Strzały (?) w Tarnowie

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Autor tematu
kato
Rhetor
Posty: 2693
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Strza³y (?) w Tarnowie

Post autor: kato »

Dziś około piątej nad ranem (okolice os. Zielonego), usłyszałem coś, co brzmiało, jak kilka strzałów, a w chwilę potem na syrenie zajechała karetka, albo policja.

Ktoś się orientuje co się porobiło?
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2339
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Kurcze. Nie ciekawie. A pamiętacie co było parę lat temu bodajże na Bitwy pod Studziankami albo Bitwy o Wał Pomorski - nie jestem po prostu pewien.

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

TomekMKM pisze:Kurcze. Nie ciekawie. A pamiętacie co było parę lat temu bodajże na Bitwy pod Studziankami albo Bitwy o Wał Pomorski - nie jestem po prostu pewien.
A co było ?
A co do zielonego pare lat temu był też gościu który po pijaku wyszedl z bronia i poszedl sobie postrzelać do smietnika.
A oprócz tego zdarzalo się ze w polach za osiedlem, ludzie przyjeżdżali sobie postrzelać.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2339
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Beaver pisze:
TomekMKM pisze:Kurcze. Nie ciekawie. A pamiętacie co było parę lat temu bodajże na Bitwy pod Studziankami albo Bitwy o Wał Pomorski - nie jestem po prostu pewien.
A co było ?
A co do zielonego pare lat temu był też gościu który po pijaku wyszedl z bronia i poszedl sobie postrzelać do smietnika.
A oprócz tego zdarzalo się ze w polach za osiedlem, ludzie przyjeżdżali sobie postrzelać.
Chodziło mi o postrzelenie - bodajże pracownika/właściciela kantoru.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3589
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Potęga plotki :) Nie strzelał na Bitwy pod Studziankami żaden pijany, nie postrzelono nikogo, tylko panowie od gangu morderców zastrzelili właściciela kantoru prawie pod jego blokiem. Sprawa znana: http://fakty.interia.pl/polska/news/naw ... ,1454690,3
A na Zielonym to może odpust był wczoraj u Kózki? :lol:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


Croolick
Obywatel
Posty: 12
Rejestracja: 14-03-2011, 17:28

Post autor: Croolick »

Mr Greenback pisze:Potęga plotki :) Nie strzelał na Bitwy pod Studziankami żaden pijany, nie postrzelono nikogo, tylko panowie od gangu morderców zastrzelili właściciela kantoru prawie pod jego blokiem. Sprawa znana: http://fakty.interia.pl/polska/news/naw ... ,1454690,3
A na Zielonym to może odpust był wczoraj u Kózki? :lol:

sam teraz mieszasz, nikt nie napisał, że jakis pijak kogoś postrzelił ;]


aaee
Archont
Posty: 642
Rejestracja: 03-03-2011, 14:49

Post autor: aaee »



Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

taaaaaa, peeeeeewnie. Wklejajcie wiadomości z 2007 roku!!

Pytanie było o niedzielę, 17 sierpnia 2011 roku. (temat wątku)

Teraz ktoś będzie szukał info o 2011, wejdzie, przeczyta stary link, nie sprawdzi daty i pójdzie plota w świat.

ODPOWIEDZ