Rondo Kwiatkowskiego - Chemiczna

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

Bastekxyz
Archont
Posty: 936
Rejestracja: 05-06-2010, 02:45

Post autor: Bastekxyz »

Planowany termin ukończenia budowy to 09.08.2014 ;)

Awatar użytkownika

ozi26
Thesmothetai
Posty: 1182
Rejestracja: 04-07-2010, 14:29
Lokalizacja: TARNOW-ŁÓDŹ

Post autor: ozi26 »

A to najwyżej powiedzą, że się im pomyliły dni z miesiącami :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=3WMcBC4 ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika

BIGer
Proedroj
Posty: 455
Rejestracja: 06-07-2010, 07:40
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: BIGer »

bastol23 pisze:Planowany termin ukończenia budowy to 09.08.2014 ;)
ozi26 pisze:A to najwyżej powiedzą, że się im pomyliły dni z miesiącami :mrgreen:
Wyjdzie miesiąc obsuwy a to i tak nie wiele.
BIGer
"Wyzwolona energia atomu zmieniła wszystko z wyjątkiem naszego sposobu myślenia."
— Albert Einstein


Rodowity
Archont
Posty: 733
Rejestracja: 17-11-2010, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Rodowity »

Ależ tłoczno na placu budowy... ilu robotników udalo wam sie naliczyć przy pracy? więcej jak 10? budowa w oczach poprostu rośnie :roll:


klasyfikacja
Prytan
Posty: 107
Rejestracja: 30-06-2010, 14:33

Post autor: klasyfikacja »

Rodowity pisze:Ależ tłoczno na placu budowy... ilu robotników udalo wam sie naliczyć przy pracy? więcej jak 10? budowa w oczach poprostu rośnie :roll:
A czy termin zagrożony ?


Rodowity
Archont
Posty: 733
Rejestracja: 17-11-2010, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Rodowity »

a uważasz, że tempo prac przy tak dużej inwestycji na głównym w tej chwili dojezdzie do miasta z zachodu jest ok? Powiedz to ludziom ktorzy codziennie musza tamtedy jezdzic po tym syfie i stać w korkach. Rozumiem gdyby robili na prawde coś tam, ale jak widze 10 gosći z czego 3 patrzy a jeden robi to dziękuje, to takie Tarnowskie..


incredibles
Obywatel
Posty: 45
Rejestracja: 05-05-2013, 23:32

Post autor: incredibles »

bastol23 pisze:Planowany termin ukończenia budowy to 09.08.2014 ;)
Przejeżdżałem dziś tamtędy i... czarno, oj czarno to widzę. Prac do wykonania sporo, a czas nieubłaganie ucieka.

Awatar użytkownika

ozi26
Thesmothetai
Posty: 1182
Rejestracja: 04-07-2010, 14:29
Lokalizacja: TARNOW-ŁÓDŹ

Post autor: ozi26 »

Kilka postów wyżej właśnie była dyskusja odnośnie terminu. Najważniejsze aby zdążyli do pierwszych śniegów :lol: :lol: :lol: A czy to będzie sierpień,wrzesień, październik to nie ważne jest wg. najnowszych standardów budowy dróg :P Śledzę kilka wątków odnośnie budowy różnych dróg w Polsce i jeszcze żadna nie była oddana w terminie w całości. Jedyną drogą która zanosi się, że będzie otwarta przed terminem to A4 do Dębicy ( ale pewnie tylko jako przejezdność ). Nie mówię o Solidarności -Mickiewicza bo tam mieli już wybudowaną drogą i robili jej remont.
https://www.youtube.com/watch?v=3WMcBC4 ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Post autor: Jan Kowalski »

ozi26 pisze:Jedyną drogą która zanosi się, że będzie otwarta przed terminem to A4 do Dębicy
To ta która miała być ukończona w 2012?
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

ozi26
Thesmothetai
Posty: 1182
Rejestracja: 04-07-2010, 14:29
Lokalizacja: TARNOW-ŁÓDŹ

Post autor: ozi26 »

Tak dokładnie. Ale mi chodziło już o nowy kontrakt wraz z nową umową.
https://www.youtube.com/watch?v=3WMcBC4 ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;


BARIZEH
Obywatel
Posty: 67
Rejestracja: 29-01-2013, 21:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: BARIZEH »

ozi26 pisze:Tak dokładnie. Ale mi chodziło już o nowy kontrakt wraz z nową umową.
Planowane całkowite zakończenie prac i końcowe odbiory na A4 Tarnów-Dębica to połowa 2015 :)


BARIZEH
Obywatel
Posty: 67
Rejestracja: 29-01-2013, 21:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: BARIZEH »

ozi26 pisze:
że będzie otwarta przed terminem to A4 do Dębicy ( ale pewnie tylko jako przejezdność ).


Polecam czasami zasięgnąć info kilka postów wyżej. A dla nie wtajemniczonych tak wygląda postęp prac http://i.imgur.com/zZOfyHU.jpg
Czego to według Ciebie dowodzi? Bo nie rozumiem.

Postęp jest jaki jest, autostrada ma zostać oddana do ruchu na przełomie września i października (tzw. przejezdność)

Zakończenie prac i zamknięcie inwestycji w połowie 2015 roku.

polecam dla zainteresowanych http://www.skyscrapercity.com/showthrea ... 4&page=359

Awatar użytkownika

ozi26
Thesmothetai
Posty: 1182
Rejestracja: 04-07-2010, 14:29
Lokalizacja: TARNOW-ŁÓDŹ

Post autor: ozi26 »

BIGer pisze:
BARIZEH pisze:Postęp jest jaki jest, autostrada ma zostać oddana do ruchu na przełomie września i października (tzw. przejezdność)
Zakończenie prac i zamknięcie inwestycji w połowie 2015 roku.
ozi26 pisze:Pisałem odnośnie oficjalnego terminu oddania A4 i że będzie przejezdność wcześniej w porównaniu z innymi drogami, które nawet jak już są gotowe to znów przesuwają terminy oddania np. S8 bodajże odcinek 5 lub 6 albo nawet dwa na raz nie pamiętam dokładnie. Ogólnie nie w temacie i pozdrawiam. Wygaśnie
K...wa a już sądziłem że pomyliłem wątki. Ten jest chyba o rondzie Chemiczna - Kwiatkowskiego - Witosa a nie o autostradzie A4?!?
Gdzie jest moderator? Sezon wakacyjny?

Wygaśnie za 72 godziny.
Przecież dałem wygaśnie na JEDEN DZIEŃ :evil: Nie unoś się tak.
https://www.youtube.com/watch?v=3WMcBC4 ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;


Rodowity
Archont
Posty: 733
Rejestracja: 17-11-2010, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Rodowity »

klasyfikacja pisze:
Rodowity pisze:Ależ tłoczno na placu budowy... ilu robotników udalo wam sie naliczyć przy pracy? więcej jak 10? budowa w oczach poprostu rośnie :roll:
A czy termin zagrożony ?
;)


Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Post autor: Kulfon »

...aktualny ''termin'' to 21.09.
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''

ODPOWIEDZ