Miejskie miejsce wypoczynku

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Autor tematu
mandruchow
Obywatel
Posty: 66
Rejestracja: 27-01-2012, 08:35

Miejskie miejsce wypoczynku

Post autor: mandruchow »

Witajcie,

po spędzonym weekendzie w Krakowie przyszła mi jedna myśl do głowy.
Po pierwsze nie wiem czy taka opcja jest możliwa do realizacji i czy sie przyjmie w naszym Mieście!
W Krk, masa ludzi odpoczywa na Wisłą w pogodny dzień. Fajnie to wyglada i fajnie jest.
Czy myślicie, że w Tarnowie jest możliwe takie miejsce?
Jak propozycję od siebie dodam np. nowo remonotowany afiteart. By tam powstało miejskie miejsc wypoczynku ;-)
Jakie widzicie plusy i minusy takiego rozwiązania, a może macie inne opcje?
hej!

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11596
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Nie wiem jaki jest status prawny tych terenów ale taką namiastkę odpoczynku nad Wisłą dało by się zrobić nad Wątokiem za Kauflandem. Wystarczyło by uporządkować teren, wstawić parę ławeczek. Tak wiem - dalej Wątok jest uregulowany ale betonowanie brzegów i wykładanie wszystkiego kostką to nie do końca to samo co ładny trawiasty, utrzymany w porządku brzeg.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

Zapewniam Cię defekator,, że tereny za Kauflandem są miejscem relaksu dla miejscowej elity :). Myślę, że są zadowoleni z faktu, że nie jest tam zbyt uporządkowane, bo przynajmniej SM nie przeszkadza im w odpoczynku :)

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11596
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

lll pisze:Zapewniam Cię defekator,, że tereny za Kauflandem są miejscem relaksu dla miejscowej elity :). Myślę, że są zadowoleni z faktu, że nie jest tam zbyt uporządkowane, bo przynajmniej SM nie przeszkadza im w odpoczynku :)

No właśnie o to mi chodziło. Jakby pozbyć si ę owej elity to całkiem fajne miejsce by było.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


samek
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 04-06-2010, 22:32

Post autor: samek »

Wiosna jest zrobi swoje zasłaniając/odcinając widok.Zagajnik obok basenu też czeka na zielone :lol:

ODPOWIEDZ