ZETO - wolny internet wieczorami

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ

BLAST
Obywatel
Posty: 79
Rejestracja: 27-03-2010, 13:50
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: BLAST »

Przeprowadzka na ul. Lelewela.

Awatar użytkownika

ZETO SA
Obywatel
Posty: 34
Rejestracja: 06-04-2012, 21:11
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: ZETO SA »

No to faktycznie problem :(


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Post autor: Roberto »

BLAST pisze:Szczęśliwcy... ja to bym ZETO sprezentował pendrive'a żebym tylko mógł nadal korzystać z ich Internetu :P Po 10 latach z szybkim, prawie bezawaryjnym dostępem do sieci będę musiał korzystać z MM :(
Znam ten ból, ja po 10 latach pięknej koegzystencji z Zeto wyemigrowałem na "wieś" prosto w objęcia Neostrady, gdzie generalnie od 2 dekad zmieniło się jedynie to, że do internetu nie trzeba się dodzwaniać, można natomiast bić głową w mur...
Jednakże aż się popłakałem ze wzruszenia widząc kilka dni temu w skrzynce ofertę od Zeto właśnie, na internet z nadajników (nie pamiętam jakich) :)


krzychu
Archont
Posty: 881
Rejestracja: 23-09-2009, 19:02
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: krzychu »

kompa mam od 1998

internet z Zeto od 2001

w latach 1998-2001 mielismy siec LAN okablowalismy bloki sami rozmawialismy przez winpopup i przesylalismy pliki i gralismy w unreal tournament 1 i starcraft 1


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

A od kilku godzin taka piękna awaria na Strusinie i nie ma internetu, telefonu nie ma, nic nie ma :( A awarię usunąć musi energetyka, jak zlokalizują jej miejsce.

Awatar użytkownika

ZETO SA
Obywatel
Posty: 34
Rejestracja: 06-04-2012, 21:11
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: ZETO SA »

No niestety, urządzenia elektrycznie bez prądu nie podziałają, ile baterie wytrzymały to wytrzymały, teraz pozostaje czekanie aż przywrócą zasilanie.
Dzwoniliśmy tam jakieś pół godzinki temu, dalej nie zlokalizowali miejsca gdzie jest przerwany kabel.

////////////////
No i właśnie zaczęło działać.
Ostatnio zmieniony 31-07-2014, 15:22 przez ZETO SA, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Mam pytanie, wiadomo co sie dzieje własnie na Os Zielonym ?
Onet oraz KAZDA inna strona włącza się po pare minut, filmy na YT sie zacinają, Ping do bramy jest ok. Na battlenet w ogóle się nie połącze.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Akurat mnie to zastanawia co jest przyczyną bo ostatnio jest co częste trwa po 20-30 minut wieczorami i przestaje.

Panie ja dopiero z pracy wróciłem trzeba nadrobić :P
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


kaem
Obywatel
Posty: 69
Rejestracja: 06-07-2012, 01:15

Post autor: kaem »

Nie było mnie miesiąc w Tarnowie a tu niespodzianka - mam internet 8MBit. Nie idzie pobrać nic szybciej wieczorem jak jak 1MB/sek. Przez dzień 2MB/s.
Na stronie noc.gts.pl która długo się otwierała... plik 100MB leci 4MB/sek tylko czemu cały internet łącznie ze stronami zamula?

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11067
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

No u mnie też od przedwczoraj coś muli. Chodzi ok i nagle parę sekund przerwy, rozłącza sesję GG, Skype potrafi się rozłączyć. Po czym nagle znowu ok.


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

Goscinny pisze:No u mnie też od przedwczoraj coś muli. Chodzi ok i nagle parę sekund przerwy, rozłącza sesję GG, Skype potrafi się rozłączyć. Po czym nagle znowu ok.

Dokładnie. Oglądanie filmów na YouTube niemożliwe, nawet radia online posłuchać się nie da, bo co parę minut cisza (co przy dzisiejszej debacie było denerwujące) .


kaem
Obywatel
Posty: 69
Rejestracja: 06-07-2012, 01:15

Post autor: kaem »

Czasy się zmieniają, pojawił się internet 150MBit a Zeto powoli się cofa a nie rozwija. Chwała im za stałą cenę za rachunek od lat ale spowolnienia internetu to sytuacje, które trwają już dość długo.

Teraz kiedy gry na steam zajmują nawet 50GB, prędkość 150MBit robiłoby różnicę w porównaniu z nieosiągalnym 100Mbit, które mamy w teorii


Bastekxyz
Archont
Posty: 937
Rejestracja: 05-06-2010, 02:45

Post autor: Bastekxyz »

W Zicomie/Multimediach w ostatnich dniach również zauważyłem spowolnienie działania YouTube oraz innych odtwarzaczy online (np. tvnplayer). Natomiast pobieranie plików np. ze Steam lub Battlenet działa znakomicie (10-16MB/s).


krzychu
Archont
Posty: 881
Rejestracja: 23-09-2009, 19:02
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: krzychu »

u mnie tez stronki sie wolniej otwieraja ale to dlatego ze na kablu idzie tez transmisja /pakiety/ telewizji

ciekawe czy jakbym mial tylko internet z zeto to tez bylyby pakiety telewizyjne

PS

jezeli chodzi o gry sieciowe to podczas sciagania/instalacji wywala mi blad bylo tak z kilkoma grami

Awatar użytkownika

ZETO SA
Obywatel
Posty: 34
Rejestracja: 06-04-2012, 21:11
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: ZETO SA »

Prosilibyśmy o informacje gdzie są te problemy.

ODPOWIEDZ