SIMCITY

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.

Autor tematu
krzysi3k
Obywatel
Posty: 27
Rejestracja: 19-03-2012, 12:05

SIMCITY

Post autor: krzysi3k »

Czy są na forum osoby które zakupiły grę i planują grać w sieci z innymi?
Można by założyć jakieś wspólne Multi-Miasto Tarnów?

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Własnie miałem zamiar kupić, ale odrzuciła mnie wielkość miast jakie można zrobić. W porównaniu do poprzedniej częsci są strasznie małe.
Też myślalem że można w pare osób zrobić Tarnów. Ja moge być rzecznikiem prasowym :D
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7669
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

krzysi3k, a który to numer SimCity? Bo się zgubiłem przy nr 3...
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Cubaza
Rhetor
Posty: 3799
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

ad2222, Sim City 5.

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

Chętnie bym kupił jak na razie "względnie drogie".


Autor tematu
krzysi3k
Obywatel
Posty: 27
Rejestracja: 19-03-2012, 12:05

Post autor: krzysi3k »

Co do wielkości miast to się w 100% zgadzam że są zdecydowanie za małe ale jest to zrobione po to żeby współpracować z innymi miastami i tak np możesz sam mieć w posiadaniu kilka miast i każdemu z nich przydzielać inną specjalizacje a następnie ją udostępniać :)

Puki co gram samemu bo większość założonych mulit-city jest zajęta, ale samemu to nie to samo co z innymi :)

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Wiesz tylko fajnie bylo zrobić sobie czasem na jednym regionie np. 3 miasta, kazde po pare mln. ludzi. A tutaj tak na prawde mamy pipidówy a nie miasta :P

A działają już serwery normalnie, bo widziałem że zaliczyli wiekszą wtopę niż Diablo III :P
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


Autor tematu
krzysi3k
Obywatel
Posty: 27
Rejestracja: 19-03-2012, 12:05

Post autor: krzysi3k »

Już w 90% da się połączyć chociaż jeszcze czasem zrywa się połączenie.
Gra dostępna od czwartku a mi udało się zagrać dopiero w piątek późnym wieczorem bo wcześnie nie było szans z połączeniem.

Ponoć w ramach rekompensaty mają za darmo udostępnić jakąś grę z EA dla osób które zakupiły SimCity

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

A zna ktoś źródło najtańsze Simcity?

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6872
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Tak, jedynka powinna być już na licencji abandon :)

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

Jak ktoś chce pograć na jednym regionie to niech poda nick na originie a ja zaproszę ;)

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

Sory za post pod postem, wyszukajcie użytkownika GreedyPL na serwerze Eu wschodnia 2, i wbijajcie do regionu Welcome in Poland ;)

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Miałem zakupić gre, jednak po paru recenzjach, gameplayach na yt, stwierdzam że za wielki minus w postaci małych miast - nie będe na razie kupował :)
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

Miasta z tego co mi się wydaję, zostały powiększone, luknij na gameplaya huśka najnowszego, tam to widać, no i ja w Media za 119zł zakupiłem i mogłem wybrać 1 grę za darmo (NFS:MW, BF3, MOH Warfighter i kilka innych)

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11078
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Beaver, na kickstarterze czy gdzieś tam goście chcą zrobić SC, ale lepsze niż oryginał :) Coś jak OTTD, który już dawno temu przegonił oryginalną wersję.

ODPOWIEDZ