Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Dyskusje na temat oznakowania, niebezpiecznych miejsc, przepisów itd.

Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Post autor: Roberto »

https://www.youtube.com/watch?v=mqHSELobL_c

Standard na wjeździe do Mościc po godz. 15 dnia roboczego. Któregoś dnia dojdzie tam do tragedii gdy nieświadomy miejscowych zwyczajów przyjezdny wyjeżdżając z Mościc czmychnie na lewy pas i depnie na pedał gazu...

Awatar użytkownika

BIGer
Proedroj
Posty: 455
Rejestracja: 06-07-2010, 07:40
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: BIGer »

Roberto pisze:https://www.youtube.com/watch?v=mqHSELobL_c
Standard na wjeździe do Mościc po godz. 15 dnia roboczego. Któregoś dnia dojdzie tam do tragedii gdy nieświadomy miejscowych zwyczajów przyjezdny wyjeżdżając z Mościc czmychnie na lewy pas i depnie na pedał gazu...
Miałem dokładnie taką sytuację jak opisujesz (jeszcze przed wybudowaniem ronda), miałem coś wolnego na pasie więc jak tylko zrobiły się dwa, to chyc na lewy i gaz a tu z przeciwka coś popie...la prosto na mnie, hamulce miałem na szczęście sprawne i czas reakcji też nie zły, udało mi się schować z powrotem na prawy pas. O tego czasy bardzo ostrożnie wychylam się prawy.
Literki GT w rekestracji - do czegoś zobowiązują.
BIGer
"Wyzwolona energia atomu zmieniła wszystko z wyjątkiem naszego sposobu myślenia."
— Albert Einstein


samek
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 04-06-2010, 22:32

Post autor: samek »

Do znudzenia powtarzam:proszę Policję i inne służby o łagodne traktowanie mojej osoby gdy nie zatrzymam się aby przepuścić pieszego.Zarazem przepraszam Panów których naraziłem na stres;gratuluję refleksu.Wszystko to zawdzięczamy Pani;kolor włosów pominę Skoda Octavia granatowa KT..142.Akcja o 16.30 na Sitki/Goldhamera.Pozdrawiam. :-x

Awatar użytkownika

ozi26
Thesmothetai
Posty: 1182
Rejestracja: 04-07-2010, 14:29
Lokalizacja: TARNOW-ŁÓDŹ

Post autor: ozi26 »

samek pisze:Do znudzenia powtarzam:proszę Policję i inne służby o łagodne traktowanie mojej osoby gdy nie zatrzymam się aby przepuścić pieszego.Zarazem przepraszam Panów których naraziłem na stres;gratuluję refleksu.Wszystko to zawdzięczamy Pani;kolor włosów pominę Skoda Octavia granatowa KT..142.Akcja o 16.30 na Sitki/Goldhamera.Pozdrawiam. :-x
Czasami czytając takie wypowiedzi stwierdzam, że jednak ich nie rozumie. Wszystko i nic, przecież takie pisanie tylko dla pisania to jest porażka.Piszesz żeby mieć więcej postów ??? Tak samo jak pisanie o przeprosinach w stosunku do innego użytkownika drogi i gratulacje jaki on ma refleks albo inne ceregiele.
https://www.youtube.com/watch?v=3WMcBC4 ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Po 16 znowu stłuczka na Skrzyżowaniu koło Shella. Tradycyjnie kobieta od Błoni skręcała w Nowodąbrowską i nie ustąpiła pierwszeństwa samochodowi od Spokojnej.
3150 A Rh+


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Post autor: Roberto »

halford pisze:Po 16 znowu stłuczka na Skrzyżowaniu koło Shella. Tradycyjnie kobieta od Błoni skręcała w Nowodąbrowską i nie ustąpiła pierwszeństwa samochodowi od Spokojnej.
Obrazek


samek
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 04-06-2010, 22:32

Post autor: samek »

Do Szanownego Pana Ozi 26;blondynka omija mnie przepuszczającego pieszych na przejściu i mam takie coś nie po raz pierwszy.Nie nabijam postów,nie donoszę Policji bo nie mam kamerki.Po prostu napisałem co mnie spotkało.Ja nie" pankowal";z Nim się potykaj.


