[ T@rnowianin] Korupcja przy prawach jazdy w Tarnowie

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

pankowal
Archont
Posty: 713
Rejestracja: 19-08-2010, 08:48

Post autor: pankowal »

Gościu po co przypominasz tekst z którego nic nie rozumiesz?
Afera w TVN polegała na przekłamaniu z premedytacją że zarzuty ma 19 osób trzech .. plus instruktorzy.
Gościu wszystkie lokalne media i rzecznik policji mówił o osobach wręczających łapówy.
Ale mediach z lokami zrobili z nich instruktorów !!!!!
Po podkręceniu loka te same media zrobiły z dyr Nowickiego - Karasiewicza Bernarda.
Itd ........

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Niestety, wrócił...

Ale piłka wciąż w grze...
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

Właściciel jednej z tarnowskich szkół nauki jazdy i komendant Straży Gminnej w Tarnowie został zatrzymany ws. afery korupcyjnej w tarnowskim MORD - dowiedziało się nieoficjalnie RDN Małopolska.



Prokuratura na razie nie ujawnia szczegółów. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Tarnowie Elżbieta Potoczek – Bara potwierdziła nam jedynie, że zatrzymano Janusza N. Jego zatrzymanie ma związek z aferą łapówkarską w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego w Tarnowie.

Jak sprawdziła nasza reporterka RDN szef Straży Gminnej w gminie Tarnów jest od ponad 2 miesięcy na urlopie zdrowotnym.


ps. to ta szkoła, która reklamuje się w RDN, że gwarantuje zdanie egzaminu :D


Labudu
Prytan
Posty: 166
Rejestracja: 30-09-2011, 20:52
Lokalizacja: Zawada

Post autor: Labudu »

dopiero teraz? szczerze mówiąc myślałem że już go wcześniej zatrzymali, w 2011 roku robiłem prawo jazdy w innej szkole i z opowiadań znajomych wywnioskowałem ze kombinatorstwo w tej szkole jak i w MORDzie jest na rzeczy...

Gwarancja może i była, pytanie tylko czy do tej gwarancji dopłacało się dodatkowo czy po prostu było to wliczone w cenę kursu
2250ml 0 Rh+


MTar
Proedroj
Posty: 416
Rejestracja: 25-02-2010, 22:36

Post autor: MTar »

Która szkoła gwarantowała zdanie egzaminu? Dajcie jakiegoś linka bo nie słucham radia.

Po nitce do kłębka doszedłem kto to jest.


Labudu
Prytan
Posty: 166
Rejestracja: 30-09-2011, 20:52
Lokalizacja: Zawada

Post autor: Labudu »

ja osobiście też tej reklamy nie słyszałem. No ale chyba wiekszość wie że chodzi o szkołe AUTO-LEX, od początku chwalili się wysoka zdawalnością. A sam właściciel dawniej pracował w Straży Miejskiej
2250ml 0 Rh+

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6854
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Słyszałem w RDN jakiś tydzień, może dwa temu, jak nie zdasz to oddajemy kasę, tak, chodziło o Auto-Lex.


MST wónraT
Rhetor
Posty: 1896
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

Labudu pisze: A sam właściciel dawniej pracował w Straży Miejskiej
Dawniej???? czyli kiedy???

Obrazek

http://sg.gminatarnow.pl/kadra.html

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6854
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Straż Gminna to nie Straż Miejska.


Labudu
Prytan
Posty: 166
Rejestracja: 30-09-2011, 20:52
Lokalizacja: Zawada

Post autor: Labudu »

przed założeniem szkoły, czyli powiedzmy ponad 5 lat temu
2250ml 0 Rh+


jasiu
Obywatel
Posty: 23
Rejestracja: 12-07-2013, 22:20

Post autor: jasiu »

Cos mi sie wydaje że tu jeszcze kilku umoczonych bedzie......

Awatar użytkownika

Autor tematu
rowerzysta
Prytan
Posty: 266
Rejestracja: 08-08-2011, 23:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: rowerzysta »

Cóż się dziwić, skoro był instruktor AUTO-LEX jest/był egzaminatorem. Ma ktoś gdzies listę egzaminatorów? Bo ten nowy BIP coś nie działa...


MST wónraT
Rhetor
Posty: 1896
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

rowerzysta pisze:Cóż się dziwić, skoro
Wykopane z Radio Kraków - komentarze:

2014-01-28 20:12:22 brawo CBA brawo ABW


Czy chodzi o Janusza N
zięcia byłego egzaminatora mord Ryszarda M, dobrego kolegi egzaminatora Adama M i jego synalka egzaminatora Łukasza M ? Wiwat Prokurator

rowerzysta pisze: Ma ktoś gdzies listę egzaminatorów? Bo ten nowy BIP coś nie działa...
Stara z przed remontu BIPu.

Obrazek


subleo
Obywatel
Posty: 23
Rejestracja: 06-10-2013, 11:15

Post autor: subleo »

Genialne, dwóch pracowników (strażników) i dwóch funkcyjnych (komendant + z-ca). Biedny komendant nie radzi sobie samodzielnie z dwoma pracownikami i musi mieć zastępcę.

http://sg.gminatarnow.pl/kadra.html

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

subleo pisze:
Genialne, dwóch pracowników (strażników) i dwóch funkcyjnych (komendant + z-ca). Biedny komendant nie radzi sobie samodzielnie z dwoma pracownikami i musi mieć zastępcę.

http://sg.gminatarnow.pl/kadra.html
Widze, że zawsze znajdzie sie ktos szukajacy ch** do dupy. A jakby geniuszu komendant zachorował to kto niby za niego wykonywałby obowiązki,co? Pracownik miałby być swoim szefem?
Mnie akurat zdziwiło to, że komendant może być przedsiębiorcą. To sa dopiero jaja....
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

ODPOWIEDZ