ZETO - wolny internet wieczorami

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11079
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

A u mnie ten plik zaczął się ściągać z prękością 6MB, ale zaraz mu przeszło i zwolniło do 150-200 kB/s.
YT się tnie :( a tego to nie pamiętam od kiedy mam sieć podpiętą. Cuś widocznie większego.


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

u mnie teraz ten plik ściąga się z prędkością 1.3 mb/s za pomocą wi-fi więc chyba nie jest źle,
PS: mam zeto i mieszkam na osiedlu zielonym :)


kaem
Obywatel
Posty: 69
Rejestracja: 06-07-2012, 01:15

Post autor: kaem »

Nie zrozumiałeś o co chodzi. Internet chodzi wolniej w pewnych godzinach - zapewnie nie u każdego. Teraz i u mnie pobiera się 1,5MB/s a jeszcze kilka godz temu 250KB/s

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7669
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

kaem, według mnie te "pewne godziny" to czas, kiedy gimnazjalna młodzież robi backup internetu. Potem już działa normalnie.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


ufo666
Obywatel
Posty: 13
Rejestracja: 03-12-2010, 16:40

Post autor: ufo666 »

U mnie i u kolegi (z legionów jesteśmy) też kiepsko jest wieczorami, a w ostatnią niedzielę to już jakiś dramat był w godzinach 18-22...

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6876
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

W ostatni łikend mieli am jakiś problem podobno.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11079
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Wiem, że czasami jeden komputer z podłapanym jakimś syfem potrafi uwalić net w sporej części sieci - może mieli taki problem.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6876
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Goscinny, nie trzeba kompa, wystarczy router z biedronki :P
Swego czasu były podróby dlinka za 30 zł dostępne właśnie w biedronkach, tam był jakiś porypany soft, który jak zobaczył w sieci inny taki router naparzał do niego bardzo dużą ilością pakietów.


kaem
Obywatel
Posty: 69
Rejestracja: 06-07-2012, 01:15

Post autor: kaem »

Dzisiaj internet znowu szaleje. Maksymalny transfer to na ta chwilę 500KB/s. To już znajoma w Netii na łączu 8MBit ma szybsze transfery.

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Faktycznie jest gorzej, od paru dni przeważnie przed południem, na krótką chwilę rozłacza internet, po paru chwilach internet wraca. Dzieje się to czasem pare razy dziennie. Może nie jest to jakieś upierdliwe dla użytkowania WWW. Ale grając przez sieć potrafi doprowadzić do furii :/

I od razu odpowiem: nie jest to wina serwerów gry, bo znajomi z MM grają cały czas i ich nie wyrzuca.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


farciarzgilmore
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 17-12-2009, 12:41
Lokalizacja: Polska

Post autor: farciarzgilmore »

Obrazek

ZETO SA teraz ściągałem plik 100MB z tej strony i taka oto prędkość zabójcza na stałym łączu. Filmików z YT 720p nie da się oglądać. Muszę włączać pauzę i czekać aż buforuje. Mieszkam na ul. Marynarki Wojennej (nowe bloki). Czy to normalne?

Awatar użytkownika

^cypis^
Proedroj
Posty: 316
Rejestracja: 27-12-2010, 22:28
Lokalizacja: KO00MA
Kontakt:

Post autor: ^cypis^ »

W ZETO od jakiegoś czasu tak. Nie dalej jak wczoraj sąsiadka mi marudziła, że wszystko jej zaczęło jakiś czas temu mulić. Ja w umowie ponoć mam 100Mb, dl potrafi oscylować w okolicach 20Mb, a i to nie zawsze. Z uploadem jest różnie jestzbliżony albo i o 50% większy (kiedyś mi speedtest pokazał przeszło 30Mb). Więc nie ma reguły.

^
Kluczem do sukcesu w zawodach fonicznych jest klucz sztorcowy.
Bo łączność musi być pewna!


farciarzgilmore
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 17-12-2009, 12:41
Lokalizacja: Polska

Post autor: farciarzgilmore »

A próbował to ktoś reklamować? Skoro płacisz za tak szybki internet a dostajesz gó...no to jest coś nie tak. Gdybym wiedział, że tak będzie to bym wziął internet 2MB do przeglądania stron i było by to samo.

Awatar użytkownika

^cypis^
Proedroj
Posty: 316
Rejestracja: 27-12-2010, 22:28
Lokalizacja: KO00MA
Kontakt:

Post autor: ^cypis^ »

Przyznam się bez bicia, że nie jestem miłośnikiem ściągania i nawet jak jest 10Mbps na teście to mnie to wystarcza, a wobec powyższego nie lecę z reklamacją. Ja wiem, że to źle ;)

^
Kluczem do sukcesu w zawodach fonicznych jest klucz sztorcowy.
Bo łączność musi być pewna!

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6876
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

farciarzgilmore, takie pytanie na które ludzie nie zwracają uwagi: testujesz po fifirifi czy po kablu?
Pytanie stąd, że sam spotkałem się z wieloma sytuacjami, że ktoś mówi, że mu net muli, mieszka w bloku i ma w zasięgu 1500 sieci wifi... :)

ODPOWIEDZ