bart11
Archont
Posty: 604
Rejestracja: 26-02-2013, 23:43

Post autor: bart11 »

samek pisze:Do Szanownego Pana Ozi 26;blondynka omija mnie przepuszczającego pieszych na przejściu i mam takie coś nie po raz pierwszy.Nie nabijam postów,nie donoszę Policji bo nie mam kamerki.Po prostu napisałem co mnie spotkało.Ja nie" pankowal";z Nim się potykaj.
Nie pomyślałeś może o zatrzymaniu się w taki sposób, żeby ominięcie samochodu było niemożliwe ? (np. "okrakiem" na obu pasach )


samek
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 04-06-2010, 22:32

Post autor: samek »

Sarkazm?Odechciewa mi się pisać czasami;jak jadę sam to piszę jak jadę ze świadkami to oni widzą i podzielają moje zdanie.Uważam że:omijanie pojazdu który zatrzymał się przed oznakowanym przejściem dla pieszych jest wyjątkowo karygodne i nie powinno podlegać ............jak zwał tak zwał.Jak ktoś doświadczy stresa z pozycji kierowcy lub pieszego wynikającego z przerabianego tematu to zrozumie.

Awatar użytkownika

ozi26
Thesmothetai
Posty: 1182
Rejestracja: 04-07-2010, 14:29
Lokalizacja: TARNOW-ŁÓDŹ

Post autor: ozi26 »

samek, czy Ty czytałeś swój post ?? Nie napisałeś, że się zatrzymałeś przed przejściem
samek pisze:Do znudzenia powtarzam:proszę Policję i inne służby o łagodne traktowanie mojej osoby gdy nie zatrzymam się aby przepuścić pieszego.
, natomiast za chwile piszesz takie coś
samek pisze:Zarazem przepraszam Panów których naraziłem na stres;gratuluję refleksu.Wszystko to zawdzięczamy Pani;kolor włosów pominę Skoda Octavia granatowa KT..142.Akcja o 16.30 na Sitki/Goldhamera.Pozdrawiam.
Przecież to się kupy dupy nie trzyma.

Wystarczyło tak napisać na samym początku - zwięźle i na temat
samek pisze:blondynka omija mnie przepuszczającego pieszych na przejściu i mam takie coś nie po raz pierwszy.
samek pisze:Jak ktoś doświadczy stresa z pozycji kierowcy lub pieszego wynikającego z przerabianego tematu to zrozumie.
Nie będę się z Tobą targował o stresa za kierownicą ponieważ jeśli taka sytuacja Cię tak stresuje to musisz jeszcze dużo doświadczyć za kierowonicą.
https://www.youtube.com/watch?v=3WMcBC4 ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;


samek
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 04-06-2010, 22:32

Post autor: samek »

Już mi lepiej.Mierzysz poziom stresu wg.własnej miary;sposób pisania też.Polonistą też nie jestem.Pozdrawiam.


Rodowity
Archont
Posty: 733
Rejestracja: 17-11-2010, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Rodowity »

Co nie zmienia faktu, że jak piszesz coś do innych, to rób to tak, aby inni zrozumieli o co chodzi. Dodatkowo, po znaku interpunkcyjnym tj. (.,?!) robimy spację wyjątkiem jest myślnik, gdzie spacje stawiamy przed i po.


samek
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 04-06-2010, 22:32

Post autor: samek »

Tak na koniec Rodowity oświeć mnie gdzie jest napisane jak mam pisać ? Ozi 26 szerokości.


Rodowity
Archont
Posty: 733
Rejestracja: 17-11-2010, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Rodowity »

Mówimy o ogólnych zasadach pisania na komputerze czegokolwiek do kogoś? Jak dla mnie to możesz sobie po chinsku pisać, byle odbiorca Cie zrozumiał

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11596
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

http://wiadomosci.onet.pl/krakow/kobier ... owka/wpdqc


Zna ktoś jakieś szczegóły, z jakiej frimy był ten bus?
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

ODPOWIEDZ