Od kogo internet na ul;Ducha

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.

piotrow
Obywatel
Posty: 45
Rejestracja: 10-09-2009, 17:17
Lokalizacja: Tarnów, Trójmiasto
Kontakt:

Post autor: piotrow »

Fantazja nie :) Po prostu chciałem pokazać, że radio może być jak kabel, jeżeli zrobi się to profesjonalnie. A jeżeli ktoś decyduje się na radiolinię za 50 zł miesięcznie to niech nie oczekuje, że będzie to działać dobrze w każdych warunkach :)


MaRiO
Prytan
Posty: 114
Rejestracja: 29-08-2010, 09:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: MaRiO »

piotrow pisze: A jeżeli ktoś decyduje się na radiolinię za 50 zł miesięcznie to niech nie oczekuje, że będzie to działać dobrze w każdych warunkach :)
Czyli Twoim zdaniem ile powinienem płacić za Radiówkę 200-300 zł ??

Ja i tak płacę dokładnie 65 zł i gwarantuję Ci że nie chciał byś jej za darmo , ja już wcześniej pisałem że nie mam na razie innej opcji ( jeszcze rok mam umowę ) ale prawdopodobnie będę się zapoznawał z Ofertą TP. Przynajmniej będę miał stabilny internet.
Wszystko jest możliwe. Niemożliwe po prostu wymaga więcej czasu

Chroń mnie Boże od przyjaciół, bo z wrogami sam sobie poradze


p4mat
Obywatel
Posty: 9
Rejestracja: 10-01-2011, 20:21

Post autor: p4mat »

Ale przecież w Kilkowej jest jeszcze "RWD" i "IAPT" a co do "TP" to 2MBit/s raczej powinno smigać :)


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

MaRiO : Zawsze możesz wypowiedzieć umowę, wzywasz serwis i spisujecie protokoły, że działa kiepsko. Po paru razach - jeśli dodatkowo powołasz się na niezgodność towaru z umową na piśmie będa musieli coś zrobić. Dasz im wtedy wybór albo poprawa jakości albo zerwanie umowy - tak czy inaczej będziesz na plusie. :)

W Telekomunikacji Polskiej to TYLKO DSL nie Neostrada - ale uprzedzam DSL tani nie jest.
9000 ml A Rh-


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

W Telekomunikacji Polskiej to TYLKO DSL nie Neostrada - ale uprzedzam DSL tani nie jest.
Neostrada też działa bardzo dobrze pod warunkiem, że jest dobra centrala i okablowanie. Tam gdzie ja mieszkam cała infrastruktura (słupy, kable) ma max. 15 lat, a centrala ze 5 i śmiga wszystko na Neostradzie bardzo dobrze. Oczywiście nie na modemach Sagem a czymś lepszym. Jednak nie mogę powiedzieć złego słowa o Neostradzie bo przez kilka lat była jedna przerwa z ich winy.

DSL dla jednego użytkownika jest raczej poza zasięgiem. Kiedyś też miałem więc wiem jak tam wygląda obsługa klienta. Jednak na użytek domowy moim zdaniem nie ma sensu przepłacać skoro od internetu raczej nie zależy nasze funkcjonowanie. Co innego firma.


piotrow
Obywatel
Posty: 45
Rejestracja: 10-09-2009, 17:17
Lokalizacja: Tarnów, Trójmiasto
Kontakt:

Post autor: piotrow »

Usługi TP (zwłaszcza DSL) są w tej chwili jednymi z najlepszych na rynku.
Jeżeli miałbym alternatywę TPSA albo radiówka od lokalnego operatora, bez wahania wziąłbym usługi od TP. Może jest drożej i wolniej, ale przynajmniej wiadomo że będzie to działać. Zwłaszcza jeżeli potrzebowałbym dostęp do Internetu dla firmy. W tym przypadku oszczędności szybko mogą okazać się pozorne, więc lepiej zapłacić więcej i mieć gwarancję działania i szybkiego usuwania ewentualnych usterek.

Awatar użytkownika

samcio
Prytan
Posty: 210
Rejestracja: 10-11-2010, 19:08

Post autor: samcio »

Generalnie wspomniany DSL dla firm TP przez Ravira sprawdza się super. W centrali w Krakowie mieliśmy DSL i wszystko śmigało perfekcyjnie. A wbrew pozorom w Krakowie, nie łatwo o dobrego providera internetu. W innym miejscu mieliśmy zwyczajną neozdradę, 2mb i przez ponad pół roku była słownie jedna awaria. Pomimo psioczenia większości TP nie jest naprawdę złym dostawcą internetu.

ODPOWIEDZ