Cafe Kenya w GP

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.

Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Mam ten sam problem - na jakiej wadze nie stanę to zepsuta :mrgreen: strasznie zawyża.
9000 ml A Rh-


Lilith
Proedroj
Posty: 358
Rejestracja: 19-11-2009, 11:13

Post autor: Lilith »

Bo waga to takie urządzenie, które doprowadza do łez jak się na nim stanie :) moja też się zepsuła i to dawno temu :/ ;)

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Wagę łazienkową najlepiej naprawić, stawiając ją na miękkim dywaniku :)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Autor tematu
LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6856
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Oki, jedziemy dalej: lody mają dobre i dość sporawe gałki, ale bita śmietana... no cóż, pozostawia wiele do życzenia - jest bez smaku i taka jakby gorzka.
Do tej z budki z lodami przy Tesco na Słonecznej się nie umywa i jeszcze długo nie będzie.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Lord, coś mi się zdaje, że bita śmietana taka ma być. Jadłem ostatnio w Targowej (w GT) i wrażenie miałem identyczne. Choć ja za słodkim nie przepadam, więc w to mi graj. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

Autor tematu
LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6856
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

gushman, jak robisz z odtłuszczonej to tak (choć nie wiem jak można odtłuszczać śmietanę bo to przecież o tłuszcz właśnie chodzi).
Zrób sobie kiedyś z naturalnej śmietany, zobaczysz jaka dobra :D


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Byłem gościem CK trzykrotnie. Pierwszy raz kilka dni po otwarciu galerii. Nie czekałem na kelnerkę, tylko sam zabrałem kartę zamówiłem przy barze i zapłaciłem. Obsługa........ sam się obsłużyłem. Zjadłem deserek i prawdę powiedziawszy szału nie ma, lody kiepskie. Drugi raz sałatka owocowa, nie byłą taka jak na zdjęciu (zapewnia to CK). Trzecim razem kelnerka podeszłą i można było zamówić. Generalnie: szału nie ma, a ceny znaczne, obsługa zakręcona.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

Pierwszy raz tam jadłem loda w muszelce tak skonstruowanej, że gałki są obok siebie a nie na sobie. Nie wspominam tego najlepiej :D

Awatar użytkownika

gosis
Prytan
Posty: 244
Rejestracja: 26-06-2010, 23:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: gosis »

Nie było tak źle. Jak byłam pierwszy raz, deser był pyszny, lody bardzo dobre, bita śmietana nie słodzona (i dobrze, bo było wiele innych dodatków, bardzo słodkich). Rozochocona pierwszym razem, poszłam znowu zamówiłam ten sam deser, ale od razu czuć było, że lody zostały podmienione na jakieś tańsze pseudotruskawkowe wyroby (po smaku i kolorze można było poznać). Wcześniej były nawet te małe pesteczki, a teraz nic, tylko różowa maź. Bleee. Mam nadzieję, że to była tylko chwilowa zniżka formy.

A na obługę nie narzekam. Za pierwszym razem było bardzo miło, za drugim po prostu pooprawnie. Ale generalnie OK, tylko te ceny :P

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Jak na smakosza niezbyt wylewna opinia. ;)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


chemol
Obywatel
Posty: 80
Rejestracja: 05-09-2010, 19:39
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: chemol »

desery lodowe smaczne i duże - można sobie nimi pojeść :) Niestety jak na moje odczucie nie najtańsze, ale za to rekompensata w postaci miłej obsługi :)

Awatar użytkownika

canis_lupus
Obywatel
Posty: 27
Rejestracja: 29-04-2010, 10:04

Post autor: canis_lupus »

W Cafe Kenya polecić mogę z całą odpowiedzialnością ciasto sprowadzane przez nich z czech, o którym nikt z Was nie wspomniał, a nazywa się Marlenka - czy to orzechową czy czekoladową + kawa łączny koszt dla dwóch osób to około 20-25 zł. Spróbujcie, jest zaje... :mrgreen:

ODPOWIEDZ