Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Jan Kowalski »

Podobnie na cmentarzu żydowskim. Maricnka i ten cmentarz to dwa filary na których powinna opierać się turystyka w Tarnowie.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: kari »

Bardzo ciekawy filmik. Szkoda tylko, że nikogo nie było na rynku podczas kręcenia. Straszne pustki.


sotiv
Proedroj
Posty: 341
Rejestracja: 11-07-2013, 14:52

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: sotiv »

Yyy, w jesienny chłodny dzień miałby ktoś siedzieć na rynku, gdzie nawet ogródki nie są rozłożone, a większość w pracy i w szkole.


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: kari »

Nie mówię o siedzeniu. Na tym filmiku ogółem mało ludzi chodziło po mieście.Ale to jest Tarnów.


wejss
Rhetor
Posty: 1635
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: wejss »

kari pisze:Nie mówię o siedzeniu. Na tym filmiku ogółem mało ludzi chodziło po mieście.Ale to jest Tarnów.
Wszyscy byli w Gemini. Mogli tam nakręcić filmik. A tak na marginesie to Ty KARI gdzie byłeś(aś) wtedy?
Ostatnio zmieniony 16-11-2017, 14:25 przez wejss, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6856
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: LordRuthwen »

Ja pierdzielę, ktoś się ciepło o mieście wypowiedział i już narzekanie, że "mało ludzi, ale czemu się dziwić, przecież to jest Tarnów"... małomiasteczkowość z niektórych wychodzi.


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: kari »

Cieszy fakt, że zrobiono fajny filmik i pochwalono Tarnów. Nie narzekam tylko zwracam uwagę na fakt, że mało się w centrum dzieje, przeważają banki przez co niezbyt duża ilość osób odwiedza to miejsce.

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Jan Kowalski »

Taki zbieg okoliczności, że w weekend był w Tarnowie taki aktor i w wywiadzie powiedział, że mu się miasto bardzo podoba, ale poszedł do galerii do kina z córką i nie widział zbyt wielu mieszkańców. :)
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: kari »

Jan Kowalski pisze:Taki zbieg okoliczności, że w weekend był w Tarnowie taki aktor i w wywiadzie powiedział, że mu się miasto bardzo podoba, ale poszedł do galerii do kina z córką i nie widział zbyt wielu mieszkańców. :)

https://www.youtube.com/watch?v=-UpT4JJG-8E" onclick="window.open(this.href);return false;

Chodzi o tę wypowiedz. Tomasz Oświeciński znany z filmów Patryka Vega. Zgadzam się z nim w 100%.


wejss
Rhetor
Posty: 1635
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: wejss »

kari pisze:
Jan Kowalski pisze:Taki zbieg okoliczności, że w weekend był w Tarnowie taki aktor i w wywiadzie powiedział, że mu się miasto bardzo podoba, ale poszedł do galerii do kina z córką i nie widział zbyt wielu mieszkańców. :)

https://www.youtube.com/watch?v=-UpT4JJG-8E" onclick="window.open(this.href);return false;

Chodzi o tę wypowiedz. Tomasz Oświeciński znany z filmów Patryka Vega. Zgadzam się z nim w 100%.
Koleś porównuje wieczorne, celebryckie życie w Warszawie z Tarnowem no to nie mam więcej nic do dodania. To są właśnie ludzie oderwani od rzeczywistości.


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: kari »

Nie chodzi zapewne o porównywanie życia towarzyskiego w Warszawie i Tarnowie.Wystarczy czasem obiektywnie spojrzeć, że w centrum nie dzieje się nic. Nawet w ciepłe wakacyjne dni były pustki. Trochę ludzi w Blue, Afie i 2 face a tak to ulice puste. W kinie cinema 3d też szału nie ma. Jak ostatnio byłem to ze mną i moimi znajomymi na sali było z 15 osób może.
Wiadomo, że nie mamy tulu mieszkańców co Kraków i nigdy takich tłumów nie będzie.


wejss
Rhetor
Posty: 1635
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: wejss »

kari pisze:Nie chodzi zapewne o porównywanie życia towarzyskiego w Warszawie i Tarnowie.Wystarczy czasem obiektywnie spojrzeć, że w centrum nie dzieje się nic. Nawet w ciepłe wakacyjne dni były pustki. Trochę ludzi w Blue, Afie i 2 face a tak to ulice puste. W kinie cinema 3d też szału nie ma. Jak ostatnio byłem to ze mną i moimi znajomymi na sali było z 15 osób może.
Wiadomo, że nie mamy tulu mieszkańców co Kraków i nigdy takich tłumów nie będzie.
No właśnie nie mamy tylu mieszkańców. Jakieś z 18 razy mniej niż Warszawa i 8 razy mniej niż Kraków. Niech do Was dotrze w końcu, że nie możemy porównywać się z największymi miastami w Polsce. Zapytaj ludzi z Kalisza, albo Włocławka co się u nich dzieje po 18 godzinie.


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: kari »

Centrum miasta ma potencjał, ale brakuje fajnych pomysłów i ulokowania restauracji/knajp/instytucji kultury, która by to miejsce ożywiła.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11073
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Goscinny »

Akurat przebywam w Katowicach i powiem wam, że koło godziny 18 centrum jest mniej więcej tak żywe jak u nas :)
Spodek i okolice - pustki. Zdjęcia mam jakbym je o 2 w nocy robił, bez ludzi.
Rynek, Mariacka - kupa knajp, barów, pubów. Pustki. Ktoś gdzieś tam siedzi, ale na ulicy pusto i ciemno. U nas jest już bardziej oświetlone.
Większy ruch oczywiście w galeriach :)


Cubaza
Rhetor
Posty: 3795
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Cubaza »

Natomiast w Katowicach w lecie nie dało się opędzić od ludzi. Taka pogoda niestety, że ludziom nie chce się wychodzić z mieszkań. To akurat normalna rzecz.

ODPOWIEDZ