Pan Ciepiela rozsądny czy NIErozsądny Prezydent

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Post autor: Kulfon »

dropszot pisze:dlatego pytam gushmana skąd u niego taki optymistyczny pogląd na płacenie wielkich pieniędzy na niektórych urzędników państwowych oraz ich wątpliwej jakości pracę...
Jan Kowalski pisze: zaczyna się od tego, że na publicznym garnuszku siedzą sami swoi. Od lat nie zmieniają się na stołkach, bo to są swoi. Koleżanki, żony, byłe żony, zięciowie itd. Do tego dochodzą tacy co sobie robotę WYCHODZILI
No i zapadl sie biedaczyna pod ziemie :D
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''


MST wónraT
Rhetor
Posty: 1893
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

Kulfon pisze: No i zapadl sie biedaczyna pod ziemie :D
Mój Tarnów.

Dostęp do Ciepieli gorszy niż do lekarza specjalisty

W kolejce do Kierownika Miasta zapisać można się było wczoraj najwcześniej na pierwszy wtorek marca.

Kolejny Król.


Obrazek

http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/3 ... ,id,t.html


_______________________________________________________________________

"jestem przyjacielem wujka – Wieśka F. – a przy okazji prezydentem miasta Tarnowa"
My w Tarnowie wszystko mogli
TARNÓW - POLSKA STOLICA KORUPCJI

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Jestem, jestem. Tyle, że na forum zaglądam coraz rzadziej, bo nudy tu straszne. Ciągle te same gęby w kółko o tym samym:
- wszystkich zwolnić
- wszystkim obniżyć pensje do minimalnej krajowej
- władza won!

Na poprzedniej stronie wypowiedział się jeden z ostatnich głosów rozsądku - żeby mieć sprawnego menedżera, trzeba zapłacić. Tyle mam do powiedzenia. Wszystkie pozostałe opinie, które mi wmawiacie, nie są przeze mnie autoryzowane.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


MST wónraT
Rhetor
Posty: 1893
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

gushman pisze: na forum zaglądam coraz rzadziej
Tylko pare razy dziennie hehe . Po co to udawanie. Chyba, ze to taka zmyla beneficjenta ukladu, fb managera. ;)


_______________________________________________________________________

"jestem przyjacielem wujka – Wieśka F. – a przy okazji prezydentem miasta Tarnowa"
My w Tarnowie wszystko mogli
TARNÓW - POLSKA STOLICA KORUPCJI

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Pewnie administrator forum więcej i z sensem miałby w tej kwestii do powiedzenia niż Ty...
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


MST wónraT
Rhetor
Posty: 1893
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

gushman pisze:Pewnie administrator forum więcej i z sensem miałby w tej kwestii do powiedzenia niż Ty...
Po nieco pol godzinie to nawet administrator nie byl potrzebny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , ale czegos innego nie mozna bylo sie spodziewac.

_______________________________________________________________________

"jestem przyjacielem wujka – Wieśka F. – a przy okazji prezydentem miasta Tarnowa"
My w Tarnowie wszystko mogli
TARNÓW - POLSKA STOLICA KORUPCJI

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11594
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

MST wónraT pisze:
Mój Tarnów.

Dostęp do Ciepieli gorszy niż do lekarza specjalisty

W kolejce do Kierownika Miasta zapisać można się było wczoraj najwcześniej na pierwszy wtorek marca.

Do lekarzy specjalistów są większe kolejki. Ostatnio chciałem rejestrować się do chirurga ogólnego to mi powiedzieli, że terminy pod koniec kwietnia :D
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Z drugiej strony, Ciepiela miałby przyjmować ludzi po 8 godzin dziennie, 15 minut na jednego?
Przecież, jakby nie patrzeć, ma on sporo innych zajęć, co chwila gdzieś jedzie z kimś się spotkać, coś otworzyć, gdzieś coś powiedzieć. Pomijając czy ma to sens, to czas jednak zajmuje.
Jeśli ma wyznaczone w tygodniu godziny na przyjmowanie ludzi, to ilu ich może w tym czasie przyjąć? A kolejka oczekujących pewnie jest spora.

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Post autor: Jan Kowalski »

Goscinny pisze:Jeśli ma wyznaczone w tygodniu godziny na przyjmowanie ludzi, to ilu ich może w tym czasie przyjąć? A kolejka oczekujących pewnie jest spora.
Zabrakło tej informacji w przekazie. gdyby było podane, że Ciepiela przyjmuje co wtorek przez 4 godziny i kolejka jest taka, że najbliższe terminy na wrzesień, wyglądałoby to inaczej. Niestety nie ufam Ciepieli i podejrzewam, że do tego sławnego już marca ma zapisane 3 osoby, albo sekretarka przyjęła zasadę spławiania. Wiele osób zrezygnuje z tego marca, bo się im nie będzie chciało czekać.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

dropszot
Archont
Posty: 907
Rejestracja: 05-08-2013, 16:32
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: dropszot »

gushman pisze:Jestem, jestem. Tyle, że na forum zaglądam coraz rzadziej, bo nudy tu straszne. Ciągle te same gęby w kółko o tym samym:
- wszystkich zwolnić
- wszystkim obniżyć pensje do minimalnej krajowej
- władza won!

