Internet w domu

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.

Autor tematu
riko
Obywatel
Posty: 43
Rejestracja: 01-05-2011, 16:01

Internet w domu

Post autor: riko »

Witam forumowiczów i nie ukrywam ,że potrzebuje fachowej pomocy. Otóż mieszkam co prawda w granicach administracyjnych Tarnowa (okolice stacji BP na Rzędzinie) i korzystam z internetu droga radiowa z Zeto, ale jest to niezwykle niedostepne miejsce dla posłączenia internetu jak sie okazuje. Niestety mam tylko same kłopoty (przesył beznadzejny - nie do zaakceptowania) W Zeto rozkładają ręce i co telefon do nich słyszę :"jak pan jest niezadowolony z usługi to moze Pan zrezygnować" !
Pytanie moje brzmi. Skąd moge podłączyc internet od innego operatora Gdzi moge cos się dowiedzieć na ten temat bym mógł cieszyc się "normalnym" przesyłem. Prosze o pomoc. W razie czego udziele dodatkowych informacji potrzebnych do zmiany operatora. nie jestem zbyt biegły w tym temacie dlatego taka prośba.


matisk
Obywatel
Posty: 87
Rejestracja: 10-11-2009, 23:33

Post autor: matisk »

sprawdz internet mobilny. orange tam dziala niezle. zasieg 3g jest.


krzychu
Archont
Posty: 881
Rejestracja: 23-09-2009, 19:02
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: krzychu »

jak nie jestes zadowolony to spytaj o neostrade w salonie orange


Cubaza
Rhetor
Posty: 3825
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Kolega w tamtych okolicach jest bardzo zadowolony z Neostrady po kablu.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Z tego co się orientuje to w tej okolicy dobrze też działa T-Mobile.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3825
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Mój znajomy używa w tamtych okolicach neostradę i sobie chwali.


leoxx
Obywatel
Posty: 50
Rejestracja: 29-12-2009, 12:29

Post autor: leoxx »

Sprawdź jeszcze NETMAKS

Awatar użytkownika

Info-Net
Obywatel
Posty: 55
Rejestracja: 18-01-2012, 23:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Info-Net »

Witam
Proszę o jakieś dokładniejsze info na temat lokalizacji i namiary do kontaktu (może być via PW). W tych okolicach jest szansa na przyzwoicie działające 5GHz od nas.
pozdrawia załoga Info-Net Tarnów
<#### http://www.in.net.pl" onclick="window.open(this.href);return false; #####>


Autor tematu
riko
Obywatel
Posty: 43
Rejestracja: 01-05-2011, 16:01

Post autor: riko »

Dzięki za wszystkie odpowiedzi- z neostrady to chyba nici bo wyrejestrowałem stacjonarny telefon jakieś cztery lata temu. jestem w trakcie sprawdzania waszych sygestii, ale prosze oczywiście o dalsze rady.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3825
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Ale teraz już można mieć neostradę bez telefonu z tego co mi wiadomo.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6905
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Tylko płacisz ekstra za utrzymanie linii.


Autor tematu
riko
Obywatel
Posty: 43
Rejestracja: 01-05-2011, 16:01

Post autor: riko »

LordRuthwen pisze:Tylko płacisz ekstra za utrzymanie linii.
No własnie - zorientowałem się w Orange (neostrada) i gośc zaproponował takie coś : 10Mb
za 49 zeta plus opłata za putzrymanie linii 29 razem 78 PLN - Co o tym sądzicie - to chyba sporo, chociaz jak płace w zeto 56 PLN za nic to może to nie jest duzo. Powiedzcie jeszcze prosze co oznacza to 10 Mb w praktyce - spróbujcie mi to po chłopsku wytłumaczyc.

Awatar użytkownika

Info-Net
Obywatel
Posty: 55
Rejestracja: 18-01-2012, 23:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Info-Net »

jak jeszcze będziesz z nimi rozmawiał to się spytaj o upload ;)
pozdrawia załoga Info-Net Tarnów
<#### http://www.in.net.pl" onclick="window.open(this.href);return false; #####>

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6905
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

riko pisze:Powiedzcie jeszcze prosze co oznacza to 10 Mb w praktyce - spróbujcie mi to po chłopsku wytłumaczyc.
To oznacza, że będziesz mógł ściągać wykorzystując pasmo do 10Mb, czyli około 1,2 MB/s
Ale jak dobrze mówią chłopaki z IN, zapytaj o upload, bo jak będzie mało to kicha, a zakładam, że będzie pewnie koło 1Mb lub mniej.


Miłek
Prytan
Posty: 131
Rejestracja: 28-05-2011, 00:38
Lokalizacja: Piaskówka

Post autor: Miłek »

To może ja się podłącze do pytania, Czerwona-Norwida
Brak możliwości z TPSA, Info-Net wziął kasę za instalacje i sprzęt do radiówki podziałał rok a potem stwierdził uprzejmie, że ma w d..
Był już Plus, obecnie Polsat - tragedia... idzie ledwo w trybie gsm, choć na mapie jest niby zasięg LTE.
Miasto a normalnego internetu jak nie było tak nie ma...

ODPOWIEDZ