RYSZARD ŚCIGAŁA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Czy jesteś za odwołaniem Przezydenta Tarnowa

Czas głosowania minął 01-05-2013, 22:05

TAK
26
68%
NIE
12
32%
 
Liczba głosów: 38

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3591
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Pytałem w środę czy będą atrakcje w weekend. No i chyba wykrakałem, bo zatrzymali faceta od betonu-jednego ze sponsorów żużlowej spółki. Nie wiem czy usłyszał zarzuty,nie wiem czy został aresztowany czy wyspowiadał się(jest weekend i odpoczywają informatorzy), ale wg mojego źródła mógł opowiedzieć prokuratorowi jak zawierał "porozumienie" w swoim basenie w domu pod Tarnowem. Nić porozumienia z najwyższym urzędnikiem miejskim ;) miała go kosztować 100.000 zł...Także nie gaście ducha-będzie się działo. :mrgreen: :lol:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

redakcjazh
Prytan
Posty: 129
Rejestracja: 07-10-2011, 11:34
Lokalizacja: po co Ci to wiedzieć?

Post autor: redakcjazh »

Źródło czyli pudelek.pl czy Pani Gienia z kiosku? Daj dowody, a nie siej plotki bez pokrycia. :-)

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3591
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

redakcjazh pisze:Źródło czyli pudelek.pl czy Pani Gienia z kiosku? Daj dowody, a nie siej plotki bez pokrycia. :-)
idź na swoją wiarygodną stronkę i wybaźgraj peany na cześć prezydenta. Będzie jak zawsze.
PS.
Zawsze też możesz opowiedzieć skąd się wziął motocykl u niego...ten wątek też już badają. Że tak powiem ktoś mu go wyszukiwał w tej Ameryce... ;)
PS.2. Mógłbys też nam wyjasnić jak jedna firma obskakiwała każde lanie betonu w mieście!
PS.3.No i fajny jest też wątek jak najpierw wylano beton, a potem robiono dokumentacje o wyborze oferty bez konieczności przetargu.
PS.4. Napisz też czy nie zastanowiłeś się kiedykolwiek dlaczego Poldim,Strabag czy WesBud kochają tak mocno żuzel?
PS.5. Tym źródłem jest pomponik.pl! Nie trafiłeś haha
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

Cóż... niektórych w tym mieście (których - można przypuszczać) - łączy przyjaźń, biznes, polityka, sport i co tam jeszcze.... (kolejność przypadkowa). Kto następny?

Mr Greenback, za dużo wymagasz ;)

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3591
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Dorota1975 pisze:Cóż... niektórych w tym mieście (których - można przypuszczać) - łączy przyjaźń, biznes, polityka, sport i co tam jeszcze.... (kolejność przypadkowa). Kto następny?

Mr Greenback, za dużo wymagasz ;)
Wiem, wiem. Jestem wymagający ;) Z kim rozmawiam w sprawie tego, kto będzie następny, stawiają na skarbnika :lol: Nie lubią go czy co???
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


farciarzgilmore
Archont
Posty: 754
Rejestracja: 17-12-2009, 12:41
Lokalizacja: Polska

Post autor: farciarzgilmore »

Bardzo mi się to podoba :-) Niech wszystkich cwaniaków posadzą. Ja natomiast ciekaw jestem kiedy z urlopu wróci Pani v-ce prezydent :P


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3058
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

farciarzgilmore pisze:Bardzo mi się to podoba :-) Niech wszystkich cwaniaków posadzą. Ja natomiast ciekaw jestem kiedy z urlopu wróci Pani v-ce prezydent :P
Już dawno wróciła. Była na otwarciu Muzeum bodaj we czwartek.
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


sbs
Prytan
Posty: 182
Rejestracja: 23-11-2010, 00:07

Post autor: sbs »

Jakub jak zawsze najlepiej poinformowany , tarnowskie SLD ma swoją niezależność czy już jest w strukturach PO ?

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11091
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

sbs, na tarnow.pl jest fotoreportaż z muzeum i jest na zdjęciach - nie potrzeba należeć do partii, żeby ją zauważyć :)


sbs
Prytan
Posty: 182
Rejestracja: 23-11-2010, 00:07

Post autor: sbs »

Goscinny pisze:sbs, na tarnow.pl jest fotoreportaż z muzeum i jest na zdjęciach - nie potrzeba należeć do partii, żeby ją zauważyć :)
tutaj nie chodzi o to , to akurat mnie najmniej interesuje.

Awatar użytkownika

redakcjazh
Prytan
Posty: 129
Rejestracja: 07-10-2011, 11:34
Lokalizacja: po co Ci to wiedzieć?

Post autor: redakcjazh »

Mr Greenback, nawet nie masz pokrycia swoich słów tylko odbijasz piłeczkę - daj dowód na swoje słowa które wypisujesz a nie czepiaj się tego, co tutaj nie zostało napisane tylko na mojej www:)
po co Ci to wiedzieć? Im mniej wiesz tym dłużej żyjesz

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3591
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Słuchaj no frajerze. Mnie tutaj znają i wiedzą, że mam dobre informacje. A ty prezydencki lizodupie stworzyłeś stronę pt. "Brońmy niewinnego Ryśka zanim mu coś udowodnią: i każesz mi dawać dowody, kiedy w tym samym momencie twoim argumentem na niewinność Ryszarda Ś. jest subiektywne przekonanie o braku winy bandy jego klakierów. Poczekaj na dowody. I oczekuje, że po kolejnej informacji o aresztowaniu czy też postawieniu zarzutów wrócisz tu i odszczekasz swoje bzdurki.
PS. Płacą ci za to czy robisz to społecznie ? Bo ja jako idealista wyciągam takie rzeczy tutaj SPOŁECZNIE.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Post autor: Kulfon »

Mr Greenback pisze:Słuchaj no frajerze. Mnie tutaj znają i wiedzą, że mam dobre informacje.
Rzeczywiście trudno zaprzeczyć :D
Mr Greenback pisze:A ty prezydencki lizodupie
:D Lizodupy są powszechne nie tylko na dworze Ś zawsze płyna z pradem i ich zdanie jest takie jakie akurat ma większość w danym momencie :D
Jak widać sprawa bedzie bardzo rozwojowa i mam nadzieję że jeszcze niejeden z pierwszych ławek pójdzie siedzieć :D
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

Kulfon pisze: Lizodupy są powszechne
Czy pod tę kategorię można podciągnąć radnych tzw opozycji, którzy głosują za absolutorium i podwyżką pensji Prezydenta?

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Mr Greenback, akurat z tego co Wiem to są plotki co do Zatrzymania Prezesa WesBudu. Chłop ma się dobrze i jutro go zobaczymy na IMP.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

ODPOWIEDZ