MultiMedia uwagi na temat działania operatora

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

yoda
Prytan
Posty: 153
Rejestracja: 19-02-2010, 14:47

Post autor: yoda »

rzuf pisze:Wam Internet w MM też tak zwolnił ostatnio? Czy tylko mi się wydaje?

Wczoraj była tragedia jeżeli chodzi o ładowanie www. Pomogło dopiero zmienienie DNSów na googlowskie. O dziwo zadziałało.


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Moja firma przenosi hosting z MM - jak był w IS działał ZNAKOMICIE i serwis był natychmiastowy. Jak IS przejęła MM to jest MASAKRA.
Internet też chodzi wolno - niby MM miała na Przemysłową ciągnąc światłowód - NIBY - tymczasem Zeto ma w Kwietniu "dojść" ze światłowodem na Przemysłową. Oj czuję, że MM straci klienta.
Na szczęście mamy alternatywę - DSL TP chodzi jak szalony, Zeto ze światłowodem też jest ciekawą alternatywą.

NAJGORSZA jest Obsługa Klienta - dawniej dzwoniłem do serwisu IS - a teraz muszę dzwonić na DZIADOWSKĄ infolinię, która przekazuje informację do serwisu. I wszystko potwornie długo trwa.

MM proponuje mojej firmie pocztę na domenie mm.pl - ciekawe? Prawda? :mrgreen: :mrgreen: Bo wygaszają (cytat z infolini) wszystkie inne serwery i hostingi. Jak oni chcą przekonać do siebie kientów bez zapewinienia poczty innej niż @mm.pl ?
9000 ml A Rh-


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

rzuf - w zeszłym tygodniu mi Internet padł na 60 minut (!!) zaraz jak tylko się mecz Wisły rozpoczął... myślałem, że umrę :evil:


Mark
Proedroj
Posty: 334
Rejestracja: 15-10-2009, 20:09

Post autor: Mark »

UPC zamierza połknąć Multimedia.


Obrazek


http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/ ... media.html

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6899
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

O tym było wiadomo od 2 lat :)


JaroTar
Obywatel
Posty: 72
Rejestracja: 23-10-2010, 20:36
Lokalizacja: Tarnów, Jasna

Post autor: JaroTar »

Mark pisze:UPC zamierza połknąć Multimedia.
Obrazek
http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/ ... media.html
Myślałem że "Gazeta Prawna" to poważna firma, a nawet nie pokusili się o zebranie aktualnych danych. Te, podane wyżej w diagramie są sprzed ponad roku...


Mark
Proedroj
Posty: 334
Rejestracja: 15-10-2009, 20:09

Post autor: Mark »

JaroTar pisze: Myślałem że "Gazeta Prawna" to poważna firma, a nawet nie pokusili się o zebranie aktualnych danych. Te, podane wyżej w diagramie są sprzed ponad roku...
Nie sprzed ponad roku tylko z IVkw 2011............


JaroTar
Obywatel
Posty: 72
Rejestracja: 23-10-2010, 20:36
Lokalizacja: Tarnów, Jasna

Post autor: JaroTar »

Mark pisze: Nie sprzed ponad roku tylko z IVkw 2011............
A założysz się?


Mark
Proedroj
Posty: 334
Rejestracja: 15-10-2009, 20:09

Post autor: Mark »

JaroTar pisze: A założysz się?
Źródło i po sprawie.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11087
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Tyle, że UPC zastanawia się czy kupić MM, bo wówczas wpadną w sidła "operatora dominującego" czy jak to sie fachowo nazywa i każda zmiana przecinka w umowie musi się odbywać za zgodą UOKiK'u, który będzie miał ich pod specjalnym nadzorem.
Czy im się to opłaci - nie wiem.

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

Panowie, MM wypowiedziało mojemu tacie Canal + i TVP Sport , a że zbliża się sezon żużlowy trzeba coś ogarnąć. W domu mam 3 telewizory Cyfrowy Polsat oferuje Dekoder główny + MultiRoom więc zostaje tylko 1 telewizor. I teraz pojawia się problem jak zrobić żeby te same programy były na 3 telewizorze nie biorąc dodatkowej umowy ?


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Winter, Weź sobie cyfrę + i zakup splitter.
3150 A Rh+

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

Właśnie to jest to , że tate Polsat przekonał :p trudno będzie go przekonać :P

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7678
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Winter, Jak to ma być jeden z kanałów aktualnie oglądanych na dwu pozostałych TV, to wystarczy prosty nadajnik sygnału tv coś takiego

Jeżeli to ma być inny kanał - to albo dodatkowy multiroom (nie wiem, czy oferują?) albo jakiś spliter z dodatkowym dekoderem - tylko nie wiem, czy jeszcze coś takiego jest w sprzedaży.

Chyba jeszcze jest :)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

Multiroom jest tylko na główny + dodatkowy. Z tego co czytałem aby mieć na 3 telewizorze CP to muszę niestety kupić odzielny pakiet z CP :/

ODPOWIEDZ