RYSZARD ŚCIGAŁA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Czy jesteś za odwołaniem Przezydenta Tarnowa

Czas głosowania minął 01-05-2013, 22:05

TAK
26
68%
NIE
12
32%
 
Liczba głosów: 38

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3591
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Dominik_PCH pisze:To nie jest śmieszne! Nie zrobimy przez to na skate-parku oświetlenia, nie odzyskamy ok. 150 tyś. pln, które zostały i nie rozbudujemy skate-parku. Super miasto rozwoju!
Dominik! Miasto juz jakby to stracilo wiec co ma byc wydane to bedzie. Natomiast problem to dopiero bédzie jak UE kaze oddac kase, czyli skromne 50 mln zl!
Wtedy jak Kononowicz by to powiedzial: niczego nie bedzie. :mrgreen:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Dominik_PCH pisze:To nie jest śmieszne! Nie zrobimy przez to na skate-parku oświetlenia, nie odzyskamy ok. 150 tyś. pln, które zostały i nie rozbudujemy skate-parku. Super miasto rozwoju!
Odnoszę wrażenie, że wielu zacierających ręce na kolejne ew. dowody zapomina, że prawomocny wyrok uznający winę prezydenta może wpędzić Tarnów w nie lada kłopoty...
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11724
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Przecież chyba w kontekście zwrotu unijnych dotacji nie ma znaczenia, czy skażą prezydenta, jego zastępcę, czy okaże się, że za całość przekrętu odpowiadała pani z kasy w urzędzie. Liczy się to, że przekręt był - a to raczej nie budzi wątpliwości. Kwestia kto za niego odpowiada w tej perspektywie jest sprawą drugorzędną. Czyli Tarnów już ma nie lada kłopoty :(


psychoultras
Prytan
Posty: 188
Rejestracja: 09-09-2010, 20:34

Post autor: psychoultras »

gushman pisze:
Dominik_PCH pisze:To nie jest śmieszne! Nie zrobimy przez to na skate-parku oświetlenia, nie odzyskamy ok. 150 tyś. pln, które zostały i nie rozbudujemy skate-parku. Super miasto rozwoju!
Odnoszę wrażenie, że wielu zacierających ręce na kolejne ew. dowody zapomina, że prawomocny wyrok uznający winę prezydenta może wpędzić Tarnów w nie lada kłopoty...
To nie wyrok wpędzi Tarnów w kłopoty a Prezydent Ś. wraz ze swymi skorumpowanymi przyjaciółmi. Prawdę mówiąc to winni są także ci wszyscy głosujący na Ś. tarnowian i platformę.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3591
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

gushman pisze:
Dominik_PCH pisze:To nie jest śmieszne! Nie zrobimy przez to na skate-parku oświetlenia, nie odzyskamy ok. 150 tyś. pln, które zostały i nie rozbudujemy skate-parku. Super miasto rozwoju!
Odnoszę wrażenie, że wielu zacierających ręce na kolejne ew. dowody zapomina, że prawomocny wyrok uznający winę prezydenta może wpędzić Tarnów w nie lada kłopoty...
No to jest argument zeby zwolnic samorzadowcow od jakiejkolwiek odpowiedzialnosci, rozumiem?
Jak pisalem tutaj chocby o tym dworku w Parku Strzeleckim,zeby ukazac skale ukladow tym miescie to jakos nikt nie powiedzial nawet slowa, ze to co robi Prezydent i jego swita skonczy sie dla NAS-mieszkancow Tarnowa zle. A bilem na larm, bo takich spraw bylo wiecej. Chocby ul. Krakowska czy niejasna polityka miasta wobec terenow Unii Tarnow na jakie ostrzyli sobie zapraszajacy prezydnta biznesmeni itd. Albo ukladanie kostki w kazdym miejscu w tym miescie lub monopol na lanie betonu dla jednej firmy...
A teraz winny pewnie prokurator bedzie, bo oskarzyl Ryska i narobil NAM bigosu. ;)
Ostatnio zmieniony 11-10-2013, 12:09 przez Mr Greenback, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


Autor tematu
MST wónraT
Rhetor
Posty: 1896
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

gushman pisze:prawomocny wyrok uznający winę prezydenta może wpędzić Tarnów w nie lada kłopoty...
Tak, zabraknie na fanpage i "krewnych i znajomych królika".

