Telefon z wifi

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.

faleQ
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Post autor: faleQ »

Ravir pisze:HTC TOUCH HD
Znany również jako Sony Ericsson XPERIA X1 ;)
Różne wyglądy, producenci, a i tak w fabryce HTC produkowane. Mają identyczne bebechy w środku. Czasem jak wchodzę na różne strony internetowe dostosowane do przeglądanie na komórce, to moją X1 wykrywa właśnie jako HTC


Autor tematu
Arko
Obywatel
Posty: 39
Rejestracja: 21-12-2010, 20:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Arko »

Który z tych telefonów, C6, Xperia, htc czyta pdf-y?


Cubaza
Rhetor
Posty: 3820
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Arko, a czemu miałby nie czytać?
Ja bym brał HTC, tylko też zależy, który model HTC :)


Autor tematu
Arko
Obywatel
Posty: 39
Rejestracja: 21-12-2010, 20:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Arko »

a tak pytam :)
Tez mysle o htc tylko ze ceny są wysokie dosyć, ale potem na spokojnie sobie przeanalizuje jak to z tymi htc jest dokładniej:)


Cubaza
Rhetor
Posty: 3820
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Ceny są wysokie, ale jakościowo i funkcjonalnie HTC mi się najbardziej podobają. Sam niedawno stanąłem przed wyborem telefonu ;) Ja szukałem mniej więcej takiego samego telefonu jak Ty, czyli wi-fi i sprzętowa klawiatura QWERTY. Skończyło się tym, że wybrałem HTC Touch pro.


Autor tematu
Arko
Obywatel
Posty: 39
Rejestracja: 21-12-2010, 20:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Arko »

A ile dałeś za niego? jak z baterią? ile wytrzyma tak przy średnim korzystaniu z telefonu?


Cubaza
Rhetor
Posty: 3820
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Ja dałem za używkę 300zł.
Właśnie bateria jest najsłabszym punktem tego telefonu. Kiedy się nim nie bawię to wytrzyma mi dwa dni. Jak się bawię to niestety, ale codziennie muszę ładować telefon. Tak, że za bardzo z nim się nie da podróżować itp ;) Ale telefon jako telefon bardzo fajny i jak już to zmieniałbym go na coś z Androidem, ale na 100% od HTC.


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Pamietaj, że mówimy o Plamtopach, PDA czy "SmartFonach" - nie dziw się ża bateria wytrzymuje dwa - trzy dni przy umiarkowanym używaniu a jeden dzień przy intensywnym.

Mamy duży ekran, procesory są szybkie 500 MHz to minimum, normę obecnie stanowi 600MHz a 1 GHz nie jest niczym szczególnym, do tego mamy układy graficzne pozwalające oglądać filmy, modół WiFi też swoją "dawkę" energii zaśsie :mrgreen:

Generalnie ja w swoim Touch HD przy 30 minutach słuchania muzy, oraz 5 - 10 rozmowach dziennie bez kłopotu działam trzy dni - a Touch HD ma wielki ekran i bateria wielkiej nie ma.

Najszybciej baterię wysysa : WiFi, Nawigacja GPS, 3G - w takiej kolejności właśnie - jak wyłączymy WiFi i nie używamy GPS'u to dwa dni skopojnie pociągniemy. Jak używam nawigacji to z bieda wytrzymuje mi 8 godzin - ale nie co się dziwić, ekran non-stop działa.
Ogólnie Radzę wybrać HTC - jest najlepszy - nie ma znaczenia czy z Androidem czy z Windows Mobile.

Masz mój przykład - HTC TOUCH HD mam już 3 rok i jak dotąd w NICZYM nie ustępuje najnowszym PDA, co więcej nadal BIJE na głowę najnowsze generacje iPhone :mrgreen:
Mimo upłuwu lat są to nadal doskonałe "sprzęty"
9000 ml A Rh-

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11087
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Żeby przedłużyć czas działania baterii zawsze wyłączam sieć 3G. Tylko baterię zjada, a i tak nie korzystam.


Lilith
Proedroj
Posty: 358
Rejestracja: 19-11-2009, 11:13

Post autor: Lilith »

U mnie w samsungu choć nikt nie chce wierzyć bateria gdy nie jest używany trzyma ponad tydzień albo i troszkę dużej w przypadku używania to niestety ten czas nie jest jakiś rewelacyjny bo do 2 dni jednak i tak jak widać nie jest najgorzej :)


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Arko - mam Dla ciebie jeszcze jedną propozycję :

Właśnie się dowiedziałem - w Styczniu 2011 kończy mi się umowa i będę zmieniał telefon wezmę najprawdopodobniej Touch HD 7 lub Desire HD - będę miał więc do sprzedania mojego HTC TOUCH HD + 8 GB karta pamięci + słuchawki + reszta zestawu.

Sprzet w pełni sprawny, na wyświetlaczu niewielkie, praktycznie nie widoczne ryski. Bateria trzyma. Sperzęt "czyta" PDF'y oraz RTF, DOC bez żadnych problemów - ładujesz 2 megowego Doc'a i czytasz. :mrgreen:

Mój HTC był kupiony z wolnej ręki, nie był kupowany u operatora, NIE jest brandowany, posiada wgrany oryginalny fabryczny system HTC, z oryginalną nakładką TouchFlo 3D - od początku NIE miał i nie ma SimLock'a
9000 ml A Rh-


Autor tematu
Arko
Obywatel
Posty: 39
Rejestracja: 21-12-2010, 20:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Arko »

Ravir będe miał na myśli Twoją propozycje :) a jak duży jest wyświetlacz w Twoich htc?


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Proszę bardzo :

Touch HD - 3.8 cala (ten który mam ja)
Touch HD 2 - 4.3 Cala
Touch HD 7 - 4.3 Cala
Desire HD - 4.3 cala
Desire - 3.7 cala
Desire Z - 3.7 cala
HD Mini - 3.2 cala
9000 ml A Rh-


kato
Rhetor
Posty: 2714
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: kato »

Przymierzam się do HTC Wildfire. Może ktoś ma takiego i podzieli się wrażeniami? A może ktoś wie, gdzie można kupić (oczywiście poza salonami i bez zbędnych kosztów)?
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Przedewszystki ma żałośnie mała rozdzielczość 320x200, słabej jakości ekran. W Legendzie i Desire mam AMOLED, który jest jak żyleta, WildFire niestety mam słaby ekranik QVGA rodem z poprzedniej epoki. Osobiście wolał bym dopłacić i wybrać Desire lub Legend. z naciskiem na Desire. Wprawdzie to o 500 zł więcej ale różnica w jakości i wygodzie GIGANTYCZNA. WildFire jest UBOGIM i budżetowym bratem Desire i Legenda właśnie.

Generalnie moja lista wygląda tak : Desire, Legend, WildFire pewnym kompromisem jest Gratia.

Gdzie kupić - poszukać w sieci, bez kłopotu znajdziemy masę sklepów internetowych. Jeśli chodzi o Tarnów to na 100% ma je w ofercie MediaMarkt, Euro RTV AGD - jeśli nie mają ich na stanie to na 100% je Ci sprowadzą. Wydaje mi sie że w MediaMarkt mieli je na półce, ale nie dam sobie ręki uciąć. :mrgreen:
9000 ml A Rh-

ODPOWIEDZ