Praca w Tamel

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Autor tematu
Egon
Metoikos
Posty: 2
Rejestracja: 13-04-2010, 07:14

Praca w Tamel

Post autor: Egon »

Witam

Mam pytanie do pracowników, eks- lub osób znających opinię na temat pracy w firmie Tamel.
Chodzi mi o klimat pracy, jak również o zarobki (powiedzmy praca biurowa).

Dzięki

A przy okazji też o firmie Tarel z Woli Rzędzińskiej.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Niech zgadnę - właśnie kończysz licencjata i szukasz pracy za biurkiem za 3000 brutto i z własną sekretarką? ; )



Autor tematu
Egon
Metoikos
Posty: 2
Rejestracja: 13-04-2010, 07:14

Post autor: Egon »

Keleos pisze:Niech zgadnę - właśnie kończysz licencjata i szukasz pracy za biurkiem za 3000 brutto i z własną sekretarką? ; )
Nie zgadłeś.
Goscinny pisze:Na Tamelu to ostatnio zwalniali a nie przyjmowali do pracy.
Możliwe. Ale z tego co wiem to przyjmują na konkretne stanowiska. Dlatego pytam o warunki pracy tam.


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Napisz mi gdzie chcesz pracować to Ci powiem coś więcej.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


Husiek
Hekatontarchos
Posty: 202
Rejestracja: 25-10-2009, 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Husiek »

^^ przeciesz napisal ze na Tamelu :)


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

trix pisze:Napisz mi gdzie chcesz pracować to Ci powiem coś więcej.
Prezesa chce wygryzć :mrgreen:


Cubaza
Rhetor
Posty: 3776
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Husiek, ale trix'owi chodzi chyba o coś bardziej dokładnego ;) A nie tylko na Tamelu ;) Bo Tamel to duża fabryka ;)


Husiek
Hekatontarchos
Posty: 202
Rejestracja: 25-10-2009, 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Husiek »

hehe wiem wiem :D Ale pytanie o klimat zazwyczaj każdy ma swoje upodobanie i jednemu sie będzie podobać a innemu nie ;) zarobki huh zależą od stanowiska ale w Tarnowie to chyba tak 1200zl przeciętnie max ;)


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Tamel to duża fabryka, przynajmniej była :P. Odlewnia to co innego biuro projektów co innego tokarnie co innego montownie co innego, więc dlatego pytam gdzie na tamelu.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


WSK
Prytan
Posty: 228
Rejestracja: 21-04-2010, 08:49

Post autor: WSK »

Słyszałem że zarobki max 1500 podobnie jak na mechanicznych. Rewelacji nie ma.


Rainhood
Metoikos
Posty: 1
Rejestracja: 22-04-2010, 19:26

Post autor: Rainhood »

Powodzenia na Tamel-u dla każdego kto próbuje coś tam osiągnąć. Jestem byłym pracownikiem starałem się o przeniesienie do innego działu i co ?? Nie dało rady bo to bo tamto, aż nagle poszedłem do kadrowego z pisemkiem że rezygnuję ze współpracy ze znakomiąt firmą jaka jest Tamel a on wtedy to może jednak Pan zostanie i nawet mogłem przenies się do działu który był zgodny z moim wykształceniem i zainteresowaniami,a ele odmówiłem bo i tak lepszą ofertę znalazłem w naszym mały Tarnowie niż Tamel.

Jeśli ktoś zechce pracować tam to powodzenia. Ofery pracy pojawiały się i znikały ludzie też ale ten zakład będzie szybciej przeprowazał zwolnienia niż zatrudniał ludzi, ale jeśli masz szczęście i znajomości to napewno tam osiągniesz sukces o to mogę Ciebie zapewnić.

Pozdrawiam
Były pracownik FSE
Rafi


JT
Obywatel
Posty: 52
Rejestracja: 10-07-2010, 17:42

Post autor: JT »

Dzień dobry.

Przepraszam za "odkopanie" tematu, ale chciałem zapytać czy ktoś z Forumowiczów wie jaki jest kontakt/adres do Biura Konstrukcyjnego Tamelu (niestety nic na stronie firmy nie mogłem znaleźć w tym temacie), chciałem ubiegać się o staż lub pracę w celu zdobycia doświadczenia z zakresu projektowania maszyn elektrycznych. Dziękuję.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Odpowiem pytaniem na pytanie. To on coś tam jeszcze projektują? Ostatnio to skręcali tylko chińskie silniki i doklejali "assembly in UE".
Napisz na adres ogólny.

ODPOWIEDZ