Restauracje - Polećcie coś! :)

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
ODPOWIEDZ

halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Beaver pisze:A już nie mozna ? :(
Chyba już więcej kosztuje i smakuje jakoś inaczej :roll:

Awatar użytkownika

Autor tematu
gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

ad2222 pisze:gushman, do Porta Sei poszedłeś przed czy po Jachimku? :)
Przed. Zaraz napiszę w ich wątku co o nich myślę. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

Autor tematu
gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Macie coś nowego do polecenia? Pojawiło się w Tarnowie jakieś nowe, dobre jedzenie?
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

gushman, nie wiem, czy gustujesz w hamburgerowniach, ale spróbuj nowego lokalu na Wekslarskiej - dwa razy byłem, obydwa strzały trafione.
http://www.goody-tarnow.pl/

Taki mcDonald ale w wersji super de Luxe.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Jacu
Obywatel
Posty: 93
Rejestracja: 16-09-2009, 00:07
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Jacu »

ad2222 pisze:gushman, nie wiem, czy gustujesz w hamburgerowniach, ale spróbuj nowego lokalu na Wekslarskiej - dwa razy byłem, obydwa strzały trafione.
http://www.goody-tarnow.pl/

Taki mcDonald ale w wersji super de Luxe.
Potwierdzam:) Faktycznie, hamburgery były tam rewelacyjne.

No właśnie, niestety były... bo miejsce już zamknięte, chyba od ubiegłej niedzieli.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Jacu, dziś się o nim dowiedziałem - widać właściciel stwierdził, że ludzie sami się domyślą, że on ma tam lokal.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Goscinny, ja kiedyś dostałem do skrzynki ulotkę, i potem skorzystałem. Spodobało mi się, to poszedłem po raz drugi. Miałem się wybrać w najbliższym czasie, ale widać za późno podjąłem decyzję...
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

ad2222, no do mnie żadne reklamy nigdy nie dotarły - a szkoda. Z tego co czytam, to jedzenie było tam bardzo dobre.

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11596
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Polećcie coś! :)

Post autor: defekator »

Jak ktoś ma ochotę na kebaba polecam Mc Donner Kebab na Krakowskiej przy Muzeum Cygańskim - bardzo dobre, świetnie przyprawione mięso, smaczne sosy i przyzwoite proporcje pomiędzy mięsem i dodatkami. No i nie wydziwiają z warzywami - głównie kapusta i sałata, co najważniejsze świeże - jednak w takich proporcjach, że smakuje to znakomicie. Na tą chwilę jak dla mnie najsmaczniejszy kebab w mieście. Rozmiar też w sam raz - byłem dość głodny, średnim kebabem za 9,9 złotego pojadłem jednak bez uczucia przepchania.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Re: Polećcie coś! :)

Post autor: halford »

Potwierdzam, bardzo dobry kebab.
3150 A Rh+

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: Polećcie coś! :)

Post autor: Mr Greenback »

Coś dla piwoszy. Wczoraj z przytupem miała miejsce premiera piwa Grimbergen w Restauracji Pasaż. Piwo rodzaju belgijskiego, nalewają tylko z kega, nie kupicie piwa w sklepie w Polsce(póki co), zatem jak ktoś zna się na temacie to mus wizyta i jeden kufel na stół. Ja osobiście polecam zamówić Grimbergena Blanche. Najbardziej mi podszedł z wszystkich.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Polećcie coś! :)

Post autor: LordRuthwen »

Ja jednakże wolę swojej roboty APA :)


Wojtasek
Prytan
Posty: 223
Rejestracja: 14-01-2011, 15:54
Lokalizacja: Skowronków

Re: Polećcie coś! :)

Post autor: Wojtasek »

Dziś zauważyłem przechodząc Żydowską jakaś nowa jadłodajnia się otwiera.Ryba czy cuś?
Lokal w miejscu (chyba) Kanapkolandi.
W sumie ryby chyba nikt nie smaży w Tarnowie.Jeśli było by to cos w rodzaju angielskiego fish&chips to całkiem nowe żarełko obok wszechstronnych kebabów.
Tylko czy Żydowska nie ma uroku zabijania knajp w zarodku przez swój "lokalny"klimacik i nie podzieli losu poprzedników.Troche knajp róznego typu przez tą ulicę już się przewineło.
Czas pokaże,ale jak ceny będa przystępne to amatorów pewno nie braknie,sam na pewno się skuszę i popróbuję.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: Polećcie coś! :)

Post autor: ad2222 »

A jeszcze wracając do hamburgerowni - otwarli jakąś na Wałowej (vis a vis mBanku) - ktoś już przetestował? Jakieś wrażenia?
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Polećcie coś! :)

Post autor: Goscinny »

Mniam :) Chodzi ci zapewne o Burger Store. Byłem, jadłem - dobrze i smacznie.

A kolejną hamburgerownię kilka dni temu otworzyli na Lwowskiej 43 - "Bistro LOFT 43". Jeszcze nie testowałem.

ODPOWIEDZ