (szpilek) chodząc to tych strasznych wybrukowanych kostka chodnikach. Nie jestem odosobnioną kobietą która ma taki problem.
Gdzie w cywilizowanym mieście w Europie albo nawet Świecie są takie chodniki ?
Nigdzie. Ale włodarze Tarnowa jako pionierzy ida w utopie bezmyślności.
Tu o Radnym Wardzale:
Monia pisze: A ja chciałabym, żeby każdy Radny tak poważnie traktował misje społeczną, jaką jest pełnienie funkcji radnego, jak robi to właśnie Wardzała.
Czy Monia ma rzeczywiście 15 lat ? ;)
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Jakub Kwaśny pisze:Czy Monia ma rzeczywiście 15 lat ?
...mam na imię Bogdan, też mam 15 lat... :)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


guralej
Metoikos
Posty: 1
Rejestracja: 30-09-2010, 17:08

Post autor: guralej »

Czyż taki wizerunek Tarnowa jest możliwy?

http://www.youtube.com/watch?v=eWtKWFVdJHc

Guralej - z innej części Polski

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

A jak pisałem o tym, żeby pingwina na rondo wrzucić to co koło szpitala jest to nikt mnie nie słuchał, proszę:
http://linuxnews.pl/linux-miedziany/

Było by głośno, oj było.


Marcin Zaród
Rhetor
Posty: 1966
Rejestracja: 09-09-2009, 18:28

Post autor: Marcin Zaród »

Prezydent na spotkaniu obiecywał.

ODPOWIEDZ