Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Dyskusje na temat oznakowania, niebezpiecznych miejsc, przepisów itd.

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Wczoraj mieliśmy dzień wolności podatkowej. Może to jakiś happening? ;)


suraiw
Thesmothetai
Posty: 1013
Rejestracja: 01-09-2009, 17:01
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Post autor: suraiw »

Po prostu w US dostali mejla o podłożeniu bomby i wszystkich ewakuowano.
Przez 3 godziny byli pozbawieni miejsca pracy :->
Bądź tak mało konkretny, jak to tylko możliwe, dzięki temu nikogo nie urazisz.

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

Najnowszy nabytek Tarnowskiej Drogówki :D Oprócz Straży i Policji była jeszcze Straż Graniczna, oraz Pogotowie Ratunkowe ;)
Załączniki
2.JPG


kolegi
Prytan
Posty: 149
Rejestracja: 02-01-2013, 17:34

Post autor: kolegi »

Winter pisze:Najnowszy nabytek Tarnowskiej Drogówki :D Oprócz Straży i Policji była jeszcze Straż Graniczna, oraz Pogotowie Ratunkowe ;)
Ten policjant oparty o fabię na drugim planie - widać, że mocno zapracowany... :lol:


kolegi
Prytan
Posty: 149
Rejestracja: 02-01-2013, 17:34

Post autor: kolegi »

Goscinny pisze:Bomba, nie bomba - stoi policja i straż.
A co Ty robiłeś/robisz na terenie seminarium? Oczywiście można wiedzieć. :P

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Winter pisze:Najnowszy nabytek Tarnowskiej Drogówki :D Oprócz Straży i Policji była jeszcze Straż Graniczna, oraz Pogotowie Ratunkowe ;)
Straź Graniczna ma tam placowkę, także mozna powiedzieć, ze byli u siebie :)



Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

Dziś koło szkoły w Skrzyszowie ok. 13 był wypadek, na drodze leżał "ścigacz", rowery i młody chłopak ułożony w pozycji bocznej, twarz we krwi, chyba nieprzytomny, źle to wyglądało :-/ Ktoś wie co tam się stało? Przejeżdżałem tam na rowerze jeszcze przed przybyciem karetki, miał już pomoc więc nie powiększałem zbiegowiska.


aaee
Archont
Posty: 649
Rejestracja: 03-03-2011, 14:49

Post autor: aaee »

Boruta pisze:Dziś koło szkoły w Skrzyszowie ok. 13 był wypadek, na drodze leżał "ścigacz", rowery i młody chłopak ułożony w pozycji bocznej, twarz we krwi, chyba nieprzytomny, źle to wyglądało :-/ Ktoś wie co tam się stało? Przejeżdżałem tam na rowerze jeszcze przed przybyciem karetki, miał już pomoc więc nie powiększałem zbiegowiska.
nikt nic dalej nie słyszał?


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

Jakiś wypadek jest teraz ja al. Jana Pawła II przy przystanku na wysokości SIMPLY market, z okna mało widzę ale niestety jedna osoba poszkodowana na sygnałach odjechała do szpitala, oby to nic poważnego.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6854
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Jechałem obok, wyglądało jakby coś o pokroju Opla Zafiry ściągnęło pieszego na pasach przed przystankiem - rozbita szyba przednia i zmięta maska.


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

na pasach? to by dobrych kilkadziesiąt metrów ciągnął tego pieszego? bo pogotowie udzielało pomocy z tego co widziałem słabo bo słabo ale na wysokości przystanku, jeśli tak to jaką musiał mieć prędkość kierowca opla że aż taki kawał drogi przejechał z pieszym.


farciarzgilmore
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 17-12-2009, 12:41
Lokalizacja: Polska

Post autor: farciarzgilmore »

Młody chłopak wybiegł prosto zza autobusu na ulicę. Trafiła go Zafira. Z tego co jego koledzy mówili to zlamana ręka i noga. Wyglądało to bardzo niedobrze na szczęście chyba nie jest najgorzej. Stałem tam chwilę i muszę powiedzieć, że służby bardzo ładnie zorganizowane i sprawne.


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

mam nadzieję że tylko tak się skończyło bo mi co prawda drzewo i ekrany zasłaniały widok ale dość długo trwała akcja pogotowia i myślałem że to coś poważniejszego i też mi się wydawało że raczej za daleko by było gdyby to miało miejsce na przejściu dla pieszych, ale gdyby ten wypadek miał miejsce na przejściu to by mnie to nie zdziwiło bo co prawda jeszcze nie było na tym przejściu wypadku ale to co tam kierowcy wyprawiają to tylko czekać aż niestety kiedyś przytrafi się jakaś tragedia :(

ODPOWIEDZ