IS sprzedane!

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

angelo
Archont
Posty: 621
Rejestracja: 16-09-2009, 09:03
Lokalizacja: Tarnów/Strusina

Post autor: angelo »

Czy ktoś oprócz mnie nie może wejść na stronę is, nie może odebrać ich poczty? Nie mogę się również zalogować do monopoly korzystając z adresu is.
29500ml B Rh+... A Ty?

Awatar użytkownika

Blick
Prytan
Posty: 111
Rejestracja: 23-02-2010, 21:08
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Blick »

strona dziala, poczta tez, ale monopoly nie ;)


Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6899
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Heh, działa działa, a przynajmniej z IP Zeto :P


Cubaza
Rhetor
Posty: 3820
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

mi w IS rano zadziałało :) Mogłem zagłosować z IS na monopoly :P


fistal
Prytan
Posty: 120
Rejestracja: 30-12-2010, 12:18
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: fistal »

ja wczoraj w pracy miałem problemy z zalogowaniem się ale z tego co pamiętam to w domu tez także w tym przypadku możne to być raczej problem monopoly niż dostawcy internetowego - ale ja to się nie znam i tak :P

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6899
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

No to się zaczyna :P
Dostałem takie coś:
Obrazek
Samo w sobie to nie jest zaskoczenie bo to musiało przyjść, ale zastanawia mnie jedno, obecnie mam pakiet wszystkich programów (73), czyli MAXI:
Obrazek
Natomiast od 1.06 będzie mnie obowiązywało to:
Obrazek
Więc zagwarantują mi ich tylko 47, co za tym idzie zakładam, że znikną mi programy które mnie (moją żonę) interesują, czyli AXN, Discovery i im podobne, które MM ma w pakiecie ekstra płatnym.
A za tym idzie jedna jedyna konkluzja w moim przypadku - nie będzie już powodu, żeby im płacić.

Przy okazji, popatrzcie na te ceny: http://www.multimedia.pl/internet_szczegoly oraz http://www.is.net.pl/internet_szczegoly
I podobno Internet w Tarnowie jest drogi...


Bastekxyz
Archont
Posty: 945
Rejestracja: 05-06-2010, 02:45

Post autor: Bastekxyz »

Nie patrz na cennik na stronie MM bo ma się on nijak do Tarnowskich, z mojej strony "Zicomowskich" realiów. Nie wiem na jakiej zasadzie macie to w IS, ale w Zicom-ie cena została ta sama [65zł] a jakość [przynajmniej u mnie] i w moim odczuciu nieznacznie poszła w dół.


wojtek456
Obywatel
Posty: 94
Rejestracja: 05-06-2010, 13:26

Post autor: wojtek456 »

Nie ma już strony is.Co będzie z panelem abonenta?

Awatar użytkownika

BIGer
Proedroj
Posty: 455
Rejestracja: 06-07-2010, 07:40
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: BIGer »

wojtek456 pisze:Nie ma już strony is.Co będzie z panelem abonenta?
Jak na razie panel działa
Panel abonenta
BIGer
"Wyzwolona energia atomu zmieniła wszystko z wyjątkiem naszego sposobu myślenia."
— Albert Einstein

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6899
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

bastol23 pisze:Nie patrz na cennik na stronie MM bo ma się on nijak do Tarnowskich
Ja o tym wiem, ale ja nie jestem zainteresowany, natomiast osoba zainteresowana a nie wiedząca o tym fakcie, wchodząc na stronę... zostaje odstraszona :P


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

NIE mogą Ci pogorszyć warunków - czyli jak miałeś 70 kanałów a nagle zabiorą Ci połowę to ma MAsz prawo wypowiedzieć im umowę BEZ płacenia kar. Takie jest prawo.

Ja sam parę dni temu podpisalem umowę na Internet z IS/MM - wybrałem internet IS czyli klasyczny stary, dobry kabel bez limitu prędkości. Chodzi doskonale, nie narzekam. :mrgreen: Telewizję mam z MM ale podpisywałem umowę z MM, płace 21 zeta, mam Discovery i tego typu kanały reszty nie potrzebuję.
9000 ml A Rh-

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6899
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Ravir pisze:NIE mogą Ci pogorszyć warunków - czyli jak miałeś 70 kanałów a nagle zabiorą Ci połowę to ma MAsz prawo wypowiedzieć im umowę BEZ płacenia kar. Takie jest prawo.
Ja o tym wiem, zresztą w stopce pierwszego pliku w moim poście wyżej też to jest napisane :)
Problemem jest to, że zaczynają się cyrki dziać, które za starego, dobrego IS nie miałyby miejsca i moje proroctwo się kiedyś spełni, a moje czarnowidztwo mówi, że za max rok ceny mm w naszym mieście dojdą do poziomu jaki reprezentuje reszta kraju.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6899
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Sam ze sobą będę gadał ale co mi tam :)

Z dość pewnego źródła mam informacje, że od 1.11 tego roku MM ma zamiar podnieść ceny Internetu (tylko o tym wiem, ale pewnie i reszty usług, bo i czemu mieliby je pozostawiać zaniżone) do poziomu reszty kraju.

Przekonamy się czy połączenie MM + IS to "dobre połączenie" jak to na kopertach jest napisane.
Zapewne dla nich tak, ale czy dla klientów?

Awatar użytkownika

Versacz
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 31-08-2009, 12:55

Post autor: Versacz »

Z dość pewnego źródła mam informacje, że od 1.11 tego roku MM ma zamiar podnieść ceny Internetu (tylko o tym wiem, ale pewnie i reszty usług, bo i czemu mieliby je pozostawiać zaniżone) do poziomu reszty kraju.
Jeśli to prawda, to zmieniam chyba operatora :evil:
Wie ktoś czy na zabłociu funkcjonuje Zeto?? Bo Neo to tylko w ostateczności.

ODPOWIEDZ