Poszukuje namiary na dobrego ginekologa?

Wiadomości "z miasta".

lula28
Obywatel
Posty: 88
Rejestracja: 04-01-2010, 23:40
Lokalizacja: centrum

Post autor: lula28 »

Do Smidy chodziłam jak przyjmowała na fundusz (nie z ciążą ) - dokładna ,odpowiada na pytania ,nie żałuje badań i czasu dla pacjentki .Wcześniej "poznałam " ją w szpitalu bo przy niej rodziłam też zachowanie bez zarzutu ,dokładna ,kulturalna,miła.
Kowalewskiego z opinii znam ,nie byłam osobiście gdyż odstraszyły mnie długie terminy oczekiwania na wizytę .


nicniewiem
Obywatel
Posty: 69
Rejestracja: 27-10-2010, 17:43

Post autor: nicniewiem »

Halska jest bardzo dokładna, zleca cały ogrom badań, taka zapobiegliwa zawsze była i wrażliwa, ale przyjmuje na nfz tylko raz w tygodniu i zawsze wtedy ma tłumy
2250 ml, gr. 0"-"


Autor tematu
mala_mi
Obywatel
Posty: 13
Rejestracja: 14-01-2014, 20:06
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: mala_mi »

a gdzie przyjmuje Pani Halska? Miałam z nią raz do czynienia w szpitalu wdawała się oziębła ale może tylko sprawia takie wrażenie

Awatar użytkownika

sajdak
Archont
Posty: 838
Rejestracja: 13-01-2012, 23:04
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sajdak »

Nic tak nie ociepla stosunków jak prywatna praktyka.

W imieniu żony mogę polecić Magdalenę Sak.
...


JakubSłodki
Obywatel
Posty: 22
Rejestracja: 02-12-2009, 11:39

Post autor: JakubSłodki »

sajdak pisze: W imieniu żony mogę polecić Magdalenę Sak.
Moja żona również poleca panią Magdalenę Sak. Bardzo "ludzkie" podejście do pacjenta a przy tym niesamowicie dokładna i rzetelna. Każde, choćby minimalne odstępstwo od normy w wynikach badań, traktuje bardzo, ale to bardzo poważnie. Do tego sposób w jaki wszystko wytłumaczy powoduje, że pacjent(ka) ma poczucie spokoju i bezpieczeństwa i wie, że jest w dobrych rękach.
Nam się jeszcze udało trafić z porodem gdy akurat miała dyżur. Bajka!


nicniewiem
Obywatel
Posty: 69
Rejestracja: 27-10-2010, 17:43

Post autor: nicniewiem »

słyszałam o halskiej bardzo złe opinie, zwłaszcza od pacjentek, które miały z nią kontakt w szpitalu, ale mnie, choć nie chodziłam nigdy prywatnie, nigdy nie spotkało z jej strony nic nieprzyjemnego. przyjmuje na fundusz w przychodni na os. 25-lecia w środy od rana. raczej określiłabym jej sposób traktowania mnie jako pacjentki jako rzeczowy i konkretny, żadnych pierdół, ale też nie oziębłość
2250 ml, gr. 0"-"


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

nigdy nie spotkało z jej strony nic nieprzyjemnego.
Bo zazwyczaj jeśli pacjent jest miły dla lekarza to i lekarz jest miły dla pacjenta.
3150 A Rh+


Autor tematu
mala_mi
Obywatel
Posty: 13
Rejestracja: 14-01-2014, 20:06
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: mala_mi »

halford pisze:
nigdy nie spotkało z jej strony nic nieprzyjemnego.
Bo zazwyczaj jeśli pacjent jest miły dla lekarza to i lekarz jest miły dla pacjenta.

NIe zawsze tak jest czasami lekarz ma muchy w nosie

Awatar użytkownika

bella swan
Proedroj
Posty: 373
Rejestracja: 31-12-2012, 23:25

Post autor: bella swan »

Moja Droga ja od dłuższego czasu leczę się u Pani dr.n.med. Agnieszki Rajtar-Ciosek i Pani dr.n.med Magdaleny Krzyczkowskiej-Sendrakowskiej w Krakowie. Gorąco polecam. To lekarze z Kliniki Endokrynologii Ginekologicznej w Krakowie na Ul. Kopernika 23. Polecam bo ta Klinika to jedyna deska ratunku i przynajmniej za badania nie płacę.


Autor tematu
mala_mi
Obywatel
Posty: 13
Rejestracja: 14-01-2014, 20:06
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: mala_mi »

a jak tam się można dostać? Normalnie z ulicy?

Awatar użytkownika

bella swan
Proedroj
Posty: 373
Rejestracja: 31-12-2012, 23:25

Post autor: bella swan »

https://www.su.krakow.pl/o-k-kliniki-gi ... gii-krakow

To dane adresowe tam. Tam jest personel oddziału wytypowany. Trzeba sobie kogoś wybrać. Na portalu znanylekarz.pl jest baza i tam są dane gabinetów lekarzy, którzy m.inn pracują w Klinice Ginekologii na ul. Kopernika 23. Ogólnie ta Klinika pomaga bez względu na status społeczny i finansowy. Ja od rodzinnej dostałam skierowanie do Poradni endokrynologicznej i obecnie leczę się w Poradni Endokrynologicznej przy Klinice Endokrynologii Ginekologicznej w Krakowie na ul Kopernika 23. Jak będziesz szukać specjalisty zawsze miej na uwadze czy to pracownik Kliniki na Kopernika 23. To ważne. Powodzenia i dużo szczęścia Ci życzę. Przybycień czy Janosz? Są od nich o wiele lepsi a nawet wśród tych profesjonalistów są kobiety lekarze jeżeli pacjentka zwraca też uwagę na płeć lekarza ze względu na strach czy wstyd przed mężczyzną. Masz wybór. Serdecznie pozdrawiam.


Autor tematu
mala_mi
Obywatel
Posty: 13
Rejestracja: 14-01-2014, 20:06
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: mala_mi »

ja chodziłam do mężczyzny i jakoś płeć ginekologa jest dla mnie obojętna


Autor tematu
mala_mi
Obywatel
Posty: 13
Rejestracja: 14-01-2014, 20:06
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: mala_mi »

A słyszał ktoś może o doktorze koteckim ze starego szpitala jak byłam w szpitalu miał dyżur wydawał się spoko. Zna go ktoś?

Awatar użytkownika

ozi26
Thesmothetai
Posty: 1182
Rejestracja: 04-07-2010, 14:29
Lokalizacja: TARNOW-ŁÓDŹ

Post autor: ozi26 »

bella swan, to chyba Ci się status finansowy poprawił, że Cie stać na wyjazdy do Krakowa.
https://www.youtube.com/watch?v=3WMcBC4 ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika

bella swan
Proedroj
Posty: 373
Rejestracja: 31-12-2012, 23:25

Post autor: bella swan »

ozi26 pisze:bella swan, to chyba Ci się status finansowy poprawił, że Cie stać na wyjazdy do Krakowa.
Ozi26 każdy orze jak może, ja mam dość na głowie każdego dnia i nie wyleżana jestem. W pocie czoła haruję i nie wiem kiedy dzień się zaczyna a kiedy kończy. Pomagam na gospodarstwie u rodzinki oraz w domu i zawsze ktoś od serca wspomoże. A co manna mi z nieba będzie lecieć? A o zdrowie też trzeba zadbać. Proszę mnie nie obrażać. Człowieka pracy czyli mnie. Kocham pracować, pomagać i czuć się potrzebna i to mi radość niesie. Tyle.

ODPOWIEDZ