Zima zaskoczy drogowców? :)

Wiadomości "z miasta".

GregTrN
Prytan
Posty: 267
Rejestracja: 11-06-2010, 20:20
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: GregTrN »

ups, jakiś czas tamtędy nie jechałem. Ale sądziłem że jeśli by coś się działo to bym o tym wiedział chociażby czytając agore. Póki co odkąd otwarto A4 nie miałem potrzeby podróżowania w tamtym kierunku. Ta górka to pikuś w porównaniu do tej w Porębie Radlnej w ciągu drogi 977. Po opadach śniegu tirowcy nie mają czego tam szukać.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6855
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

GregTrN, nie zrozumiałeś aluzji, położyli asfalt na wysokości zjazdu na os. Nauczycielskie +/- 200 m, taki fajny położyli, że jak dla mnie, są głębsze koleiny niż przed remontem.


hurricane
Rhetor
Posty: 2791
Rejestracja: 28-09-2009, 10:58

Post autor: hurricane »

GregTrN pisze:Ta górka to pikuś w porównaniu do tej w Porębie Radlnej w ciągu drogi 977. Po opadach śniegu tirowcy nie mają czego tam szukać.
Po pierwsze tirowcy mają w Porębie obowiązek zakładania łańcuchów w przypadku występowania śniegu na drodze. A że ich nie zakładają, bo pewnie czas ich goni to jest jak jest...
Zapraszam na Internetową Stację Meteo Tarnowiec - meteo.tarnowiec.prv.pl


GregTrN
Prytan
Posty: 267
Rejestracja: 11-06-2010, 20:20
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: GregTrN »

hurricane Masz rację. Ale wszyscy wiemy jak to wygląda w praktyce. Generalnie drogowcy pilnują tego odcinka ale przy nagłych opadach kiedy droga jest zamieciona nikt nie zakłada łańcuchów.

ODPOWIEDZ