Prezydent Tarnowa 2010-2014

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3591
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798, ... Czech.html To bardzo źle,że SLD nie podało OFICJALNIE kandydata. Już sam nagłówek sugeruje 2óch głownych kandytatów w wyborach. Na co SLD czeka?
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


suraiw
Thesmothetai
Posty: 1013
Rejestracja: 01-09-2009, 17:01
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Post autor: suraiw »

To może rzadziej ostatnio zaglądający tutaj Jakub Kwaśny wyjaśni tą kwestię, czy jest oficjalnie kandydatem SLD na prezydenta miasta Tarnowa, czy tylko jest kandydatem na kandydata?
Bądź tak mało konkretny, jak to tylko możliwe, dzięki temu nikogo nie urazisz.


Monia
Obywatel
Posty: 20
Rejestracja: 06-02-2010, 09:17

Post autor: Monia »

Jest kandydatem na kandydata, choc stara sie grać już kandydata.
Robi co może by pozwolonu mu sie zapromować i pokazać ludziom podczas kampanii startując jako kandydat na prezydenta. Marketing zwykły chce uprawiać ot tyle.
Jak to się skończy to nie wiadomo może mu pozwolą a może nie, choć każdy zdrowo myślący wie że cały ten cyrk pana Kuby jest tylko sztuką dla sztuki...

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1419
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Cyrkiem nazywasz jak ktoś coś robi dla mieszkańców? Jakoś tego nie widać po innych radnych. Sztuką dla sztuki jest twoje pisanie na forum widać...


Monia
Obywatel
Posty: 20
Rejestracja: 06-02-2010, 09:17

Post autor: Monia »

rzuf pisze:Cyrkiem nazywasz jak ktoś coś robi dla mieszkańców? Jakoś tego nie widać po innych radnych. Sztuką dla sztuki jest twoje pisanie na forum widać...
Mowie o usilnej próbie zwrócenia uwagi na siebie i rozpaczliwe chciejstwo zapromowania sie jako kandydat na prezydenta, bo wiadomo że tylko o szum chodzi :mrgreen:

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Monia - nie kłam. To jeden z niewielu radnych, którzy przez równe 4 lata pracowali, spotykali się z mieszkańcami i zawsze mieli czas ich wysłuchać. Jeżeli cyrkiem nazywasz place zabaw dla dzieci, które niedawno pojawiły się chyba na wszystkich osiedlach - to gratuluję, bo pewnie TY zrobiłaś dla miasta o wiele, wiele więcej.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Monia
Obywatel
Posty: 20
Rejestracja: 06-02-2010, 09:17

Post autor: Monia »

O proszę mi tu nic w usta nie wkładać :mrgreen:
Mowie tylko i wyłącznie o usilych próbach zostania kandydatem na prezydenta aby się zapromować przez kampanie bo wiadomo że o nic wiecej tutaj nie chodzi ani nic więcej nie jest osiągalne.


Racjonalista
Prytan
Posty: 196
Rejestracja: 03-05-2010, 16:16

Post autor: Racjonalista »

Sprawa jest prosta. Kuba chce zostać posłem, a kandydowanie na prezydenta jest jedynie krokiem w tym kierunku. Jak by nie patrzyć wysunął się trochę przed szereg i tym samym zdenerwował parę osób.


tarnowiack
Archont
Posty: 849
Rejestracja: 27-01-2010, 17:33

Post autor: tarnowiack »

polska mentalność - ktoś sie wysuwa przed szereg - pasowałoby go przyciąć ... ;)
Ja tam ani za kubą, ani za sld, ani za prezydentem tarnowa w ogóle - ot takie ogolne spostrzeżenie na temat "wysuwania sie przed szereg"... denerwuje to i tych ktorym to przeszkadza i tym ktorzy by tak chcieli ale wola karnie siedziec w "swojej ławce"...
chce być posłem - ja mu nie wróg ;)

RUN, KUBA RUN... ;)


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Baxon pisze:Czyli koniec PISu w Tarnowie :)
Wybory pokażą ile PISowego "betonu" zostało w Tarnowie.
Więc wolisz PeOwski beton ??:>.

Ja Jakubowi posłowi nie wróg, niech tylko zmieni poglądy na normalne.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


tarnowiack
Archont
Posty: 849
Rejestracja: 27-01-2010, 17:33

Post autor: tarnowiack »

trix, a jakie są "normalne"..?
Musisz wszystkich oświecić - bo wszyscy mają tylko JAKIEŚ a chcieliby miec NORMALNE. ;)

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1375
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33

Post autor: Baxon »

Beton jak beton, nie mam specjalnych preferencji, ale skoro Ty potrafisz wywnioskować, który beton mi bardziej pasuje po tych kilku słowach, to gratuluję ;p

Ja chciałem zaznaczyć, że na tę kandydatkę będzie głosował zapewne tylko najbardziej zatwardziały elektorat PSIu.

A odnośnie poglądów, to mniemam, że wszyscy powinni mieć poglądy zbieżne z Twoimi - jedynie normalnymi.


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Baxon, twierdze raczej że masz poglądy bardziej moje, tylko czasami zbaczasz z tej chwalebnej ścieżki. Nie wiem czemu upierasz się tak na PiS jak do PO (zwłaszcza po tym ostatnim lizaniu tyłka hierarchom kościelnym przez PO) nic nie brakuje, no może poza tym że PO ma lepszy PR. BTW poglądy można mieć jakie sie chce, byle to nie wpływało moje życie.
trix, a jakie są "normalne"..?
Wolność, własność, praworządność, prawo i sprawiedliwość (ale nie ta lewicowa partia), odpowiedzialność za to co się robi, honor, prawda i inne takie "zabytki".
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


tarnowiack
Archont
Posty: 849
Rejestracja: 27-01-2010, 17:33

Post autor: tarnowiack »

trix pisze:Baxon, twierdze raczej że masz poglądy bardziej moje, tylko czasami zbaczasz z tej chwalebnej ścieżki.
trix, buahahah nie moge cie sluchac a dopiero czyatac.. :D zdecydowałbyś sie w końcu.. TWOJE czy NORMALNE te poglądy...?
trix pisze:poglądy można mieć jakie sie chce, byle to nie wpływało moje życie.
za to twoje - jak najbardziej powinny wpływac na zycie innych - bo są "NORMALNE"... ? z tego co chrzanisz.... to popatrz - masz przepis na życie. a tyle ludzi tego wiekami szukalo... i jak mi sie zdawalo - nie znalazło.

teraz tylko wąsa pod nosem zapuść, grzywke na lewo i wszystkim "zrób dobrze" ;)


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

JA już napisałem o co mi chodzi, może się do tego odniesiesz. Jeżeli chcesz napisać że dla mnie lepsze jest np podwyższenie podatków, bo to jest dla mojego dobra, to daruj sobie.
Panowie z wąsem i grzywką byli następstwem Twojego jak mniemam postępowania.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

ODPOWIEDZ