wyrywanie ósemek

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Autor tematu
agaztarnowa
Metoikos
Posty: 1
Rejestracja: 21-08-2014, 11:50

wyrywanie ósemek

Post autor: agaztarnowa »

Gdzie w Tarnowie można usunąć bezboleśnie i bezstresowo ósemki?


wejss
Rhetor
Posty: 1610
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

U dentysty

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

agaztarnowa, bezboleśnie: nie da się, tzn przy rwaniu nic nie poczujesz, gorzej jak znieczulenie minie.
Idź do Morawskiego :)


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Idź do Morawskiego
Ja kiedyś zrobiłem ten błąd i do niego poszedłem. Albo inaczej: skoro on jest najlepszy - to nie chce wiedzieć jak wyrywają ci gorsi.
3150 A Rh+

Awatar użytkownika

robas
Proedroj
Posty: 371
Rejestracja: 03-08-2011, 15:44
Lokalizacja: Starodąbrowska
Kontakt:

Post autor: robas »

halford pisze:
Idź do Morawskiego
Ja kiedyś zrobiłem ten błąd i do niego poszedłem. Albo inaczej: skoro on jest najlepszy - to nie chce wiedzieć jak wyrywają ci gorsi.
Nigdy nie miałem wyrywanych czy też raczej wycinanych ósemek, ale miałem niestety usuwane 3 zęby. Za każdym razem u doktora Piszczkiewicza na Głowackiego. Polecam go i jego żonę, która też jest stomatologiem.


Klipa201
Prytan
Posty: 237
Rejestracja: 21-07-2012, 10:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Klipa201 »

wyrywalem prywatnie na goldhamera obok sklepu rowerowego, bardzo szybko sprawnie dwa znieczulenia 10min i do domu , na drugi dzień trzeba uważać przy jedzeniu żeby do zebodolu się nic nie dostało, pi tygodniu ładnie się zroslo , mogęppolecić.


taksoofka
Prytan
Posty: 129
Rejestracja: 25-03-2013, 14:08

Post autor: taksoofka »

bezbolesnie i bezstresowo (bo z gazem rozweselajacym) ale troche drogo w Oftaldencie.


behemot
Obywatel
Posty: 18
Rejestracja: 11-12-2011, 14:07

Post autor: behemot »

Klipa201 pisze:wyrywalem prywatnie na goldhamera obok sklepu rowerowego, bardzo szybko sprawnie dwa znieczulenia 10min i do domu , na drugi dzień trzeba uważać przy jedzeniu żeby do zebodolu się nic nie dostało, pi tygodniu ładnie się zroslo , mogęppolecić.
A można wiedzieć (może być poprzez wiadomość prywatną), ile taka "przyjemność" kosztuje?

Awatar użytkownika

ozi26
Thesmothetai
Posty: 1182
Rejestracja: 04-07-2010, 14:29
Lokalizacja: TARNOW-ŁÓDŹ

Post autor: ozi26 »

Ogólnie to lepiej żeby to rwał facet bo czasami trzeb siły użyć, a u kobitki różnie z tym jeść.
https://www.youtube.com/watch?v=3WMcBC4 ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;


Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Post autor: Kulfon »

Nie wiem w czym macie problem skoro ktoś wie że ma do wyrwania to wcześniej się zapisuje np. na Mościckiego 14 ja czekałem koło miesiaca znieczulenie i rwanie za darmo na NFZ 5 minut i po problemie nic nie bolało.
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Zależy od zęba i ukorzenienia. U mnie to nie było 5 minut tylko prawie godzina, i też nic nie bolało... póki znieczulenie nie puściło.


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

Zęby ósemki mogą wymagać wizyty u chirurga dentystycznego. Mi polecano Panią Ulanecka ale jakoś nie mogę się zdecydować :)

ODPOWIEDZ