mojtarnow.pl

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

mojtarnow.pl

Post autor: Dominik_PCH »

Nie masz konta facebooku? O Twiterze wiesz tyle, że to jakieś ćwierkanie. Instagram? - nie wiem kto. Nie szkodzi, nie przejmuj się.
Od dziś, w jednym miejscu, możesz zobaczyć co słychać na oficjalnych profilach społecznościowych Tarnowa.

Zapraszam na www.mojtarnow.pl


MST wónraT
Rhetor
Posty: 1893
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Re: mojtarnow.pl

Post autor: MST wónraT »

Dominik_PCH pisze:
Zapraszam na www.mojtarnow.pl
Mój Tarnów.

To pewnie kosztuje więcej niż 1,5 tys.? ;)

_______________________________________________________________________

"jestem przyjacielem wujka – Wieśka F. – a przy okazji prezydentem miasta Tarnowa"
My w Tarnowie wszystko mogli
TARNÓW - POLSKA STOLICA KORUPCJI

Awatar użytkownika

Autor tematu
Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Nic nie kosztuje. Miałem domenę, pomysł, trochę czasu to napisałem kod (z błędami RWD - poprawię).

To jest amatorski projekt, bez udziału UMT i pana Głuszaka. Zrobiłem to jako fan Mojego Tarnowa ;)

Napisałbym to lepiej, ale nie mam dostępów/uprawnień/tokenów, nie moje profile.


wejss
Rhetor
Posty: 1625
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

Dominik_PCH pisze:Nic nie kosztuje. Miałem domenę, pomysł, trochę czasu to napisałem kod (z błędami RWD - poprawię).

To jest amatorski projekt, bez udziału UMT i pana Głuszaka. Zrobiłem to jako fan Mojego Tarnowa ;)

Napisałbym to lepiej, ale nie mam dostępów/uprawnień/tokenów, nie moje profile.
Niesamowite. Człowiek który namawiał nas wszystkich do wyjazdu z Tarnowa, ucieczki z tego zdechłego miasta, który jak nikt inny pałał nienawiścią do naszego grodu, teraz staje się jego promotorem. Co się takiego wydarzyło po drodze? Co się stało???

Awatar użytkownika

Autor tematu
Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

wejss pisze:
Dominik_PCH pisze:Nic nie kosztuje. Miałem domenę, pomysł, trochę czasu to napisałem kod (z błędami RWD - poprawię).

To jest amatorski projekt, bez udziału UMT i pana Głuszaka. Zrobiłem to jako fan Mojego Tarnowa ;)

Napisałbym to lepiej, ale nie mam dostępów/uprawnień/tokenów, nie moje profile.
Niesamowite. Człowiek który namawiał nas wszystkich do wyjazdu z Tarnowa, ucieczki z tego zdechłego miasta, który jak nikt inny pałał nienawiścią do naszego grodu, teraz staje się jego promotorem. Co się takiego wydarzyło po drodze? Co się stało???
Nic się wydarzyło, wszystko po staremu Wejss, namawiam dalej. Zwyczajnie, jestem fanem Moj Tarnów, opiekuje się też skate-parkiem w Tarnowie i nie prostuje, nie komentuje wpisów ludzi z tego forum na mój temat .

ODPOWIEDZ