Na poprzedniej stronie wypowiedział się jeden z ostatnich głosów rozsądku - żeby mieć sprawnego menedżera, trzeba zapłacić. Tyle mam do powiedzenia. Wszystkie pozostałe opinie, które mi wmawiacie, nie są przeze mnie autoryzowane.
Nie wiem czy zaliczasz mnie do grona (cyt.) "tych samych gęb", ale moim skromnym zdaniem w powyższej wypowiedzi pokazałeś swoją ignorancję i butę w pełnej krasie. Siup, wrzuciłeś wszystkich do jednego wora (sam bynajmniej nie utożsamiam się z żadnym z trzech prostackich haseł zawartych w powyższych punktach). Kilka dni temu w nawiązaniu do Twojej wypowiedzi zadałem konkretne pytania - starałem się by były one merytoryczne. Ty tymczasem traktujesz ludzi na forum jak grupę krzykaczy, którzy są na tyle bezczelni, że odważają się odnosić krytycznie do tarnowskiej rzeczywistości.

Wcześniej, w grudniu, policzyłem, że ośmioosobowy sztab zarzadzający miastem będzie kosztował ponad pięć milionów złotych. Ty na to:
gushman pisze:Przecież to jest wynagrodzenie za pracę a nie renta...
Kilka dni temu zacytowałem doniesienie medialne o cięciach pensji w Starachowicach. Ty na to:
gushman pisze:I teraz będą pracować tam niedojdy, które zadowolą się taką pensją? Naprawdę, nie tędy droga!
Teraz dowiaduję się, że na forum (cyt.) "nudy straszne" (łatwiej rzucić taki wytrych niż odpowiedzieć na konkretne pytania, prawda?). Nieudolnie próbujesz rozmywać konkrety i lekceważyć niewygodne głosy. Nie będę może pisał wprost co mi taki sposób reakcji na opozycyjne argumenty przypomina, ale nawet pobieżna znajomość historii powszechnej XX wieku pozwala każdemu znaleźć trafne porównanie.

Ciekawi mnie w tym wszystkim tylko jedno: czy to co piszesz jest osobistym zdaniem wynikającym z głębokich przekonań czy też produktem orwellowskiego dwójmyślenia zaadoptowanym do lokalnych realiów i skrojonym do indywidualnych potrzeb...


Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Post autor: Kulfon »

gushman pisze:Ciągle te same gęby w kółko o tym samym
Geby to sobie poszukaj moze w rodzinie ?
Co takiego w miescie sie zmienilo ze mamy pisac inaczej ? .... przedluzyli ci umowe ? :D
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

link

Ciekawe jakie zdanie na ten temat ma ten pan od inteligentnych technologii, co chce montować panele słoneczne w mieście.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

U nas 7 wiceprezydentów, a u Biedronia...
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... oxNewsLink

Może i pod publiczkę, ale jednak da się. Tam się obcina pensje radom nadzorczym, a u nas wprost przeciwnie.

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11594
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Gościnny
Na miasto z takim prestiżem to i tak mało ... mógł zatrudnić jeszcze więcej doradców. Np po jednym na każde 5 tys. mieszkańców ;)
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Autor tematu
małopolska2
Archont
Posty: 521
Rejestracja: 20-12-2010, 18:24

Post autor: małopolska2 »

Licząc BARDZO na rękę Ciepieli, można wyliczyć, że:
- zatrudnił 7 wiceprezydentów,
- gdzieś tam podobno powstaje 50 miejsc pracy dla informatyków,
- na umowę zlecenie kiedyś tam zostanie zatrudnionych w Data Contact 250 telemarketerów,
- 25 osób zamierza kiedyś tam jak wybuduje firmę zatrudnić firma elPLC Sp. z o.o. przedsiębiorstwo z Tarnowa.
Co daje 2000-7-50-250-25=1668 jeszcze brakuje...

Oczywiście Roman Ciepiela nie ma nic wspólnego z żadnym z w/w miejscem pracy, no ale dobra, można powiedzieć, ze akurat był prezydentem gdy takie fakty miały miejsce.
Oczywiście Roman Ciepiela nie obiecywał, że będą to miejsca pracy na etat, więc można przyjąć i znów mu pójść na rękę wliczając do 2000 miejsc pracy śmieciówki i samozatrudnienie.
Oczywiście jest to bardzo mocno naciągane na korzyść Ciepieli ale jasno pokazuje jak aktualny prezydent mijał się z prawdą i by nie powiedzieć że w kampanii zwyczajnie mógł nie mieć intencji dotrzymania słowa.
Obrazek
Ciepiela - co dziś zrobiłeś dla Tarnowa?

ODPOWIEDZ