Pomysły na promocje Tarnowa

Wiadomości "z miasta".

Dom
Archont
Posty: 802
Rejestracja: 06-10-2010, 13:53

Post autor: Dom »

starowka nie chodzi o palme jak w wawie na 4 kilometry wysoką i sztuczna, tylko takie malutkie, za to zeby bylo ich wiecej i jakby to bylo mozliwe, zeby byly prawdziwe, a termometry tez moga byc, czemu nie.

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

Dom pisze:starowka nie chodzi o palme jak w wawie na 4 kilometry wysoką i sztuczna, tylko takie malutkie, za to zeby bylo ich wiecej i jakby to bylo mozliwe, zeby byly prawdziwe, a termometry tez moga byc, czemu nie.
Pomysł spóźniony przynajmniej o rok:

http://galerie.money.pl/plaza;z;prawdzi ... 010,0.html


Wcześniej podobne widoki widziałem w Torquay w Anglii:

http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,888,69480462.html


Dom
Archont
Posty: 802
Rejestracja: 06-10-2010, 13:53

Post autor: Dom »

Nie wazne ze spozniony, wazne ze dobry. Przeciez jak juz gdzies cos postawiono czy posadzono, to nie znaczy, ze gdzie indziej nie mozna.

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

pb, ale ja wcześniej pisałem ze palma to pomysł spóźniony i bezsensowny


Dom
Archont
Posty: 802
Rejestracja: 06-10-2010, 13:53

Post autor: Dom »

Nie rozumiem czemu pomysl ma byc spozniony, poniewaz gdzie indziej ktos juz to zrobil wczesniej? A co to sa wyscigi jakies? I czemu bezsensowny, wg mnie ma sens w zwiazku z lansowanym haslem okreslajacym Tarnów jako biegun ciepla. Ewentualne argumenty przeciw to koszty albo to, ze komus sie moze to nie podobac ze wzgledow estetycznych. Pierwszy argument wg mnie odpada, gdyz nie sa to jakies koszta znaczace, pewnie nie odbiegajace zbytnio od tych kurczaczkow, ktore zdobia miasto jedynie przez bardzo krotki okres w roku. Drugi argument w ogole trudno brac pod uwage, gdyz inaczej nie robiono by nic, znajomemu sie przykladowo nie podoba wyremontowany teatr, ale to wcale nie znaczy, ze kazde takie zapatrywanie ma byc brane pod uwage.

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

Osobiście nie mam konta na Fejsbuku, ale jak kto chce to może poklikać:

http://www.wykop.pl/ramka/781665/najpie ... -w-polsce/

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

A jutro wyjeżdżają na Mistrzostwa Europy do Ljubljany tarnowskie cheerleaderki, ubiegłoroczne wicemistrzynie Europy. Do tej pory, przy okazji poprzednich wyjazdów zagranicznych UMT zawsze dawał im jakieś materiały promocyjne typu czapeczki czy koszulki. W tym roku miasta nie stać na takie drobiazgi. Oszczędności. Ile miastu brakuje do bankructwa, skoro nie stać go na kilkanaście czapeczek z herbem miasta?


Racjonalista
Prytan
Posty: 196
Rejestracja: 03-05-2010, 16:16

Post autor: Racjonalista »

Jakbyś był trochę sprytniejszy to byś wiedział, że się gadżety pokończyły i trzeba czekać na nowe. Ale nie, po co. Najlepiej swoje durne teorie wypisywać. Bankructwo, idź zrób coś pożytecznego.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Racjonalista pisze:się gadżety pokończyły i trzeba czekać na nowe
No to nie bankructwo, tylko brak organizacji... W magazynie jakiś stan trzeba zawsze mieć, bo inaczej to trochę amatorsko wygląda - 'się pokończyły, to czekaj na nowe'...
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

Racjonalista pisze:Jakbyś był trochę sprytniejszy to byś wiedział, że się gadżety pokończyły i trzeba czekać na nowe. Ale nie, po co. Najlepiej swoje durne teorie wypisywać. Bankructwo, idź zrób coś pożytecznego.
Ok, trzymam za słowo, że to tylko o braki w magazynie, a nie zła wola. A co jeśli chodzi o dofinansowanie do wyjazdu na Mistrzostwa Świata (na jesieni jeśli pamiętam)? Zdaje się, że były jakieś obietnice z tym związane.

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

Chińczycy czytają Agorę i ukradli mój pomysł na promocję.


neya3
Prytan
Posty: 126
Rejestracja: 06-11-2010, 17:15
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: neya3 »

myślicie, że Tarnów zasługuje na ładną pocztówkę? użyteczny pomysł, czy turyści już nie kupują/nie wysyłają ich?
ona jest jak skórzany pasek- niby cienki, a w rękach nie rozerwiesz. A gdybyś się na nim powiesił to też wytrzyma/ A. Sapkowski/


wejss
Rhetor
Posty: 1610
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

neya3 pisze:myślicie, że Tarnów zasługuje na ładną pocztówkę? użyteczny pomysł, czy turyści już nie kupują/nie wysyłają ich?
Ostatnio córka miała do szkoły przynieść pocztówki z różnymi miastami(Panie wydziwiają już jak mogą). Oczywiście w kiosku były tylko pocztówki z Tarnowem bo i po co mamy mieć pocztówki z Koszalinem i Wrocławiem. I tu doznałem miłego zaskoczenia. Pan w kiosku pokazał mi kilka pocztówek z Tarnowem i powiem szczerze, że nie wiedziałem którą wybrać. Wszystkie były bardzo ładne!!!Nie ma się czego wstydzić. Tarnów wyglądał świetnie.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Pocztówki nadal są w modzie :)
Jak ktoś lubi otrzymywać pocztówki, to polecam taką stronę:
http://www.postcrossing.com/
Ile ja już mam pocztówek (ręcznie pisanych) ze świata, to ho,ho!
A i ludziom bardzo się Tarnów na pocztówkach podoba - na pocztach mają naprawdę sporo róznych widokówek.


TarnówTravel
Obywatel
Posty: 32
Rejestracja: 12-04-2012, 15:04
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: TarnówTravel »

Goscinny pisze:Pocztówki nadal są w modzie :)
Jak ktoś lubi otrzymywać pocztówki, to polecam taką stronę:
http://www.postcrossing.com/
Ile ja już mam pocztówek (ręcznie pisanych) ze świata, to ho,ho!
A i ludziom bardzo się Tarnów na pocztówkach podoba - na pocztach mają naprawdę sporo róznych widokówek.
Czyżby któreś z tych 20? http://www.it.tarnow.pl/index.php/pol/O ... z-Tarnowem Zapraszamy do TCI na Rynek 7, mamy w ofercie nie tylko pocztówki (ww. wykonane przez TCI) ale również znaczki pocztowe i inne gadżety, "tarnowiana".
Tarnów - Polski Biegun CiepłaĄ

ODPOWIEDZ