Kurs grafiki komputerowej

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Autor tematu
Profesor88
Obywatel
Posty: 46
Rejestracja: 17-06-2010, 08:47

Kurs grafiki komputerowej

Post autor: Profesor88 »

Poszukuję kursu grafiki komputerowej w Tarnowie lub najbliższej okolicy. Na razie jedyna oferta, jaką znalazłem to: http://www.sigma.org.pl/oferta/60/grafi ... terowa.htm
Czy ktoś z Was korzystał z Sigmy - jeśli tak, to jak oceniacie?
I czy ewentualnie znacie inne możliwości w tym temacie?

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Cześć,
Jakie masz oczekiwania i czego chcesz się nauczyć?


Autor tematu
Profesor88
Obywatel
Posty: 46
Rejestracja: 17-06-2010, 08:47

Post autor: Profesor88 »

Jeśli chodzi o moje potrzeby, to wykorzystując punkty podane w programie Sigmy, zdecydowanie najbardziej interesuje mnie ta grafika użytkowa (plakaty, ulotki i inne) w Corelu.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6846
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Ale wiesz, że jeśli chcesz to robić komercyjnie to kupno Corela jest obowiązkowe?

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Profesor88 pisze:Jeśli chodzi o moje potrzeby, to wykorzystując punkty podane w programie Sigmy, zdecydowanie najbardziej interesuje mnie ta grafika użytkowa (plakaty, ulotki i inne) w Corelu.
Z Corela ciężko wypuścić coś do druku. Proste ulotki, plakaty można o ile drukarnia Ci przyjmie. Teraz wszyscy chcą PDF'a produkcyjnego.
Wziętym Grafikiem po kursie w Sigmie nie zostaniesz. Pracy też nie znajdziesz, ale jeśli chcesz się nauczyć podstaw na własny użytek, to taki kurs powinien Ci wystarczyć. Pamiętaj, że grafika użytkowa jest jednym z punktów, czyli jakieś +- 5 godzin nauki.

PS
i tak jak napisał LordRuthwen, legalne programy to podstawa. Nie okradamy innych :)


Autor tematu
Profesor88
Obywatel
Posty: 46
Rejestracja: 17-06-2010, 08:47

Post autor: Profesor88 »

Dominik_PCH pisze: Wziętym Grafikiem po kursie w Sigmie nie zostaniesz. Pracy też nie znajdziesz.
Tak, wiem i nie planuję aż takiej kariery :)
Ale jeśli znacie lepszą ofertę w Tarnowie niż Sigma, to chętnie się o niej dowiem.

ODPOWIEDZ