Tarnowskie Forum - Tarnowska Agora Strona Główna
Miejsce wymiany myśli i idei

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Tarnowskie portale: tarnow.net.pl | tarnowianin.com | tarnow.pl | NocnyTarnow.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam -siłownie w Tarnowie
Autor Wiadomość
theprophet92 
Metoikos

0 UP
Wysłany: 08-06-2011, 13:56   Witam -siłownie w Tarnowie

Witam czy jest w Tarnowie jakaś siłownia co można mieć osobistego trenera ?

gosis 
Prytan

0 UP
Wysłany: 08-06-2011, 14:22   

W Formie można. Trener jest na sali w poszczególnie dni, rozpisuje ci ćwiczenia, pokazuje jak wykonwywać, w jakiej kolejności, itd. "Obsługuje" kilka osób na raz, ale nie ma z tym problemu, dobrze jest to zorganizowane.

LordRuthwen 
Ephetai
Zrzęda

0 UP
Wysłany: 08-06-2011, 14:38   

Potwierdzam, też tam chodziłem jak jeszcze miałem na to czas, zapewne wrócę jak mi najmniejszy trochę podrośnie.

theprophet92 
Metoikos

0 UP
Wysłany: 08-06-2011, 14:56   

stwierdziłem że lepiej iść na siłke niż kupować sprzęt do domu. Tylko pasowałby jakiś trener co by dietę ułożył i ćwiczenia , musze coś w Tarnowie właśnie znalezć

Goscinny 
Ephetai

0 UP
Wysłany: 08-06-2011, 15:00   

W Q10 też chyba można się z trenerem dogadać i ułożyć plan treningowy.

gosis 
Prytan

0 UP
Wysłany: 08-06-2011, 15:42   

theprophet92, zadzwoń sobie do Forum albo do Q7 to się dowiesz wszystkiego z pierwszej ręki. Jak chodziłam do Formy to albo mówiłam na czym mi zależy i do tego były dopasowane ćwiczenia, albo trenerka sama robiła "oględziny" ;) nad czym pasowałoby popracować. Wiem, że też czasami strofowała koleżankę, że z dietą sobie pofolgowała ;) Aha, na początku jest się też ważonym.

theprophet92 
Metoikos

0 UP
Wysłany: 08-06-2011, 19:00   

LordRuthwen, a byłeś zadowolony z tej siłki ? dobra atmosfera i w ogóle ok ?

misha 
Proedroj

0 UP
Wysłany: 08-06-2011, 22:33   

Pytałem w Com-Com Zone przy Gemini (w budynku "U Siemachy") i tam trenerzy służą pomocą, każdemu kto tego potrzebuje.

gosis 
Prytan

0 UP
Wysłany: 08-06-2011, 23:25   

Qrcze nie mogę już edytować - Q10 miałam na myśli nie Q7 :P

farciarzgilmore 
Archont

0 UP
Wysłany: 09-06-2011, 06:50   

Zależy na jakiej pomocy Ci zależy. Jeżeli chcesz żeby ktoś pokazał Ci jak poprawnie technicznie wykonywać ćwiczenia to nie będzie problem na większości siłowni. Jeżeli chcesz zrobić to w miarę profesjonalnie, czyli plan treningowy plus jakieś wskazówki co do diety to polecam Siłownie Q10 i chłopaka który tam pracuje Robert. Człowiek z odpowiednią wiedzą po studiach w tym kierunku, zresztą wystarczy popatrzeć jak wygląda i ćwiczy. Tylko jest jeden poważny minus :-) To kosztuje.

Jeżeli chcesz jeszcze jakieś onformacje to pisz. Chodzę tam w miarę regularnie i teraz są nawet ciekawe promocje.

LordRuthwen 
Ephetai
Zrzęda

0 UP
Wysłany: 09-06-2011, 07:02   

theprophet92, owszem, ludzie przychodzą (przychodzili, bo nie wiem jak teraz jest) poćwiczyć, ale jest też z kim język rozprostować.

coolawy 
Obywatel

0 UP
Wysłany: 09-06-2011, 10:05   

Koniecznie zaglądnij do Formy, tam zawsze trafisz na instruktora a nawet instruktorki :) . Powiem Ci, że nie widziałem tego w innych klubach, żeby kobiety prowadziły zajęcia w siłowni.
Trenerzy znają się na rzeczy, potrafią rozpisać trening, można pogadać o jedzeniu i co najważniejsze znają się na suplementach. Polecam, sam korzystam, jestem zadowolony.

maup 
Archont

0 UP
Wysłany: 09-06-2011, 18:57   

Q10 - nowszy budynek, klima, nowszy sprzęt i w większej ilości (ale niektórych maszyn brakuje).
Forma - przyzwoity sprzęt, doskonali instruktorzy i super atmosfera. Do Formy chciało mi się chodzić, do Q10 musiałem się zmuszać.

Odpowiedz do tematu