UPC w Tarnowie?

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
Awatar użytkownika

Autor tematu
Blick
Prytan
Posty: 111
Rejestracja: 23-02-2010, 21:08
Lokalizacja: Tarnów

UPC w Tarnowie?

Post autor: Blick »

Dzisiaj wracajac z pracy na drzwiach klatki zobaczylem mała karteczkę z informacją, że już niedługo mój blok będzie mógl skorzystać z ich oferty. Ktoś ma jakąś szerszą wiedzę? Kogos wykupili czy tworzą swoja sieć i od kiedy kontretnie startuja?

Wysłane z Sony Xperia za pomocą Tapatalk 2


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Re: UPC w Tarnowie?

Post autor: halford »

3 lata temu UPC przymierzało się do zakupu MM. Teraz podobno wchodzą ze swoją siecią.
3150 A Rh+

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: UPC w Tarnowie?

Post autor: Goscinny »

Raczej próbują wejść ze swoją siecią - to jednak są koszty, jeśli chcą od zero wszystko budować. No i czas.
Ja się zastanawiam jakim cudem każdy operator może sobie wiercić w stropach kolejne dziury i nikomu to nie przeszkadza? Nikt tego chyba nawet nie sprawdza czy kolejna dziura nie osłabi za bardzo struktury.


Beny
Archont
Posty: 506
Rejestracja: 27-02-2010, 05:10
Lokalizacja: Tarnów

Re: UPC w Tarnowie?

Post autor: Beny »

Tez mnie to dziwi czemu zadna firma nie pyta sie nikogo o zdanie tylko przychodzi i wierci?? kto sie mieszkanców pytał o zdanie ??? podobno to ich mieszkania a robia co chcą cala klata oplatana jest juz różnorakimi rurami mimo ze nikt nie korzysta. A osobiscie uwazam ze i tak nie przebiją MM.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: UPC w Tarnowie?

Post autor: Goscinny »

Pewnie pytają się spółdzielni / zarządcy, który uzgadnia to (albo i nie) z zarządem Wspólnoty. Z tego co pamiętam, to jak w bloku firma znajdzie choćby jednego klienta, to zarządca / inni właściciele nie mogą zabronić wejścia takiej firmy do budynku. Mogą co najwyżej dać warunki techniczne.
Jakby wszyscy mieli się godzić na wejście, to do dziś w żadnym bloku nie byłoby żadnego operatora :)

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Re: UPC w Tarnowie?

Post autor: rzuf »

Spółdzielnia ich musi wpuścić, bo ponoć będzie mieć do czynienia z UOKiK za działania monopolistyczne. U nas też nawiercili dziur, nawieszali rur, skrzynek i jak to teraz wygląda to nie chcę mówić...

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: UPC w Tarnowie?

Post autor: LordRuthwen »

to postawcie warunki że ok, ale muszą wybudować szyby techniczne, wykonać ekspertyzy wytrzymałościowe itd.

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: UPC w Tarnowie?

Post autor: Jan Kowalski »

W wieżowcach są takie szyby, ale z niewiadomych przyczyn kablarze i tak wiercą.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


Kirk
Archont
Posty: 646
Rejestracja: 25-09-2009, 09:18
Lokalizacja: Tarnów

Re: UPC w Tarnowie?

Post autor: Kirk »

Jeżeli macie na myśli szachty energetyczne, to kilka lat temu kiedy działałem w tej branży, spółdzielnie mieszkaniowe zwykle nie wyrażały zgody na przepuszczanie instalacji TVK/Internet w tychże szachtach. Tłumaczono to bliskością instalacji elektrycznej oraz licznikami energii energetycznej. Nie wiem jak jest teraz.
Inna sprawa to ile takich kabli w tych szachtach nadal istnieje... ;)


jymmy
Obywatel
Posty: 5
Rejestracja: 11-08-2015, 13:46
Kontakt:

Re: UPC w Tarnowie?

Post autor: jymmy »

Oferta UPC jest bardzo dobra. Jak to wejdzie, to warto z niej skorzystać.
Kredyty samochodowe bez BIK i KRD Warszawa www.doradztwo-kredytowe.com.pl/kredyty-samochodowe.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Re: UPC w Tarnowie?

Post autor: halford »

Jest jakaś specjalna dla Tarnowa? To co jest na ich stronach to raczej bez szału.
3150 A Rh+


BLAST
Obywatel
Posty: 79
Rejestracja: 27-03-2010, 13:50
Lokalizacja: Tarnów

Re: UPC w Tarnowie?

Post autor: BLAST »

No właśnie też z ciekawości spojrzałem na ich stronę i nie potrafię się tam doszukać chociaż dobrej oferty. Skoro jednak zdecydowali się tutaj wejść, to chyba jakiś plan muszą mieć. Minimum to chociaż oferta na poziomie Multimedii bo z innymi chyba walki nie uda im się nawiązać.


Chester
Metoikos
Posty: 3
Rejestracja: 02-10-2014, 19:01

Re: UPC w Tarnowie?

Post autor: Chester »

Wiecie może w jakim rejonie w Tarnowie jest dostępne UPC?

Wspominaliście, że są już ulotki reklamujące dostępność usług - w jakim rejonie?

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2339
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Re: UPC w Tarnowie?

Post autor: TomekMKM »

Mój blok na granicy Piaskówki i Strusiny. Niedawno widziałem kartkę, że będą się sieciować.


kyky
Obywatel
Posty: 6
Rejestracja: 16-02-2012, 23:07

Re: UPC w Tarnowie?

Post autor: kyky »


ODPOWIEDZ