plan zagospodarowania przestrzennego "Sady"

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Autor tematu
sigielki
Obywatel
Posty: 65
Rejestracja: 01-07-2011, 22:39

plan zagospodarowania przestrzennego "Sady"

Post autor: sigielki »

może ktoś ma wgląd do projektowanego planu, niedługo będzie "wyłożony", ale czas nagli...

interesują nas mieszkania na "Wieniawskiego" (inwestor Nad Stawkiem), i chciałbym wiedzieć co za jakimś czas będziemy mieć za oknem....oprócz oczywiście linii energetycznej...

btw. proszę o jakieś opinie o wykonawcy, o mieszakaniach, i oczywiście o lokalizacji (sporo wiemy, ale możę jest coś czego nie widać na "gołym okiem")

pzdr


wejss
Rhetor
Posty: 1610
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

Obiło mi się o uszy, że za oknem będziesz miał Stadion BrukBetu.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

wejss, "a nie przeszkadza Wam czasami ten stadion za oknem? - Nie, nie, nienienie, nie nie nie nie - nie nie!" :)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Co do wykonawcy.... Dobrze jakbyście jako lokatorzy od razu mieli kogoś kumatego w prawie :) plus "swojego" inspektora, żeby potem nie było niespodzianek.


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3052
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Za jakiś czas będę mógł powiedzieć coś więcej :) jeżeli chodzi o ul. Wieniawskiego.

Co do "sadów", ciężko sobie wyobrazić, żeby w dłuższej perspektywie takie tereny w centrum miasta pozostały "dziewicze" :)
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


MTar
Proedroj
Posty: 416
Rejestracja: 25-02-2010, 22:36

Post autor: MTar »

wejss pisze:Obiło mi się o uszy, że za oknem będziesz miał Stadion BrukBetu.
Jakub Kwaśny pisze:Za jakiś czas będę mógł powiedzieć coś więcej :) jeżeli chodzi o ul. Wieniawskiego.
Mam nadzieje, że te dwa posty mówią o tym samym a za rok zobaczę w ekstralidze Termalikę Bruk-Bet Tarnów :D


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Biorąc pod uwagę MEGA NĘDZĘ polskiej piłki wejście do Ekstraklasy Termaliki jest pewne. :mrgreen: Ja nie rozumiem jak można się pasjonować czymś co jest na poziomie dna.

A pro po - Wiecie jaki będzie hymn na Euro 2012 ?

Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało. :mrgreen: :mrgreen:
9000 ml A Rh-


Autor tematu
sigielki
Obywatel
Posty: 65
Rejestracja: 01-07-2011, 22:39

Post autor: sigielki »

nie mam nic przeciwko stadionowi.....:)

troche poszukałem, popytałem..., tereny zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej budowane od podstaw, można się było tego spodziewać. Można chyba zakładać że zaczna budować od głównych ulic (szujskiego, klikowska) więc chyba przez jakiś czas sady będą jeszcze kwitnąć.

no i prawdopodobnie wybuduja coś ciekawszego, bo teraz trudno znaleźć coś coby sie naprawdę podobało...

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

sigielki pisze:no i prawdopodobnie wybuduja coś ciekawszego, bo teraz trudno znaleźć coś coby sie naprawdę podobało...
Prawdopodobnie nie :) - który developer, kiedy jeszcze jest w miarę duży popyt na nowe mieszkania, będzie inwestował w architekturę? Będą dalej bloki z metra cięte, wszędzie to samo.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

sigielki pisze: no i prawdopodobnie wybuduja coś ciekawszego, bo teraz trudno znaleźć coś coby sie naprawdę podobało...
Oj, to zdanie tak z rana od razu mi humor poprawiło :) Wybudują po prostu klocki z balkonami i garażami. Nie licz na dobrą architekturę - po prostu blokowisko z wciśniętą maksymalną ilością bloków.


Autor tematu
sigielki
Obywatel
Posty: 65
Rejestracja: 01-07-2011, 22:39

Post autor: sigielki »

ok

prawdopodobnie macie racje...niestety
przygladałem sie ostatnio osiedlom w Mielcu, i naprawde duzo lepiej to wygląda...

a wracając do Tarnowa...
w związku z tym, że trzeba coś kupić, chyba zrobimy tak; kupimy nieduże mieszkanie, po ośmiu latach postaramy się je spłacić, mieszkanie sprzedamy i kupimy domek (proste :))
\\
oczywiści jest ryzyko, że utkwimy w małym mieszkaniu ale może nie...
bo druga wersja jest taka, żeby kupic duże mieszkanie, na dłużej, które będzie bardzo wygodne, tylko że: duży kredyt, drogie i długie wykończenie i przez długi czas bedzie po prostu za duże dla dwóch osób,
niby racjonalniej jest kupic mniejsze, ale jednak chciało by sie mieszkać wygodnie...

ech...przepraszam za takie osobiste wynurzenia,

Awatar użytkownika

figa
Archont
Posty: 739
Rejestracja: 19-07-2011, 21:55

Post autor: figa »

Można jeszcze przekopywac się przez oferty i w cenie mieszkania 60m2 kupić domek z malutkim ogródkiem :D Dom do remontu, no ale wiadomo - dom to dom :)


wejss
Rhetor
Posty: 1610
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

A tutaj informacja co do sadów, ucinająca wszelkie spekulacje. http://tarnow.naszemiasto.pl/artykul/ta ... b544,1,3,3

ODPOWIEDZ