RYSZARD ŚCIGAŁA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Wiadomości "z miasta".

Czy jesteś za odwołaniem Przezydenta Tarnowa

Czas głosowania minął 01-05-2013, 22:05

TAK
26
68%
NIE
12
32%
 
Liczba głosów: 38

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Mr Greenback pisze:że nie będzie siedział z rekami w kiesznei z głupim uśmieszkiem sobie myślał, a spróbujcie mi udowodnić.
Teraz ja nie rozumiem - jeżeli będzie musiał więcej popracować przy sprawie, to dlaczego przeciąga?
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Post autor: Jan Kowalski »

Gdyby Ścigała nie był wystawiony na odstrzał, bez wątpienia wygrałby te wybory w pierwszej turze. Platforma wystawiając nawet tak mocnego (ich zdaniem) kandydata jak Ciepielę, nie miałaby szans. Wiadomo, że większość rządzących ma coś za uszami. wystarczy tylko wiedzieć co oraz jak i kiedy tego użyć. Największą korzyść z sytuacji ma wiadomo kto...
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Jan Kowalski, myślisz, że mieszkańcy miasta (nie dzielnicy mościce) poszliby jeszcze raz, tak licznie, popierać i głosować za dziadostwem?

Moim zdaniem elektorat, który głosował na pana Ciepiele rozszedłby się i dziś pan Koprowski ogłaszałby swoich zastępców.

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Post autor: Jan Kowalski »

Dominik_PCH pisze:poszliby jeszcze raz, tak licznie, popierać i głosować za dziadostwem
Dziadostwo wyszło wraz z medialnymi donosami w sprawie Ryszarda Ś. więc pewnie nikt by nic nie wiedział.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

ad2222 pisze:
Mr Greenback pisze:że nie będzie siedział z rekami w kiesznei z głupim uśmieszkiem sobie myślał, a spróbujcie mi udowodnić.
Teraz ja nie rozumiem - jeżeli będzie musiał więcej popracować przy sprawie, to dlaczego przeciąga?
Ścigała nie przeciąga. tym bardziej jego pełnomocnik. To sąd wali w uja.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Mr Greenback Twoim zdaniem czemu to robi?


Autor tematu
MST wónraT
Rhetor
Posty: 1893
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

Dominik_PCH pisze:............ czemu to robi?
Ścigała ekspres

6 minut – tak długo był dziś obecny radny Ryszard Ścigała ( do niedawna TC Król, Kierownik Miasta) podczas trwającej ponad godzinę Komisji Sportu.

http://www.radnimiastatarnowa.pl/a/1022




________________________________________________________________________

"jestem przyjacielem wujka – Wieśka F. – a przy okazji prezydentem miasta Tarnowa"
My w Tarnowie wszystko mogli
TARNÓW - POLSKA STOLICA KORUPCJI


Autor tematu
MST wónraT
Rhetor
Posty: 1893
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

Yes, yes, yes! Dotychczasowy rekord ustanowiony przez byłego Kierownika Miasta przetrwał zaledwie jeden dzień.

Nowym rekordzista został radny Bartłomiej Babuśka, który po 5 minutach opuścił obrady Komisji Porządku Publicznego.

Wyborcom obu Panów gratuluje.


________________________________________________________________________

"jestem przyjacielem wujka – Wieśka F. – a przy okazji prezydentem miasta Tarnowa"
My w Tarnowie wszystko mogli
TARNÓW - POLSKA STOLICA KORUPCJI

Awatar użytkownika

sybirak
Prytan
Posty: 270
Rejestracja: 17-02-2010, 16:51

Post autor: sybirak »

Pewien Gajusz podobież powiedział veni, vidi vici.
Czyżby wybrańcy stosowali podobną metodę: przyszedłem, podpisałem, zainkasowałem?




Dla mniej kumatych: to taki żarcik. Gdzież tam Gajuszowi... do Ryśka i Bartka.
Spór nauki z religią zakończył się z chwilą zamontowania pierwszego piorunochronu w kościele.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Dominik_PCH pisze:Mr Greenback Twoim zdaniem czemu to robi?
A tego nie wiem. Jednak racjonalności w argumencie bliższych dojazdów do Brzeska nie sposób odmówić.
Nawiązując do wcześniejszych postów tylko wskazałem ewentualność zmiany procedury. Osobiście nie wierzę w to, ze sprawa rozpocznie się później niż w maju. Choć wyobrażam sobie sytuację jak w zamian za łagodniejszy wyrok skargę na przewlekłość postępowania złoży np. pan Pawłowski ;) I znowu trzeba będzie dokumenty przesyłać między miastami.....
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Obydwu panom wraz z życzeniami Wesołych Świąt dedykuję ten stary, ale widać ciągle aktualny, felieton:

https://www.youtube.com/watch?v=zuSGfrG8Vrk
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Byli szefowie żużlowej spółki będą wcześniej skazani

Sąd Rejonowy w Brzesku wyłączył sprawy Bogdana G. i Pawła P., oskarżonych w aferze korupcyjnej z udziałem byłego prezydenta Tarnowa, do odrębnego postępowania. Jeśli zapadnie decyzja, że sprawy skierowane zostaną na posiedzenie, a ma to się stać już początkiem stycznia, wówczas wyroki zapadną na jednej rozprawie.

czytaj dalej >>

źródło: RDN


Autor tematu
MST wónraT
Rhetor
Posty: 1893
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

Dominik_PCH pisze:Byli szefowie żużlowej spółki będą wcześniej skazani
29 stycznia odbędzie się pierwsze posiedzenie ws. tarnowskiej afery korupcyjnej.

"Oni jeszcze na etapie postępowania prokuratorskiego przyznali się do winy i wyrazili chęć dobrowolnego poddania się karze" - mówi sędzia Tomasz Kozioł. "W sprawie dwóch oskarżonych sąd wyznaczył termin posiedzenia. Odbędzie się ono 29 stycznia 2015 roku. na tym posiedzeniu sąd rozpozna wniosek prokuratura o wydanie wyroków skazujących na posiedzeniu. Jak przychyli się do tego wniosku to wyda wyrok i sprawa tych oskarżonych będzie załatwiona" - dodaje sędzia Kozioł.

http://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/ta ... rupcyjnej/

_______________________________________________________________________

"jestem przyjacielem wujka – Wieśka F. – a przy okazji prezydentem miasta Tarnowa"
My w Tarnowie wszystko mogli
TARNÓW - POLSKA STOLICA KORUPCJI


Autor tematu
MST wónraT
Rhetor
Posty: 1893
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

Mój Tarnów.

Bogdan G. oraz Paweł P. przyznali się do winy i chcą dobrowolnie poddać się karze.

Pierwsi oskarżeni w tarnowskiej aferze korupcyjnej staną dziś przed sądem.

http://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/ta ... zed-sadem/

________________________________________________________________________

"jestem przyjacielem wujka – Wieśka F. – a przy okazji prezydentem miasta Tarnowa"
My w Tarnowie wszystko mogli
TARNÓW - POLSKA STOLICA KORUPCJI

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Post autor: Jan Kowalski »

Czy przyznanie się do winy będzie równoznaczne z udowodnieniem winy przyjęcia łapówki przez Ryszarda Ś.?
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

ODPOWIEDZ