Android - jakie są Wasze opinie?

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.

jamtex
Prytan
Posty: 157
Rejestracja: 23-09-2010, 15:44
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie
Kontakt:

Post autor: jamtex »

LordRuthwen pisze: Telefon ma służyć do dzwonienia :P
W założeniu telefon ma służyć do wymiany informacji.
W praktyce służy do przesyłania zlepionych często i na siłę słów :)

A do dzwonienia służy dzwonek :)

Wracając jednak do androida - świetny system do smartfonów, tabletów i innych małych i mobilnych urządzeń.

Sam używam zarówno Androida jak i WM.

W WM brakuje mi android market i związanej z tym prostoty instalacji softu, a w Androidzie Worda i Excela :)


Cubaza
Rhetor
Posty: 3820
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »



imlazy
Thesmothetai
Posty: 1006
Rejestracja: 17-12-2011, 21:45
Lokalizacja: ze świata, obecnie Tarnów

Post autor: imlazy »

redakcjazh pisze:
imlazy pisze:
huziu pisze:Samsungi z Andkiem czasami tak się zagrzeją, że można by nimi prasować koszule :)
Które ? ;) ? Bo chyba nie wszystkie
byś się zdziwił - wszystkie - tylko trzeba zaznaczyć, że to się dzieje przy pewnych operacjach - typu dużo wymagające gry, długa rozmowa.
Grzać się grzeje przy grach, a dokładniej przy 3D :) Zgodzę się, bo da się to zauważyć.
Nie gram za wiele, głównie w samolocie lub jadąc pociągiem.
Nadal nie wiem czy wszystkie Samsungi tak mają, ale S2 ma tylko jeden punkt w którym się grzeje - okolice aparatu.

Drugi minus - gry lub ogólnie intensywna 'praca' powoduje szybkie zużycie baterii.

To akurat nie problem bo od dobrych kilku lat nauczony jestem tego, że wieczorem telefon ląduje na ładowarce i omijają mnie przykre niespodzianki w terenie. Do tego zmuszony ciągłymi wyjazdami kupiłem sobie 'powerbank'. Malutkie toto, a 5600mAh daje radę prawie 3 krotnie naładować telefon w podróży.
Im Lazy and I like it


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Malutkie toto, a 5600mAh daje radę prawie 3 krotnie naładować telefon w podróży.
A ja zakupiłem telefon Pentagram Monster z baterią 4100 mAh i przy dosyć intensywnym korzystaniu z Wifi + dużo rozmów (ma dwa simy więc też służbowy numer na nim działa) wytrzymuje bez problemu 3 dni. Bez wifi spokojnie daje radę 5-6.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6895
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Ach to ta cegłówka jest w dualu?


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Jest w dualu i wcale nie taka cegłówka. Przynajmniej czuje, że mam telefon ;)

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6895
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

halford pisze:Jest w dualu i wcale nie taka cegłówka. Przynajmniej czuje, że mam telefon ;)
Zaczepno obronny :P
Luz, w porównaniu do nowych "phabletów" jest malutki :)


Cubaza
Rhetor
Posty: 3820
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Na wysokość i szerokość jest malutki ;) Na grubość to niestety nie za bardzo :P


Lechu
Archont
Posty: 623
Rejestracja: 15-06-2010, 13:42

Post autor: Lechu »

A jaki telefon z Androidem polecacie ? Głównie do korzystania z internetu itp ? Tak powiedzmy max do 700 zł. Jakieś opinie o Samsungu Galaxy S2 ?


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Ja polecam Pentagram Monster. Nowy kosztuje około 700 i na prawdę jestem z niego zadowolony.


Dominikcbr
Obywatel
Posty: 20
Rejestracja: 30-10-2011, 21:27

Post autor: Dominikcbr »

Ja używam od miesiąca ZTE V967s, parametrami(oprócz wyswietlacza) bije dwa razy S2. Zaletą jest dual sim, w jednym ze slotów Aero2 i internet mamy za darmo :) Zamawiałem prosto z chin, z dodatkami +kartą 16GB Class 10 niecałe 500zł


kato
Rhetor
Posty: 2712
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: kato »

Wczoraj podłączyłem do ładowania mojego Monstera po ponad 11 dniach działania. Zostało mi 21% i nie chciałem ryzykować.
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)


Cubaza
Rhetor
Posty: 3820
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

kato, to jedyny powód dla którego kupiłbym Monstera. I jego jedyna zaleta. nic innego ta słuchawka nie posiada ;) Ja już się przyzwyczaiłem do codziennego ładowania telefonu ;) aczkolwiek jak się nie bawię bo potrafi wytrzymać więcej niż jeden dzień ;) Czasem nawet do dwóch pociągnie. Jak dla mnie to bardzo dobry wynik i nie kupowałbym cegły tylko po to żeby ładować telefon raz na tydzień :P


farciarzgilmore
Archont
Posty: 750
Rejestracja: 17-12-2009, 12:41
Lokalizacja: Polska

Post autor: farciarzgilmore »

Smartfonem, który wg mnie ma najlepiej dobrane parametry, pojemność baterii i materiał z jakiego jest wykonana obudowa to Motorola RAZR Maxx lub Maxx HD. Ma wielką baterię i jednocześnie nie jest takim grubasem jak wspomniany Monster. Problem jest natomiast z kupnem. Na Ceneo znalazłem tylko jeden sklep, który ma ten telefon.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3820
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

A gwarancji po wyjściu z Motoroli z Europy, nie ma w ogóle ;)

ODPOWIEDZ