Budowa Teatru

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

Autor tematu
dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Budowa Teatru

Post autor: dafi33 »

Temat gdzieś zniknął a szkoda bo zainstalowano już szyby zewnetrzne podobno sprowadzane z Holandii , ogłoszono szereg przetargów na wyposazenie teatru tak że na wiosne prawdopodobnie odbędą się pierwsze przedstawienia ... chyba :P


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

Z wyposażenia to przetarg na fotele i krzesła rozstrzygnięty, w trakcie - przetarg na oświetlenie i sprzęt elektroakustyczny... Chyba tyle na razie.

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »


Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

karamba pisze:Jest także mały poślizg
http://www.rdn.pl/info_tarnow/index.php ... 2010115112
Czy ktos sie spodziewal inaczej ? :)
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Od pana który pracuje przy budowie tego zacnego budynku, wiem że jeszcze chwilę to potrwa, ponieważ przy budowie pracują sami wykwalifikowani specjaliści :].
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Post autor: Roberto »

Z teatru ściągnęli już rusztowania i widać w całej okazałości jak to wygląda. Jak skończą i założą (?) jakieś iluminacje to zapowiada się nieźle.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Tak wyglądał teatr w weekend. Robi wrażenie.
Załączniki
teatr.jpg
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

gosis
Prytan
Posty: 244
Rejestracja: 26-06-2010, 23:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: gosis »

Znowy wyjdzie na to, że sie czepiam :P Ale mnie jakoś nie imponuje i nie szczególnie się podoba... Wokół same stare kamienice a tu taki projekt całkiem w innym stylu. Jestem trochę zawiedziona, ale może iluminacje dadzą pożądany efekt :)

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Może wyburzmy wszystko w Tarnowie i ulepmy lepianki, bo przecież tak było na początku, wtedy będzie wszystko do siebie pasować. ;) ;) ;)


Eredhel
Archont
Posty: 548
Rejestracja: 15-09-2009, 20:50
Lokalizacja: z urodzenia Tarnowianin

Post autor: Eredhel »

gosis, ja też się czepiam, mnie się też nie podoba i każdy z nas ma prawo do swojego zdania... a rzuf jak chcesz to rób lepianki, bo tu nie chodzi o to co było na początku /lepianki/ ;)
to tak jak z Sheratonem w Krakowie - nie pasuje do towarzystwa :)
[center]"We're the lucky ones. Don't forget that"
[/center]

Awatar użytkownika

gosis
Prytan
Posty: 244
Rejestracja: 26-06-2010, 23:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: gosis »

Nie no, bez przesady, bo w ten sposób dojedziemy do ziemianek :P Ale starówka ma taki styl jaki ma i uważam, że byłoby miło, jakby nowe budynki się w to wpisywały. Dalej od centrum, może być inny styl, czemu nie?

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Oczywiście z ziemiankami to był żart, ale polecam Paryż odwiedzić ;)

Awatar użytkownika

Versacz
Archont
Posty: 636
Rejestracja: 31-08-2009, 12:55

Post autor: Versacz »

Z zewnątrz przypomina trochę teatr sprzed remontu. Zobaczymy co będzie w środku. A fakt mogli go zrobić w stylu retro.


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Post autor: Roberto »

A mnie się podoba, lubię łączenie starego z nowoczesnym, na świecie też się tak robi i to w dużo dużo bardziej zabytkowych miejscach i nikt od tego nie ślepnie ;)


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

W Krakowie co krok są jakieś przeszklone dziwaki nie z tej epoki i nikt nie płacze.

ODPOWIEDZ