Telefon z wifi

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.

Autor tematu
Arko
Obywatel
Posty: 39
Rejestracja: 21-12-2010, 20:10
Lokalizacja: Tarnów

Telefon z wifi

Post autor: Arko »

Jaki telefon polecacie na którym można dobrze korzystać z przeglądarki internetowej? chodzi mi zeby miał w miare duzy wyswietlacz zeby dobrze przeglądać strony, mi chodzi po głowie nokia c6 a co wy na to?
moze ktoś korzysta z tej nokii?
a myslicie ze wystwielacz powyzej 4 cali jest konieczny zeby wszystko bylo czytelne?

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7669
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Ja mam C6, jak chcesz to mogę się wymienić :) na e52. Okazało się, że klawiatura dla mnie to za dużo, a jest mniej poręczny niż e52.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


piotrow
Obywatel
Posty: 45
Rejestracja: 10-09-2009, 17:17
Lokalizacja: Tarnów, Trójmiasto
Kontakt:

Post autor: piotrow »

Samsung Galaxy S. Idealny do przeglądania internetu stojąc w korkach :)


Autor tematu
Arko
Obywatel
Posty: 39
Rejestracja: 21-12-2010, 20:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Arko »

ad2222 a Ty masz tą nokie z jakim wyświetlaczem bo na allegro widziałem też modele z ponad 4'' a jak się przegląda na tym telefonie strony www?


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Zamiast Galaxy S polecam HTC Desire HD - bije go na głowę.

Najważniejszą cechą Desire HD - jest obudowa aluminiowa UNIBODY - czyli wycięta jest z JEDNEGO kawałka metalu. Duży wygodny ekran, znakomity Android - ma WiFi, BlueTooth (w przeciwieństwie do iShita - iPhone można nim przesyłać np. MP3 :mrgreen: )

Generalnie HTC Desire HD - to podrasowany HTC TOUCH HD2 / HD7 który jest uważany za jeden z najlepszych telefonów, HD 2 / HD 7 pracują pod Windows Mobile 6.5 / 7

Niestety HTC Desire HD - kosztuje, i to SPORO - ale po miesiącu testów poważnie rozważam przesiadkę na HTC Desire HD właśnie drugim moim wyborem jest HTC TOUCH HD7
9000 ml A Rh-


Lilith
Proedroj
Posty: 358
Rejestracja: 19-11-2009, 11:13

Post autor: Lilith »

Ja do przeglądania stron używam Samsunga i780 jak na komórkę spisuje się całkiem nieźle wyświetlacz nie jest jakiś duży ale ogólnie radzi sobie z wyświetlaniem stron tak aby były czytelne.


Autor tematu
Arko
Obywatel
Posty: 39
Rejestracja: 21-12-2010, 20:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Arko »

no Htc rzeczywiście drogie są, a co sadzicie o SONY ERICSSON XPERIA X10 czytając recenzje wydaje mi sie bardzo dobry, nie wiem czy nie lepszy niz nokia c6


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Pewnie, że lepszy. :mrgreen: Od Nokii nawet Samsung jest lepszy.
9000 ml A Rh-


faleQ
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Post autor: faleQ »

Ravir pisze:Od Nokii nawet Samsung jest lepszy
Ja bym nieśmiało powiedział, że nawet LG jest lepszy ;)

Online

Cubaza
Rhetor
Posty: 3795
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Arko, nie wiem jak w Noki, ale w SE Xperii nie podoba mi się wyświetlacz. Według mnie HTC Touch pro ma lepszy wyświetlacz niż ta Xperia. Ale to może być tylko moje złudzenie :P


faleQ
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Post autor: faleQ »

Mi się wydaje, że teraz po aktualizacji softu w Xperii 10 to może być ciekawy telefon.


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Ja jednak polecał bym HTC - to jest jak z samochodem. :mrgreen:

Najlepiej napisz ILE Chcesz Wydać na telefon, napisz czy Chcesz nowy czy używany i czy Masz preferencje odnośnie systemu. Ja do zabawy polecam Androida - ale jeśli chcesz pracować jak ja (łączenie z Bazami Danych, systemy ERP itp. ) to musisz mieć Windows Mobile.
9000 ml A Rh-


Autor tematu
Arko
Obywatel
Posty: 39
Rejestracja: 21-12-2010, 20:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Arko »

Telefon na pewno nie ma być do pracy, chodzi mi o swobodne i wygodne przeglądanie stron, ogólnie do internetu, czyli wyśwteilacz dobry i oprogramowanie, a cena hmmm do 1000zł, moze ciut wiecej:)

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6867
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Arko pisze:swobodne i wygodne przeglądanie stron, ogólnie do internetu,
To sobie laptopa kup :P


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Niestety zarówno HTC Desire jak i Legend to wydatek rzędu 1400 zł - choć uważam, że są warte każdego grosza.

W cenie 1000 zł mamy fajne HTC Buzz czy HTC HD Mini

Opcja druga - STARSZY model :

Już za 1200 zł można kupić NOWY HTC TOUCH HD - mimo ładnych paru lat na karku nadal MIAŻDŻY większośc konkurencji. O porównaniu do iPhone nie ma mowy, najnowasz iShity nie mogą sie równać do sprzetu z przed 4 lat. :mrgreen: Nie ma Multitouch'a - to jedo jedyna wada. Po za tym mamy Windows 6.1 - który jest na wylot zmodowany - cała masa aplikacji, tematów czy bajerów. Standardowe łącze mini USB - DUŻY ekran, bardzo bobra wydajność.
9000 ml A Rh-

ODPOWIEDZ