Tellion

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.

Tellion
Obywatel
Posty: 10
Rejestracja: 22-04-2015, 10:02

Re: Tellion

Post autor: Tellion »

Jeśli chodzi o router to jest on zintegrowany z instalowanym w mieszkaniu Klienta terminalem światłowodowym GIPON, udźwignie 300 Mbit/s pod warunkiem wpięcia komputera do portu ethernetowego, transfer Wi-Fi pomimo obsługi standardu N300 Mbit w praktyce uzyskuje niższe przepustowości ,gdyż jest to uzależnione min. od sprzętu na jakim korzysta się z usług, dlatego zalecamy spięcie z terminalem.
Podane transfery są dedykowane dla abonenta.
http://www.tellion.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Internet z prędkością światła
BOK 14 6583000


farciarzgilmore
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 17-12-2009, 12:41
Lokalizacja: Polska

Re: Tellion

Post autor: farciarzgilmore »

Tellion mam pytanko o lokalizację. Kiedy planujecie okablować Marynarki Wojennej? Chodzi mi o "nowe" bloki. W wykazie lokalizacji widać, że blisko się kręcicie. Kończy mi się umowa u konkurencji za 2 miesiące i nie wiem czy czekać na Was.
Z góry dzięki za odpowiedź.


Tellion
Obywatel
Posty: 10
Rejestracja: 22-04-2015, 10:02

Re: Tellion

Post autor: Tellion »

Na naszej stronie http://www.tellion.pl" onclick="window.open(this.href);return false; l w Strefie Abonenta szczegółowy wykaz lokalizacji gdzie świadczymy usługi, ale to nie koniec, gdyż sieć na bieżąco się rozwija i dochodzą nowe lokalizacje, proszę sprawdzać oraz proponować własne.
http://www.tellion.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Internet z prędkością światła
BOK 14 6583000

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11646
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Tellion

Post autor: defekator »

A dzięki, szukając Was w internecie zgubiłem jedno "L" w nazwie i wyszła mi inna firma bez oferty ;)

Edit: niestety u mnie nie macie na razie zasięgu. Planujecie w bliższej przyszłości wejść na os. Zielone ?
Ostatnio zmieniony 17-06-2015, 12:18 przez defekator, łącznie zmieniany 1 raz.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


Tellion
Obywatel
Posty: 10
Rejestracja: 22-04-2015, 10:02

Re: Tellion

Post autor: Tellion »

:) zdarza się najlepszym!!
http://www.tellion.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Internet z prędkością światła
BOK 14 6583000


farciarzgilmore
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 17-12-2009, 12:41
Lokalizacja: Polska

Re: Tellion

Post autor: farciarzgilmore »

Ktoś z osób z forum korzysta z internetu z firmy Tellion? Mam pytania jak to ma się do ZETO. Chodzi mi o to czy przy internecie z Tellion (100Mbit/s za 39,90) jest podobnie co w ZETO?


Flisu
Obywatel
Posty: 6
Rejestracja: 22-10-2015, 14:36

Re: Tellion

Post autor: Flisu »

Witam, szukam opinie na temat internetu i tv iptv tego operatora.
Jeśli są tu abonenci to bardzo proszę podzielić się swoimi opiniami na ten temat. Obecnie kończę umowę z MM ii chce zmienić operatora. Dzięki.


mefisto101
Prytan
Posty: 212
Rejestracja: 25-09-2009, 19:12

Re: Tellion

Post autor: mefisto101 »

Flisu pisze:Witam, szukam opinie na temat internetu i tv iptv tego operatora.
Jeśli są tu abonenci to bardzo proszę podzielić się swoimi opiniami na ten temat. Obecnie kończę umowę z MM ii chce zmienić operatora. Dzięki.
to może UPC ?


Flisu
Obywatel
Posty: 6
Rejestracja: 22-10-2015, 14:36

Re: Tellion

Post autor: Flisu »

mefisto101 pisze:
Flisu pisze:Witam, szukam opinie na temat internetu i tv iptv tego operatora.
Jeśli są tu abonenci to bardzo proszę podzielić się swoimi opiniami na ten temat. Obecnie kończę umowę z MM ii chce zmienić operatora. Dzięki.
to może UPC ?
UPC to to samo co MM a mi chodzi o internet który ma dobry wysyl danych i taki powinien byc u operatora Tallion.


Flisu
Obywatel
Posty: 6
Rejestracja: 22-10-2015, 14:36

Re: Tellion

Post autor: Flisu »

Od dzis mam mini pakiet czyli tv+internet +50 minut i moge powiedziec ze wszystko smiga rewelacyjnie . Tv zyleta nic nie tnie a obraz rewelacyjny i internet .... Polecam niez decydowanym bo warto .


mefisto101
Prytan
Posty: 212
Rejestracja: 25-09-2009, 19:12

Re: Tellion

Post autor: mefisto101 »

Flisu pisze:Od dzis mam mini pakiet czyli tv+internet +50 minut i moge powiedziec ze wszystko smiga rewelacyjnie . Tv zyleta nic nie tnie a obraz rewelacyjny i internet .... Polecam niez decydowanym bo warto .
...czyli to była prawdopodobnie reklama i ten cały wątek Flisu to pic na wodę
ale ok niech będzie


Flisu
Obywatel
Posty: 6
Rejestracja: 22-10-2015, 14:36

Re: Tellion

Post autor: Flisu »

mefisto101 pisze:
Flisu pisze:Od dzis mam mini pakiet czyli tv+internet +50 minut i moge powiedziec ze wszystko smiga rewelacyjnie . Tv zyleta nic nie tnie a obraz rewelacyjny i internet .... Polecam niez decydowanym bo warto .
...czyli to była prawdopodobnie reklama i ten cały wątek Flisu to pic na wodę
ale ok niech będzie
zapomnialem dodac ze to wszystko za 64,90 i co najlepsze to mamy wreszcie po dlugiej przerwie lokalnego operatora.

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Tellion

Post autor: Jan Kowalski »

Zeto nie jest lokalnym operatorem?
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Administrator
Proksenos
Posty: 220
Rejestracja: 03-03-2009, 10:01

Re: Tellion

Post autor: Administrator »

Flisu, skoro jest to taki super operator - proponowałbym, żebyś w końcu korzystał z jego usług, a nie konkurencji :)

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11646
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Tellion

Post autor: defekator »

Flisu

Jak chcecie więcej klientów to zamiast reklamować się po partyzancku na forum poszerzcie dostępność sieci. Ja bym nawet chętnie zamienił MM na Telion ale niestety mieszkam po "niewłaściwej" stronie Jana Pawła II. A kanały TV to jednak przeciętne macie :P
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

ODPOWIEDZ