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

defekator pisze:Przecież chyba w kontekście zwrotu unijnych dotacji nie ma znaczenia, czy skażą prezydenta, jego zastępcę, czy okaże się, że za całość przekrętu odpowiadała pani z kasy w urzędzie. Liczy się to, że przekręt był - a to raczej nie budzi wątpliwości. Kwestia kto za niego odpowiada w tej perspektywie jest sprawą drugorzędną. Czyli Tarnów już ma nie lada kłopoty :(
Zgadza się, wygląda na to, że masz rację...
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

gushman pisze:
defekator pisze:Przecież chyba w kontekście zwrotu unijnych dotacji nie ma znaczenia, czy skażą prezydenta, jego zastępcę, czy okaże się, że za całość przekrętu odpowiadała pani z kasy w urzędzie. Liczy się to, że przekręt był - a to raczej nie budzi wątpliwości. Kwestia kto za niego odpowiada w tej perspektywie jest sprawą drugorzędną. Czyli Tarnów już ma nie lada kłopoty :(
Zgadza się, wygląda na to, że masz rację...
Jeśli to okaże się prawdą, to pan Głuszak może sobie pogratulować. Połasił na 1,5 tyś pln miesięcznie za pomoc w betonowaniu układu w mieście. Tylko krakowski tramwaj wszystko zepsuł.
Może pan napisać do naszej wspólnej koleżanki, że znowu pana trolluje. Może tym razem uda się jej wpłynąć na mnie, żebym zmienił zdanie i wspólnie betonował tarnowską scenę.

PS
Nie da się już zmienić barw klubowych.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Niczego nie zmieniam, bo ja mam umowę z Wydziałem Marki Miasta i realizuję jej politykę.
Co do wspólnej koleżanki to nie kłam, bo po pierwsze: nie wiem kogo masz na myśli (na Fejsie widzę, że mamy kilka wspólnych koleżanek, ale z żadną z nich nie rozmawiałem od dość dawna a już na pewno nie o Tobie czy mieście) a po drugie: po co miałbym na kogoś wpływać skoro mogłem wpłynąć na Ciebie blokując Ci możliwość trollowania. :D
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Nie kłamie!

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11724
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Od fanpaga jest chyba osobny temat. Może byłoby lepiej aby tam wylewać swój ból tyłka odnośnie tego komu zlecono prowadzenie, zamiast spamować ten wątek:>
psychoultras pisze: Prawdę mówiąc to winni są także ci wszyscy głosujący na Ś. tarnowian i platformę.

Jest w tym jakaś logika. Gdyby Ścigała i PO nie była we władzach to łapówki miałby szansę brać ktoś inny. ;) A teraz cholera pozamiatane. Nawet jak opozycja dorwie się do koryta to nachapać się będzie przez ten przekręt trudniej bo pewnie wszystko będzie znacznie lepiej kontrolowane. :)


farciarzgilmore
Archont
Posty: 754
Rejestracja: 17-12-2009, 12:41
Lokalizacja: Polska

Post autor: farciarzgilmore »

Ciekaw jestem jak się czuje teraz te 46 osób, co to osobiście ręczyli za prezydenta, po przeczytaniu artykułu. Łącznie z Buractwem Kurkowym na czele.
Napewno są dumni.

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

defekator pisze:Od fanpaga jest chyba osobny temat. Może byłoby lepiej aby tam wylewać swój ból tyłka odnośnie tego komu zlecono prowadzenie, zamiast spamować ten wątek:>
Zrozum, nie mam bólu tyłka. To co robię i to gdzie teraz jestem daje mi satysfakcję i to drugie też.
Ostatnio zmieniony 11-10-2013, 12:50 przez Dominik_PCH, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11724
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

farciarzgilmore pisze:Ciekaw jestem jak się czuje teraz te 46 osób, co to osobiście ręczyli za prezydenta, po przeczytaniu artykułu. Łącznie z Buractwem Kurkowym na czele.
Napewno są dumni.
Przecież nie ręczyli za jego niewinność tylko za to, że jak go wypuszczą to nie zapadnie się pod ziemię.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

defekator pisze:Przecież nie ręczyli za jego niewinność tylko za to, że jak go wypuszczą to nie zapadnie się pod ziemię.
Parafrazując: nie liczy się to co prawdziwe a co sobie człowiek pomyśli...
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

ODPOWIEDZ