[ tarnow] Lepiej wybrać II czy IV LO?

Wiadomości "z miasta".

Autor tematu
patak2
Obywatel
Posty: 7
Rejestracja: 22-10-2014, 21:18

Post autor: patak2 »

aaee pisze:Jeżeli masz zamiar wyjechać i tak do Stanów do nie widzę różnicy gdzie pójdziesz do szkoły. Ważne żeby sprawdzać pod kątem nauki angielskiego w odmianach (GB i USA), jakaś klasa dwujęzyczna czy coś.

Bo i tak Twoja szkoła tutaj nie będzie mieć żadnego znaczenia tam coś czuje.
Może i racja, ale prawdopodobnie spędzę tu jeszcze co najmniej 3 lata, więc chciałabym się przez ten czas czegoś nauczyć, i nie marnować tego czasu w pierwszej lepszej szkole ;) I przy okazji dobrze zdać maturę :)
"Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna." ~ S.King

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

patak2, to, czy dobrze zdasz maturę nie zależy od szkoły tylko od Ciebie, jak olejesz sprawę to nic
Ci nie pomoże.


Autor tematu
patak2
Obywatel
Posty: 7
Rejestracja: 22-10-2014, 21:18

Post autor: patak2 »

A wie ktoś może czy 9 zatrzymuje się niedaleko IV LO? Bo niestety nie orientuje się w tamtych rejonach :P Lub jakim innym autobusem mogę spokojnie dojechać w okolice tej szkoły?
"Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna." ~ S.King


Kirk
Archont
Posty: 646
Rejestracja: 25-09-2009, 09:18
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Kirk »

patak2 pisze:A wie ktoś może czy 9 zatrzymuje się niedaleko IV LO? Bo niestety nie orientuje się w tamtych rejonach :P Lub jakim innym autobusem mogę spokojnie dojechać w okolice tej szkoły?
Tak, niedaleko skrzyżowania Czerwona-Norwida jest przystanek, a stamtąd 5-10 minut.


Autor tematu
patak2
Obywatel
Posty: 7
Rejestracja: 22-10-2014, 21:18

Post autor: patak2 »

Kirk pisze: Tak, niedaleko skrzyżowania Czerwona-Norwida jest przystanek, a stamtąd 5-10 minut.
Dziękuję bardzo ;)
"Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna." ~ S.King


Autor tematu
patak2
Obywatel
Posty: 7
Rejestracja: 22-10-2014, 21:18

Post autor: patak2 »

LordRuthwen pisze:patak2, to, czy dobrze zdasz maturę nie zależy od szkoły tylko od Ciebie, jak olejesz sprawę to nic
Ci nie pomoże.
Racja. Jednak tak jak pisałam wcześniej, chcę się czegoś nauczyć, tak więc nie będę olewać szkoły ;)
"Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna." ~ S.King


aaee
Archont
Posty: 642
Rejestracja: 03-03-2011, 14:49

Post autor: aaee »

LordRuthwen pisze:patak2, to, czy dobrze zdasz maturę nie zależy od szkoły tylko od Ciebie, jak olejesz sprawę to nic
Ci nie pomoże.
Nie zgodzę się.
Maturę teraz każdy głupi może zdać, choć nie bardzo. Bo tak naprawdę bez wiedzy wielkiej wiedzy da się zdać tylko trzeba umieć korzystać z tego co dają i mieć choć trochę rozumu żeby to wykorzystać.

ODPOWIEDZ