Gruby Benek przy Kościuszki

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.

js
Metoikos
Posty: 2
Rejestracja: 05-11-2009, 23:12

Post autor: js »

Nie mam czasu długo pisać ale powiem krótko byłam tam dzisiaj i co ? jest ok czołówka światowa . A to ciasto o lekkim smaku waniliowym i ten kurczak w carry supcio. Pozdrowienia dla pizzera , a kelnerka super aż się zastanawiam czy mogę zabrać tam mojego chłopaka. Jolka.


Powyższy tekst jest sponsorowany przez pizzerię "Gruby Benek"

Ludzie, jak już chcecie kogoś robić w konia, to się nauczcie robić to porządnie. Administrator
Ostatnio zmieniony 07-11-2009, 12:58 przez js, łącznie zmieniany 2 razy.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Ja tylko wtrącę, że ta jeżdżąca reklama z pseudo-hiphopową piosenką o Grubym Benku to szczyt obciachu był ; )

Potraw nie jadłem, wiec nie oceniam. Może kiedyś. Póki co czasu nie ma ; )

Awatar użytkownika

Autor tematu
gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Administratorze, wyjąłeś mi to spod palców. :) Ale już nie chciałem nic się odzywać, bo już jestem "podpadnięty". Bo jak inaczej rozumieć zarejestrowanie się użytkownika i chwilę później niby obiektywny pean pochwalny na rzecz podmiotu gospodarczego a następnie zamilknięcie oraz brak aktywności w innych tematach? :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

Zachowanie JS śmieszne i naiwne. Żałosna próba ratowania twarzy firmy. Może najpierw trzeba było nie zrażać do siebie ludzi? Zadbać o jakość?
Ps. Pomijając zebrane tu na Wasz temat opinie i tak nie odwiedziłbym firmy, która "reklamuje" się w odpustowym stylu drażniąc ludzi głupawym tekstem w różnych częściach miasta!


js
Metoikos
Posty: 2
Rejestracja: 05-11-2009, 23:12

Post autor: js »

Słuchaj dupku bardzo sie pomyliłes nie mam z tym lokalem nic wspolnego , jestem kobieta a z tego co wiem to wlascicielami sa faceci.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

no właśnie, dupku, no... :lol:

Awatar użytkownika

Administrator
Proksenos
Posty: 220
Rejestracja: 03-03-2009, 10:01

Post autor: Administrator »

Taki fragment z panelu admina:

Użytkownicy piszący z tego IP
AS [ 4 Posty ]
js [ 2 Posty ]

Aha - adres z sieci ZETO, a tam nie ma dynamicznych adresów.
W zasadzie to jedno z kont poleci - pytanie brzmi - które? To które ma maila fiat...@. czy to audi....@.. Nawet tutaj brak fantazji :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 08-11-2009, 00:24 przez Administrator, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

Administrator
Proksenos
Posty: 220
Rejestracja: 03-03-2009, 10:01

Post autor: Administrator »

js pisze: jestem kobieta
Widzę, że nowoczesną kobietą:
js pisze:aż się zastanawiam czy mogę zabrać tam mojego chłopaka
AS pisze:Jestem częstym gościem Grubego Benka w Tarnowie i nie miałem przypadku żeby coś było nie tak.
AS pisze:Zonie najbardziej smakuje
Żona pewnie nie wie, że jesteś chłopakiem "js" :mrgreen: Wtopa na całego - trzeba było najpierw wymyślić historię a nie iść na żywioł.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6856
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

@Admin, Zeto nie dostarcza neta do "Benka", mają co prawda sieć obok ale nie w domkach.
Co nie zmienia faktu, że można pisać z domu.
BTW - nie ma to jak inwigilacja :D (tak, wiem, to jeszcze nie inwigilacja, a sam z tych udogodnień PA korzystam u siebie :P )
I nie ma to jak brak wyrozumiałości, AS, js - a może odrobina konstruktywnej krytyki by wam pomogła? Piszą wam ludzie co im nie pasuje, może warto podejść do tego poważnie?
Przemyślcie to i wyciągnijcie z tego wnioski zamiast się rzucać i obrażać ludzi.
Ostatnio zmieniony 08-11-2009, 13:08 przez LordRuthwen, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Przecież to nie 'inwigilacja' tylko dowody. Te dane są normalnie udostępniane adminowi takiego forum, więc nie widzę w tym nic niestosownego. W sieci nie jest się anonimowym (no chyba że się tego bardzo chce :) - o tym trzeba wiedzieć, nawet w grubym benku.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6856
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

ad, anonimowość w sieci nie istnieje, nawet jak się bardzo chce, bo to działa w dwie strony - jak ktoś bardzo chce to znajdzie tego kogoś komu się wydaje że jest anonimowy :P
I wiem że to są normalne dane, tam była taka subtelna nutka ironii :D


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3056
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

ad2222 pisze:W sieci nie jest się anonimowym (no chyba że się tego bardzo chce :)
LordRuthwen pisze:ad, anonimowość w sieci nie istnieje, nawet jak się bardzo chce, bo to działa w dwie strony
Doprawdy? :P a tak bardzo chciałem :)
ps. Miałem iść do Grubego Benka i chyba po tej całej akcji pójdę :) Będę szukał na sali naszej forumowej "parki"
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

Awatar użytkownika

Versacz
Archont
Posty: 636
Rejestracja: 31-08-2009, 12:55

Post autor: Versacz »

Już to widzę jak chodzisz od stolika do stolika i się pytasz ludzi czy to oni piszą na forum, a dzięki waszym opinią prawdopodobnie się tam nie wybiorę a miałem nawet iść zobaczyć co tam serwują.

Awatar użytkownika

Administrator
Proksenos
Posty: 220
Rejestracja: 03-03-2009, 10:01

Post autor: Administrator »

W związku z tym, że i w tym temacie posty są "sponsorowane" przez właścicieli, ostrzegam. Kolejne zakładania kont 'multi' i odpowiadanie samamu sobie (co jest dobrze opisaną jednostką chorobową) zakończy się banem, skasowaniem wszystkich sponsorowanych postów, oraz informacją na temat praktyk restauratorów, co raczej reklamą dobrą nie będzie.


AS
Obywatel
Posty: 6
Rejestracja: 03-11-2009, 16:30

Post autor: AS »

Dzięki i oto stałem się właścicielem lokalu Gruby Benek bez nakładów finansowych , więc proszę o przesłanie aktu notarialnego pocztą , będę ja sprawdzał co dziennie. Przeżyłem już trochę na tym świecie i co mnie spotyka darowizna . Dzięki Administratorze i gushman dzięki wam wreście coś od losu dostałem.
Ale jak was będą bolec zęby to macie swoje hasła u mnie i 30% rabatu.
Serdecznie pozdrawiam.

ODPOWIEDZ