Internet Star.net opinie

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

To też miarodajne nie jest. Zależy skąd masz neta, ale u mnie idzie jak burza. Przy zapisie do ramdysku aby pominąć wolniejszy dysk twardy, rozpędziło się do 8.5MB/s, czyli wychodzi jakieś 68Mb/s :D


piotrow
Obywatel
Posty: 45
Rejestracja: 10-09-2009, 17:17
Lokalizacja: Tarnów, Trójmiasto
Kontakt:

Post autor: piotrow »

LordRuthwen pisze:Nie wiem co wy macie z tymi speedtestami, przecież to w najmniejszym stopniu miarodajne nie jest.
Zarzućcie ściąganie ze strony: http://noc.gts.pl i pomnóżcie transfer przez 8 o wyjdzie wam download w Mb/s.
Wyjdzie transfer ale z GTSu, co nie znaczy że z każdego miejsca będzie można taki transfer osiągnąć. Ten test jest tak samo miarodajny jak testy ze speedtest.net. Pokazuje maksymalną przepustowość do konkretnego hosta w konkretnej chwili i nic więcej :)

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

piotrow pisze:Ten test jest tak samo miarodajny jak testy ze speedtest.net. Pokazuje maksymalną przepustowość do konkretnego hosta w konkretnej chwili i nic więcej :)
Jak i każdy inny :P
Te testy są robione dla picu i tyle.


piotrow
Obywatel
Posty: 45
Rejestracja: 10-09-2009, 17:17
Lokalizacja: Tarnów, Trójmiasto
Kontakt:

Post autor: piotrow »

Dla picu czy nie, ale już niedługo Ministerstwo Infrastruktury zdefiniuje jak należy dokonywać pomiarów przepustowości łącza :) W końcu jeżeli zmienią prawo to i metodologie pomiarów powinni opracować.
http://wyborcza.pl/1,76842,9199216,Mini ... ybki_.html


Kirk
Archont
Posty: 646
Rejestracja: 25-09-2009, 09:18
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Kirk »

Tia, a w następnej kolejności wezmą się za producentów samochodów, którzy deklarują spalanie "na trasie" 6 litrów / 100 km. W końcu żaden problem udowodnić, że na trasie spalę 10 l / 100 km.
Tak samo tutaj, postawię serwer na neostradzie 2 Mbit i niech ściągają ode mnie ci co mają wykupione pakiety 6 Mbit i więcej... :)

ODPOWIEDZ